Skocz do zawartości

Pan z przeszłości


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam co myśli co czuje i co robi Pan z przeszłości.

Paź mieczy Rydwan Diabel 

Pan podgląda mnie na necie(zdjęcia) zasięga informacji, Rydwan chciałby się ze mną spotkać,ciągnie go do mnie,w połączeniu z paziem wyżej chciałby natychmiast tego spotkania,a diabeł,jestem atrakcyjną dla niego,wydaje mi się że będzie chciał czegoś więcej....

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, afrodite napisał:

Zapytałam co myśli co czuje i co robi Pan z przeszłości.

Paź mieczy Rydwan Diabel 

Pan podgląda mnie na necie(zdjęcia) zasięga informacji, Rydwan chciałby się ze mną spotkać,ciągnie go do mnie,w połączeniu z paziem wyżej chciałby natychmiast tego spotkania,a diabeł,jestem atrakcyjną dla niego,wydaje mi się że będzie chciał czegoś 

Macie kontakt ze soba teraz?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
1 hour ago, afrodite said:

Zapytałam co myśli co czuje i co robi Pan z przeszłości.

Paź mieczy Rydwan Diabel

To są 3 pytania na 3 karty więc nie wiadomo na które karty dały ci odpowiedź. Chyba że jedna karta na każde pytanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
1 hour ago, afrodite said:

Zapytałam co myśli co czuje i co robi Pan z przeszłości.

Paź mieczy Rydwan Diabel

W takim razie, narazie nie ma motylków w brzuchu. Podgląda, szpieguje, próbuje zwrócić na siebie twoja uwagę ale w taki trochę dziecinny sposób. Co czuje, jest nastawiony na zdobywanie, bardzo zdeterminowany, może być nawet nerwowy ale dobrze to kontroluje. Co zrobi, będzie kusić albo jego będzie kusiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, afrodite napisał:

Zapytałam co myśli co czuje i co robi Pan z przeszłości.

Paź mieczy Rydwan Diabel 

Pan podgląda mnie na necie(zdjęcia) zasięga informacji, Rydwan chciałby się ze mną spotkać,ciągnie go do mnie,w połączeniu z paziem wyżej chciałby natychmiast tego spotkania,a diabeł,jestem atrakcyjną dla niego,wydaje mi się że będzie chciał czegoś więcej....

 

 

Podobasz mu się, możliwe że będzie dążył do spotkania. Może mu się marzyć z Tobą jakiś przysłowiowy "skok w bok" i będzie dążył do celu, ale raczej nie liczyłabym, że na ten moment ma jakieś poważne zamiary.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guinda z tego co mówił to tak,marzy mu się coś tam ale ja od razu wyjaśniłam że ok możemy się spotkać ale tylko jako kumple,ja nikomu nie chce włazić z buciorami w życie,tym bardziej że ma rodzinę i chyba jest w szczęśliwym związku,zresztą ja sama jeszcze nie jestem gotowa na jakikolwiek związek,czy to czysto fizyczny czy emocjonalny, dlatego zaznaczyłam na samym początku żeby absolutnie nie robił sobie nadziei na coś więcej. I dalej pisze i dalej chce spotkania,jak twierdzi po to żeby mnie na żywo zobaczyć....hmmmm 

 

Edytowane przez afrodite
Poprawka
  • Lubię to! 2
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myśli? Paź mieczy 

Chciałby z Tobą porozmawiać 

Co czuje? Rydwan 

Czuje jakieś przyciąganie,. Chciałby szybko się zbliżyć 

Co robi? Diabeł

Wydaje mi się, że jest od Cb uzależniony, wyobraża sobie coś więcej z Tobą. 

 

Choć nwm, czy nie chciałby się uwolnić z tej relacji 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwolnić raczej nie ma z czego,szukał mnie i informacji o mnie od kilku lat i odszukał mnie,zaproponował spotkanie,a nie widzieliśmy się 28 lat. Raczej wyobraża sobie coś więcej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 19:47, afrodite napisał:

@guinda z tego co mówił to tak,marzy mu się coś tam ale ja od razu wyjaśniłam że ok możemy się spotkać ale tylko jako kumple,ja nikomu nie chce włazić z buciorami w życie,tym bardziej że ma rodzinę i chyba jest w szczęśliwym związku,zresztą ja sama jeszcze nie jestem gotowa na jakikolwiek związek,czy to czysto fizyczny czy emocjonalny, dlatego zaznaczyłam na samym początku żeby absolutnie nie robił sobie nadziei na coś więcej. I dalej pisze i dalej chce spotkania,jak twierdzi po to żeby mnie na żywo zobaczyć....hmmmm 

 

Skoro jest w związku to intencje w Diable są dosyć jasne. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,mogę zweryfikować,że ....może tak, gadaliśmy sobie przez kamerkę chyba z godzinę,jak zawsze w sobotę,bo jego pani jest w pracy. Po czym po pół godzinie wysłałam zdjęcie,o które prosił. Po chwili patrzę czy odczytał,a ja zablokowana jestem :mysli:to se myślę,ok spadaj na bambus i też bloka dostal:yes:

Np to zapytałam kart czemu mnie zablokował 

Pod spodem as buław

Wyszły 2kiel Sprawiedliwość i cesarz.

