Skocz do zawartości

Tranzyt na ubezpieczenie, czyli jak wygrałam w loterii


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Pierwszy wykres to tranzyty na mój natalny, a drugi to h. elekcyjny. Rzuca się coś ciekawego w oczy poza koniunkcja Wenus ze Słońcem, która robi trygon do moich Lwich planet i trygon Jowiszów? Może warto dodać, że była to loteria ubezpieczeniowa (ubezpieczyłam samochód) i wygrałam 100 zł : )

 

 

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria warto zacząć od tego na czym możesz mieć kasę kiedy urodzeniowo masz Jowisza w Bliźniętach. W teorii ta pozycja jest słaba bo Jowisz jest na wygnaniu ale… to nie prawda, że nie możesz mieć kasy lub, że ciężko będzie Ci się wzbogacić. Trzeba tylko ustalić czemu sprzyja Jowisz w Bliźniętach - „słowo” i wszelka komunikacja wysuwa się na pierwszy plan ale znak Bliźniąt i Merkury to też przemieszczanie się i wszystko, co związane z transportem( krótkie wycieczki), to jest tez rodzeństwo i nauka niższego szczebla. Jowisz tez nabiera trochę mocy bo jest w 1 domu więc Ty zarządzasz swoim szczęściem lub zyskujesz dzięki swojej inicjatywie( nikt za Ciebie tego ubezpieczenia nie zrobił?..). 
Księżyc, władca 2 domu(kasa, Twój majątek) jest w recepcji z Merkurym i tutaj obie planety nabierają na wartości plus Merkury jako dyspozytor Jowisza jest jeszcze silniejszy - no i jest w domu kasy :) Merkury i Księżyc są powiązani z planetami w 8 domu( min. Spadki, ubezpieczenia - kasa innych ludzi). Na szczycie 8 domu masz tez Urana.  
W momencie kiedy ubezpieczałaś samochód jak sama pewnie już zauważyłaś miałaś trygon Jowisza do Jowisza( pewnie ubezpieczenie było już kontynuacją i nie było to pierwsze ubezpieczenie auta w Twoim życiu?…). Uran z kolei aplikował trygonem do urodzeniowego Księżyca a Saturn( władca 8 domu)przechodził po MC- sprawy związane z domami za które odpowiada wyszły jakby „na świecznik”. 
Coś też musiało być w tym Solariuszu i progresjach, że uruchomiło ten potencjał choć i same tranzyty łapią się już na zasadę „trzech” lub więcej aspektów( tranzyty, Solariusz, progresje)by spowodować to przyjemne wydarzenie jakim jest wygrana :) 

No i już nie wspomnę, że urodzeniowo masz władcę 5 domu w 2 domu - bo to już sama wiesz. 
Zdecydowanie graj - tylko kwestia „wyłuskania” najlepszej metody hazardowej dla Ciebie :) 

Konkursy literackie też się łapią ;) 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minuty temu, Lunaria napisał:

Znalazłam maila z potwierdzeniem kiedy wysłałam zgłoszenie do konkursu, więc zrobiłam też elekcyjny:

astro_2gw_wygrana.72917.36248.thumb.png.ae6e0f54179064699176257160d930db.png

I potwierdza się moje spostrzeżenie, że Księżyc w Jowiszu sprzyja inicjatywie i odpłaca po stokroć :) 

Masz tu tez mega silne Słońce bo w Baranie ulega egzaltacji oraz jest w 10 domu w koniunkcji z Wenus. Do tego nie jest w żadnym złym aspekcie. Jowisz w 8 domu - zapowiada szczęście z „cudzej kasy” i jest w trygonie z Marsem( gdzie urodzeniowo masz go dość silnego) - a Mars włada….5 domem :) 

Fajny horoskop elekcyjny :D 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bardzo Ci dziękuję @Gringe , jak zwykle wszystko ładnie wyjaśniłaś :)

6 minut temu, Gringe napisał:

Jowisz tez nabiera trochę mocy bo jest w 1 domu więc Ty zarządzasz swoim szczęściem lub zyskujesz dzięki swojej inicjatywie( nikt za Ciebie tego ubezpieczenia nie zrobił?..). 

