Skocz do zawartości

Walentynki ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Z kim spędzę Walentynki? As monet 

Spędzę z kimś, kto osiągnął duży sukces w życiu. 

Gdzie je spedzę? Gwiazda

W kinie? Może jakiś park?

Jak je spedzę? 

Wieża, 5 mieczy + dobrałem 9 buław 

Myślę, że moje wszystkie plany pójdą w łeb. Będę starał się je realizować, ale nie wyjdzie. 

Czy będę zadowolony? 9 kielichów 

Tak, nie będzie to super radość, ale będę zadowolony.

 

Do pierwszego pytania dobrałem 10 buław. Tak mi coś przyświeca, że zwali się ktoś do mnie z rodziny, przez co będę musiał zostać w domu mimo planów. I może będziemy po prostu jakieś filmy oglądać, takie domowe kino. 

 

Co sądzicie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Z kim spędzę Walentynki? As monet 

Spędzę z kimś, kto osiągnął duży sukces w życiu. 

Gdzie je spedzę? Gwiazda

W kinie? Może jakiś park?

Jak je spedzę? 

Wieża, 5 mieczy + dobrałem 9 buław 

Myślę, że moje wszystkie plany pójdą w łeb. Będę starał się je realizować, ale nie wyjdzie. 

Czy będę zadowolony? 9 kielichów 

Tak, nie będzie to super radość, ale będę zadowolony

As Monet to może być osoba której Ty dajesz drugą szansę lub ktoś Tobie. Ktoś kto umie wybaczyć. Może też zbierać pieniądze, mieć zaplecze finansowe( pasuje do kogoś z rodziny). 
Gwiazda jako miejsce - związane ze sztuką, vis co porusza Twoje wnętrze i wprawia w wielkie „och”. Może być i kino - ale nie to domowe ;) 

Jakiś plan spali na panewce, coś co było „patykiem na wodzie pisane” ale finalnie wypali plan „B” choć nie sprawi Ci już takiej ekscytacji( że poszło po Twojej myśli).

Czy będziesz zadowolony? Zdecydowanie tak - będzie jedzenie i picie i sympatyczna atmosfera. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 2/5/2022 at 7:44 AM, nastek96 said:

Z kim spędzę Walentynki? As monet 

Szansa jest ale tutaj trzeba wyciągnąć rękę. I to możesz być Ty wychodzący z ofertą do kogoś, kogo uznasz za wartościowego.  

Gdzie je spedzę? Gwiazda

Biernie, tak jak byś leżał, patrzył w gwiazdy i tylko marzył o tej jedynej i o tym co byście razem robili. 

Jak je spedzę? 

Wieża, 5 mieczy 9 bulaw. To może być jakiś wysoki budynek ale inne osoby mogą pokrzyżować plany. 

Czy będę zadowolony? 9 kielichów- myślę że zrobisz tak że będziesz zadowolony bez względu na to co zrobisz. 

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, może i nawet mam kogoś na oku komu mógłbym zaproponować wspólne walentynki :)

Postaram się obrócić sytuację na korzyść. Zawsze staram się patrzeć na jasne strony i dlatego rzadko się załamuje. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od razu zaznaczę, że sam nwm, czy to było zwykle spotkanie, czy walentynki, ale cóż...

 

Z kim spędzę Walentynki? As monet 

Spędziłem z koleżanką. Tak jak Hopefull napisała szansa jest, że spędzę z kim chce, ale sam muszę wyjść z inicjatywą. Wyszedłem i odniosłem sukces :)

 

Gdzie je spedzę? Gwiazda

Park, przepyszna pierogarnia, znów spacer i przed samym pociągiem troszkę w galerii na ławce. 

 

Jak je spędzę? 

Wieża, 5 mieczy + dobrałem 9 buław 

Nwm dlaczego takie złe karty. Ale fakt plany się zburzyły. Chciałem iść do naleśnikarnii, dawno tam nie byłem i niestety nie doszedłem. Przez chwilę byłem zawiedziony.  Były takie kolejki, że nie było sensu i wtedy poszliśmy na spacer i do pierogarnii, nigdy nie jadłem tak dobrych pierogów. Starałem się, żeby było miło. 

 

Czy będę zadowolony? 9 kielichów 

Tak, jestem zadowolony. Spacer w słońcu, pyszne jedzenie, miłe towarzystwo. Było bardzo fajnie :)

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
19 minut temu, nastek96 napisał:

Jak je spędzę? 

Wieża, 5 mieczy + dobrałem 9 buław 

Nwm dlaczego takie złe karty. Ale fakt plany się zburzyły. Chciałem iść do naleśnikarnii, dawno tam nie byłem i niestety nie doszedłem. Przez chwilę byłem zawiedziony.  Były takie kolejki, że nie było sensu i wtedy poszliśmy na spacer i do pierogarnii, nigdy nie jadłem tak dobrych pierogów. Starałem się, żeby było miło. 

 

Czy będę zadowolony? 9 kielichów 

Tak, jestem zadowolony. Spacer w słońcu, pyszne jedzenie, miłe towarzystwo. Było bardzo fajnie

 Mi się też Wieża pokazała jako karta dnia w poniedziałek - i miałyśmy w planach zabrać nasze dzieci na nowy plac zabaw a po przyjeździe okazało się, że zamknięte.

I to pokazuje Wieża - plany spalą na panewce bo nie do końca były zaplanowane i przemyślane. To samo z Twoją naleśnikarnią( może trzeba było zrobić rezerwacje miejsca wcześniej?). U nas błąd, że wcześniej same nie sprawdziliśmy czy czynne tylko pojechałyśmy w ciemno. 

9 Kielichów zawsze mi pokazuje „szamę”. 
A co do Asa Monet - to byla znajomość z koleżanką którą doceniłeś i zaprosiłeś( skorzystałeś z faktu, że MASZ taką koleżankę :) 

5 Mieczy nie jest taka fatalna- pokazuje sukces który już nie cieszy, wychodzimy z założenia, że nam się należało zwycięstwo i innej opcji tu nie było.  

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

W Walentynki nie można rezerwować. 

No tak, Wieża nie jest taka straszna jak ją malują, ale przy 5 mieczy myślałem, że coś gorszego się stanie. Koleżankę, owszem doceniam, cieszę się, że ją poznałem :)

 

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Walentynki ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...