Skocz do zawartości

Czy jestem ezoteryczna?


Ddd97

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Ostatnio jak byłam u wrózki, usłyszałam, że jestem osobą ezoteryczną. Mówiła, że aż ją przy mnie trzepie i na początku troszkę nie mogła się wysłowić. Że mam mocną energetykę. Czy ktoś może mi to bardziej wytłumaczyć/rozwinąć o co może z tym chodzić? 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ddd97 napisał:

Cześć,

 

Ostatnio jak byłam u wrózki, usłyszałam, że jestem osobą ezoteryczną. Mówiła, że aż ją przy mnie trzepie i na początku troszkę nie mogła się wysłowić. Że mam mocną energetykę. Czy ktoś może mi to bardziej wytłumaczyć/rozwinąć o co może z tym chodzić? 

Masz dużą intuicję, masz wiedzę, która jest w Tobie, a która jest z poprzednich wcieleń.

Czytasz ludzi, nieraz odbierasz Ich telepatycznie...- właśnie to odebrała.

Odebrała, że z Tobą nie ma żadnej ściemy i że musi się przyłożyć do tej Twojej wróżby, bo odebrała, że jesteś osoba silniejszą od niej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Milano0404 napisał:

Masz dużą intuicję, masz wiedzę, która jest w Tobie, a która jest z poprzednich wcieleń.

Czytasz ludzi, nieraz odbierasz Ich telepatycznie...- właśnie to odebrała.

Odebrała, że z Tobą nie ma żadnej ściemy i że musi się przyłożyć do tej Twojej wróżby, bo odebrała, że jesteś osoba silniejszą od niej.

dokładnie, wróżki, które mają tendencję do ściemy, boją się takich ludzi, że oni ich przejrzą. ja też mam dość silne moce ezoteryczne - kiedyś pewien Cygan wróżył mi z ręki i w trakcie wróżby po prostu uciekł burcząc coś pod nosem, a kilka lat wcześniej z ręki wróżyła mi też pewna pani, która była bardzo dumna z tego, że zajmuje się ezoteryką i wróży ludziom - i też przy mnie wymiękła - zaczęła nagle mówić, że ona nigdy czegoś takiego nie widziała i też przerwała wróżbę :D :smieszne::czarow: 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 03:00, Ismer napisał:

 

to znaczy właściwie jaką? 

 

 

"mocna energetyka" to nie znaczy, że ma się zdolności "ezoteryczne". Może to być po prostu silne biopole, które to pole posiada każda żywa istota. I osobę słabszą to "trzepie".

 

Ezoteryka to jest pojęcie bardzo szerokie i bardzo umowne, owszem, możesz mieć jakieś zdolności, ale to "trzepanie" oznacza raczej to, że chodzi o Twoje silne biopole. Jeśli zaś wg. niej masz jakieś zdolności ezoteryczne, to powinna je po prostu określić, a nie zostawiać Cię z określeniem "mocna energetyka", bowiem ona nie jest wyznacznikiem tego, że masz smykałkę do nauk tajemnych. 

Znam wiele osób z "mocną energetyką", i są to osoby mające różne ezo-predyspozycje i takie, które poszły w kierunku duchowości (ezoteryka nie jest rozwojem duchowym sensu stricto). Jedno nie przeczy drugiemu, ale ezo-zdolności nie warunkują duchowości, z kolei osoby podążające ścieżką duchową nie muszą być uzdolnione "ezoterycznie".

Oprócz tego wyszło w kartach, że mam "3 oko" czyli ta właśnie intuicja, powiedziała mi że często jej nie słucham. No i miałam kartè cesarzowej co określiła jako "zawsze spadasz na 4 łapy", ale oczywiście wiem, że ta karta ma tez szersze znaczenie, więc czy w tym kontekście to też może miec jakieś znaczenie? W zasadzie podsumowała też to moje "bycie ezoteryczną" jako : "ty wszystko czujesz, ty wszystko wiesz". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Ddd97 napisał:

Oprócz tego wyszło w kartach, że mam "3 oko" czyli ta właśnie intuicja, powiedziała mi że często jej nie słucham.

 

3 oko to o wiele więcej niż intuicja.

 Ale często bywa tak, że nawet z intuicji ludzie nie korzystają, więc tutaj mogła to powiedzieć nawet w ciemno.

