Skocz do zawartości

Dlaczego


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart dlaczego mój jeszcze niestety mąż się wycofał, najpierw poleciał szybciutko do adwokata e celu rozpoczęcia separacji a potem nagle w tył zwrot,i cisza 

Co myśli,co czuje,co robi 

7 mieczy król buław rycerz bulaw

No ewidentnie coś knuje i chyba już wiem co,chyba zaczął już realizować to co obmyślił tylko ten krol buław....hmmm może uważa,że teraz to mu nie podskoczę i on mi pokaże na co go stać,i w rycerzu zaczął działać. Co myślicie? Nie jest to weryfikowalne,a przynajmniej nie w najbliższym czasie,ale nie mogę tego dodać w wątku pomoc w interpretacji,nie wiem dlaczego.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zaczyna knuc To widac ewidentnie w 7 mieczach przyszedł mu na myś jakiś chytry plan więc uważaj bo byc może będzie chciał coś ugrac postawic na swoim dość nerwowo działa 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
14 minutes ago, afrodite said:

O tym nie pomyślałam,chociaż do wody na to to ja mam,ale po nim wszystkiego można się spodziewać

Moze będzie próbował coś sfałszować w tej kwestii lub szukał więcej dowodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 6.02.2022 o 11:55, afrodite napisał:

Co myśli,co czuje,co robi 

7 mieczy król buław rycerz bulaw

Działa nieuczciwie, jest bardzo pewny siebie. Będzie próbował udowodnić swoją wyższość. Zgadzam się z @Hopefull może dotyczyć zaangażowania emocjonalnego.

 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w tym rozkładzie niespecjalnie coś widać. 

Co myśli? Ale o Tobie, o speracji, czy jak? 

Co czuje? Ale do Cb? Jak się czuje w tej sytuacji?

Te pytania są tak ogólne, że nie wiadomo jak można je interpretować. 

 

Pan myśli, że go oszukujesz, albo sam coś knuje. 

Czuje się pewny siebie, wie czego chce. 

Co robi? Działa. On już coś robi, lepiej dowiedz się szybko co. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego się wycofał,co było powodem. Więc w głowie ma 7mieczy bo knuje jak by tu ugrać żebym nic więcej nie dostała,w sercu ma króla buław,bo wie ,e mam haka,więc coś działa..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...