Sama na własnych nogach poszłam i sama wklepałam nr polisy, zeby wygrać :)

8 minut temu, Gringe napisał:

W momencie kiedy ubezpieczałaś samochód jak sama pewnie już zauważyłaś miałaś trygon Jowisza do Jowisza( pewnie ubezpieczenie było już kontynuacją i nie było to pierwsze ubezpieczenie auta w Twoim życiu?…)

tak, ale o dziwo to inna firma niż do tej pory ubezpieczałam, ale Ci sami agenci ubezpieczeniowi :)

10 minut temu, Gringe napisał:

No i już nie wspomnę, że urodzeniowo masz władcę 5 domu w 2 domu - bo to już sama wiesz. 
Zdecydowanie graj - tylko kwestia „wyłuskania”

Na pewno nie zdrapki, w to nigdy nie wygrywam :p Wpadnę w hazard :)

11 minut temu, Gringe napisał:

Konkursy literackie też się łapią

Gdy byłam dzieckiem lubiłam pisać, szło nie najgorzej, ale teraz uważam się za totalne beztalencie, które nie ma nic ciekawego do przekazania xD 

Kiedyś też wygrałam karty Tarota i świecę do robienia rytuału, ale dat niestety nie pamiętam, więc nie wrzucę :(

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 minuty temu, Lunaria napisał:

Kiedyś też wygrałam karty Tarota i świecę do robienia rytuału, ale dat niestety nie pamiętam, więc nie wrzucę :(

Czyli ten 8 dom tu zadziałał i wpadły Ci ezoteryczne gadżety :D warto próbować i w tym kierunku. 
 

Tak mi się jeszcze przypomniało, że czasem nasze zdolności do robienia pieniędzy wspiera horoskop drugiego człowieka, No męża- jeśli Wasze benefiki robią odpowiednie aspekty do siebie na wzajem lub do planet osobistych. 
Ja z siostrą jestem takim przykładem - mój Jowisz na jej stellum z Wenus w 2 domu, z kolei jej Jowisz centralnie na moim Księżycu. Do tego ja nam Wenus w 7 domu - czyli kasę nam robić z kimś a nie sama ;) 

Zwróć uwagę jakie aspekty finansowe masz z małżonkiem :) 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Gringe napisał:

Zwróć uwagę jakie aspekty finansowe masz z małżonkiem :) 

Jakieś szanse są, chociaż więcej widzę niematerialnych :)

astro_61gw_nat_misz.75093.268832_copy_555x740.png.b2521b5802f963776ddf424523b259a5.png

Z takich stricte finansowych, to pewnie dobrze wróży jego Jowisz w Rybach w trygonie do mojego Słońca w 2 domu :) chociaż tu może mówi o tym, że wspomógl mój natalny do dalekich podróży, myślisz że może to na to wskazywać? 

No i Jowisz z Wenus w koniunkcji ogolnie mówi o spełnieniu marzen i to kojarzy mi się z dobrami, ale niematerialnymi :)

Niby mówią, że lepiej jest mieć aspekty niż ich nie mieć, ale chyba opozycja jego Jowisza do mojego Księżyca w 5 domu gry hazardowe jednak wyklucza :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Niby mówią, że lepiej jest mieć aspekty niż ich nie mieć, ale chyba opozycja jego Jowisza do mojego Księżyca w 5 domu gry hazardowe jednak wyklucza :)

Opozycja w Synastri jest bardzo pożądana zwłaszcza z Jowiszem( ogólnie „uczono” mnie, że kolejność aspektów w Synastri jest następująca: koniunkcja, opozycja, kwadratura, trygon, sekstyl).  
Także z tego Jowisza na Księżycu bym nie rezygnowała ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...