 

Godzinę temu, Ddd97 napisał:

No i miałam kartè cesarzowej co określiła jako "zawsze spadasz na 4 łapy", ale oczywiście wiem, że ta karta ma tez szersze znaczenie, więc czy w tym kontekście to też może miec jakieś znaczenie?

 

Trudno powiedzieć, bo "spadanie na 4 łapy" to nie jest jedynie kwestia intuicji, to także kwestia fartu lub szczęścia życiowego. Niektórzy tak mają, nawet bez uruchomionej intuicji. Poza tym kobieta jest nielogiczna, bo skoro często nie słuchasz swej intuicji, to nie powinnaś zawsze spadać na 4 łapy - powinnaś spadać wówczas tylko, gdy jej słuchasz ;) 

 

Co do jej interpretacji Cesarzowej nie chcę się wypowiadać, ponieważ każda wróżąca ma swoją, więc ona cechy reprezentowane poprzez tę kartę mogła zaliczyć do tego "spadania", ale to są inne cechy to ułatwiające. Bo Cesarzowa to jest kobieta o silnej osobowości, zaradna, wpływowa, samodzielna, niezależna, ogólnie: taka, której się powodzi.

Natomiast trzecie oko czy intuicja, taka "ezoteryczna" właśnie, za pomocą której m.in. można spadać na 4 łapy, to Kapłanka.

 

Godzinę temu, Ddd97 napisał:

W zasadzie podsumowała też to moje "bycie ezoteryczną" jako : "ty wszystko czujesz, ty wszystko wiesz". 

 

Wydaje mi się, że ta wróżąca mogłaby jeszcze trochę poćwiczyć, zanim weźmie się za profesjonalne doradztwo. Taką konkluzję mógłby wygenerować gimnazjalista, na pewno zyskałby uznanie w oczach rówieśników, a już na pewno u swojej dziewczyny :D 

 

To wszystko nie oznacza, iż jakichś zdolności nie posiadasz, lecz moim zdaniem lepsze byłoby spojrzenie w horoskop niż w karty u niepewnie zeznającej wróżki. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ismer napisał:

 

3 oko to o wiele więcej niż intuicja.

 Ale często bywa tak, że nawet z intuicji ludzie nie korzystają, więc tutaj mogła to powiedzieć nawet w ciemno.

 

 

Trudno powiedzieć, bo "spadanie na 4 łapy" to nie jest jedynie kwestia intuicji, to także kwestia fartu lub szczęścia życiowego. Niektórzy tak mają, nawet bez uruchomionej intuicji. Poza tym kobieta jest nielogiczna, bo skoro często nie słuchasz swej intuicji, to nie powinnaś zawsze spadać na 4 łapy - powinnaś spadać wówczas tylko, gdy jej słuchasz ;) 

 

Co do jej interpretacji Cesarzowej nie chcę się wypowiadać, ponieważ każda wróżąca ma swoją, więc ona cechy reprezentowane poprzez tę kartę mogła zaliczyć do tego "spadania", ale to są inne cechy to ułatwiające. Bo Cesarzowa to jest kobieta o silnej osobowości, zaradna, wpływowa, samodzielna, niezależna, ogólnie: taka, której się powodzi.

Natomiast trzecie oko czy intuicja, taka "ezoteryczna" właśnie, za pomocą której m.in. można spadać na 4 łapy, to Kapłanka.

 

 

Wydaje mi się, że ta wróżąca mogłaby jeszcze trochę poćwiczyć, zanim weźmie się za profesjonalne doradztwo. Taką konkluzję mógłby wygenerować gimnazjalista, na pewno zyskałby uznanie w oczach rówieśników, a już na pewno u swojej dziewczyny :D 

 

To wszystko nie oznacza, iż jakichś zdolności nie posiadasz, lecz moim zdaniem lepsze byłoby spojrzenie w horoskop niż w karty u niepewnie zeznającej wróżki. 

Dzięki wielkie za rozwinięcie tematu, co do cesarzowej i "3 oka" to ona mówiła osobno o obu tych kartach. Nie sugerowała związku między intuicją a szczęściem/fartem. 3 oko to wiècej niż intuicja tzn ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 8.02.2022 o 14:04, Ddd97 napisał:

3 oko to wiècej niż intuicja tzn ? 

 

Na forum "Czakry" nie ma za wiele, ale w necie jest mnóstwo informacji.

 

Na początek krótki opis, jest tutaj: Czakry

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...