Chyba spowodowałam powód do sprzeczki,ona zażądala prawdy,dowodów a on żeby wyjść z twarzą zablokował mnie,usunął zawartość czatu o udał że wszystko jest w porządku,i jest niewinny i że on wierny i kocha tylko ją.

No to dostal bloka i pytanie jaka będzie jego reakcja jak to zobaczy 

Paź den 9 mieczy 5 buław 

Pod spodem Słońce 

Nie spodziewa się tego,myśli że ja odczytałam że to dla zachowania pozorów,jednak będzie niemile zaskoczony, rozczarowany że znów coś stracił i będzie chciał to odzyskać.:_boisie:

 

 

 

 

 

Edytowane przez afrodite
Znaki polskie
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, afrodite napisał:

Nie spodziewa się tego,myśli że ja odczytałam że to dla zachowania pozorów,jednak będzie niemile zaskoczony, rozczarowany że znów coś stracił i będzie chciał to odzyskać.:_boisie:

I bardzo mu tak dobrze :D Ogólnie to z tego co piszesz to jakiś słaby ten typ - najpierw zawraca Ci cztery litery a potem blokuje, bo żonka się dowiedziała, że z kimś pisze. Frajer jakiś. Dobrze, że dałaś mu nauczkę, bo na to zasługiwał. I z takim okołowalentynkowym przesłaniem kończę i pozdrawiam! :smieszne::czarow::papa2:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Romualda de Kocurko napisał:

I bardzo mu tak dobrze :D Ogólnie to z tego co piszesz to jakiś słaby ten typ - najpierw zawraca Ci cztery litery a potem blokuje, bo żonka się dowiedziała, że z kimś pisze. Frajer jakiś. Dobrze, że dałaś mu nauczkę, bo na to zasługiwał. I z takim okołowalentynkowym przesłaniem kończę i pozdrawiam! :smieszne::czarow::papa2:

Jakbym była jego żoną to bym go ******

 

Co do kart to nie widzę tu przeglądania zdjęć. Na to bardziej by mi pasował mix pazia den, 7 mieczy, 6 kieli etc

 

Facet wkurzony, że mu laska na którą ma ochotę zwiala 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Arcan napisał:

Jakbym była jego żoną to bym go ******

 

Co do kart to nie widzę tu przeglądania zdjęć. Na to bardziej by mi pasował mix pazia den, 7 mieczy, 6 kieli etc

 

Facet wkurzony, że mu laska na którą ma ochotę zwiala 

Chodzi o pierwszy wpis? Jeśli tak to tam są 3 pozycję,co myśli co czuje i co robi/pokazuje. Każda pozycja odpowiada na konkretne pytanie,więc paź mieczy na pozycji co myśli, to chyba jak najbardziej zasięganie informacji,i to jest akurat potwierdzone przez niego.

Na pewno chce się też spotkać,więc to co czuje...teraz pewnie już niekoniecznie,po sobotniej sytuacji...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 14:05, afrodite napisał:

,Pan nie w moim typie więc mi obojętne czy się odezwie czy nie.

Uhmmm... i dlatego stawiasz karty i mieszasz w energii? Tiaaaa :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, afrodite napisał:

@MesiJest to dla mnie forma nauki,stawiam na siebie w ramach praktyki. 

To jeśli tak (forma nauki), to proponuję pytać o coś, co możesz zweryfikować - no bo teraz możemy rozkminiać temat na milion sposobów, a jak zweryfikujemy co on myśli i co czuje? :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mesi w odniesieniu do pierwszego postu,mogę   powiedzieć,że na podstawie rozmów z nim,to karty mniej więcej pokazały prawdę, on od kilku lat szukał informacji na mój temat, zaproponował spotkanie i zapewnił mnie,że zrobi wszystko żeby do niego doszło,w sumie z mojej strony to tylko ciekawość,jak wygląda,co słychać u niego,po 30 latach to normalne...ale z rozmów telefonicznych już wiem,że nie mój typ,za to on jest mną oczarowany. 

To są info z jego ust ...

A swoją drogą,jest to dział pomocy w interpretacji,więc weryfikacja nie zawsze jest możliwa ..

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...