Skocz do zawartości

Relacje na luty ZWERYFIKOWANE


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Relacje z Panem X na luty 

W styczniu były kielichy które nic nie wniosły,ale na luty mam 

Król buław 9 buław i rycerz kielichów

Zacznijmy od tego,że relacji między nami nie ma,Tzn ja ciągle mam wrażenie,że jest zawieszona a nie skończona.

Ale wracając do kart to król buław by chciał,coś by zadziałał,gotowy do startu ale coś go powstrzymuje,nie jednak jeszcze poczekam,ale w końcu się przelamie i zrobi ten krok? W sumie karty tylko statyczne,więc chyba jednak niewiele się zmieni....

Po przełożeniu pod spodem była królowa denarów.

Podpowiedzcie proszę jak odczytujecie karty pod spodem.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś ta relacja może odżyć w koncu mamy rycerzyka na koncu a on raz mi pokazał powrót pana ale na chwilę. Niestety karty moga przenosić czas który może się wydłużyć .

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

@Szept myśli wróżby na tą relacje 4 miesiące temu były właśnie że jeszcze wrócimy do siebie,ale tylko na chwilę, niestety ja za dwa tygodnie wyjeżdżam na długo więc raczej nie będzie takiej możliwości,dlatego obstawiam że rycerzyk pokazał mój wyjazd.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Pod spodem u mnie to obecna sytuacja, albo przyczyna sytuacji. Zależy jak sformuowane jest pytanie. Królowa Denarów pokazała mi kiedyś inną kobietę w życiu mężczyzny. Przy tych kartach, to bym powiedziała, że Twój Pan jest zainteresowany kimś innym. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Pod spodem u mnie to obecna sytuacja, albo przyczyna sytuacji. Zależy jak sformuowane jest pytanie. Królowa Denarów pokazała mi kiedyś inną kobietę w życiu mężczyzny. Przy tych kartach, to bym powiedziała, że Twój Pan jest zainteresowany kimś innym. 

Moze tak być..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Relacje na luty ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...