Skocz do zawartości

Podwójne karty w portrecie


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytacie takie karty jeżeli pojawiają sie podwójnie czy to w portrecie indywidualnym czy wspólnym partnerskim? 

Niektórzy uważają że powinno się je czytac w pozycji odwróconej. Rozumiem na pozycji co dzieli jak najbardziej w odwróconej. 

Jakie jest wasze zdanie?

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
33 minuty temu, Szept myśli napisał:

Jak czytacie takie karty jeżeli pojawiają sie podwójnie czy to w portrecie indywidualnym czy wspólnym partnerskim? 

Niektórzy uważają że powinno się je czytac w pozycji odwróconej. Rozumiem na pozycji co dzieli jak najbardziej w odwróconej. 

Jakie jest wasze zdanie?

Sama mam podwójne karty w portrecie i moja bliska osoba również - mogę tylko potwierdzić, że w naszym przypadku ta teoria się sprawdza w 100%. U mnie jest podwójna Cesarzowa, co mówi o nieszczęśliwym życiu rodzinnym, problemem z dzieckiem( spotkałam się na innym forum, że podwójna Cesarzowa jest u matek z dziećmi niepełnosprawnymi). :( 

Ogolnie brak harmonii.

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szept myśli napisał:

Jak czytacie takie karty jeżeli pojawiają sie podwójnie czy to w portrecie indywidualnym czy wspólnym partnerskim? 

Niektórzy uważają że powinno się je czytac w pozycji odwróconej. Rozumiem na pozycji co dzieli jak najbardziej w odwróconej. 

Jakie jest wasze zdanie?

Tak, ja też słyszałam, że takie karty powinno się czytać jak w pozycji odwróconej i reprezentują te dziedziny życia, na które powinno się kłaść większy nacisk, aby przepracować problemy, o których mówi taka karta. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne sa teorie. Jedni że podwójne karty tak jakby jeszcze się wzmacniały nawzajem. A co dla was znaczyłaby podwójna Moc we wspólnym. Związek tylko i wyłącznie na płaszczyźnie cielesnej? Jestem ciekawa 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Szept myśli - mam nadzieję, że inni podzielą się doświadczeniem bo ciekawy temat :) 

Moc według mnie jest pozytywną kartą i gdyby chodziło tylko o seks w relacji to byłaby za dobra karta do tego( bardziej by tu pasował Diabeł). 
Liczę na odpowiedź bardziej doświadczonych forumowiczów i pozwolę sobie przycupnąć :)  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szept myśli napisał:

Różne sa teorie. Jedni że podwójne karty tak jakby jeszcze się wzmacniały nawzajem. A co dla was znaczyłaby podwójna Moc we wspólnym. Związek tylko i wyłącznie na płaszczyźnie cielesnej? Jestem ciekawa 

Mi sie kojazy z przemoca...

Ale to zalezy na jakiej pozycji i z jakich skladowych. Generalnie to jest bardziej skomplikowane niz sie wydsje. Trzeba wiele czynnikow uwzglednic.

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szept myśli napisał:

Różne sa teorie. Jedni że podwójne karty tak jakby jeszcze się wzmacniały nawzajem. A co dla was znaczyłaby podwójna Moc we wspólnym. Związek tylko i wyłącznie na płaszczyźnie cielesnej? Jestem ciekawa 

Moc to kompleksy na punkcie ciała, bycie postrzeganym przez mężczyzn jedynie jako obiekt do zaspokojenia rządz..Tak jak blackraven napisała to też przemoc, szczególnie, gdy gdzieś kręci się diabeł...odwr. moc to też takie sytuacje życiowe w których nic kompletnie nie możemy zrobić tylko zaciskać zęby, w związkach może mówić o nierównej dominacji tj. ktoś chce rządzić.. a na jakiej pozycji i z jakich składowych?

 

Ja podwójne karty czytam jako odwr. potrójne jako dary i talenty

Edytowane przez Arcan
  • Lubię to! 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz ma sens oprócz tej przemocy 

Jeżeli moge wrzucić portret tarotowy wspólny może lepiej byłoby czytać. 

A moc jest na pozycji wspolne plany I dążenia  i rozwój zwiazku 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szept myśli napisał:

To co piszesz ma sens oprócz tej przemocy 

Jeżeli moge wrzucić portret tarotowy wspólny może lepiej byłoby czytać. 

A moc jest na pozycji wspolne plany I dążenia  i rozwój zwiazku 

 Z tego co sie orientuje podwojne karty maja najwieksza moc na poztcjach 1-6.

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minut temu, Blackraven napisał:

 Z tego co sie orientuje podwojne karty maja najwieksza moc na poztcjach 1-6.

Czy to się tyczy tylko wspólnego czy też indywidualnego rozkładu @Blackraven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualne ja / on 

 

Dzieciństwo Cesarzowa  / Kochankowie 

Wiek sredni  Koło Fortuny  / Cesarzowa 

Wiek dojrzały Świat  / Świat 

Podświadomość Śmierc  / pustelnik 

Świadomość Pustelnik / Kapłanka 

Nadswiadomosc Głupiec   / Siła 

Misja Wisielec/ Sprawiedliwość 

Środki do realizacji  Koło Fortuny/ Umiarkowanie 

 

Wspólna 

Początek znajomości - Pustelnik 

Rozwój znajomości - Śmierc 

Okres schyłku  - Sąd Boży 

Trudności  - Głupiec 

Wspolne plany- Moc 

Rozwój związku- Moc 

Zadanie- Sąd Boży 

Jak wypełnić zadanie- kapłanka 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, Blackraven napisał:

Wydaje mi sie ze obu. A Ty masz jakies inne informacje?

Nie. Ja jestem zielona :obled: Przycupnęłam przy temacie i chłonę wiedzę - dziękuję za podzielenie się nią @Blackraven :buziak:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szept myśli napisał:

Indywidualne ja / on 

 

Dzieciństwo Cesarzowa  / Kochankowie 

Wiek sredni  Koło Fortuny  / Cesarzowa 

Wiek dojrzały Świat  / Świat 

Podświadomość Śmierc  / pustelnik 

Świadomość Pustelnik / Kapłanka 

Nadswiadomosc Głupiec   / Siła 

Misja Wisielec/ Sprawiedliwość 

Środki do realizacji  Koło Fortuny/ Umiarkowanie 

 

Wspólna 

Początek znajomości - Pustelnik 

Rozwój znajomości - Śmierc 

Okres schyłku  - Sąd Boży 

Trudności  - Głupiec 

Wspolne plany- Moc 

Rozwój związku- Moc 

Zadanie- Sąd Boży 

Jak wypełnić zadanie- kapłanka 

 

Ojoj... cóż, wina jest po obu stronach... W jakiś przedziwny sposób do siebie pasujecie...Obydwoje jesteście srogo straumatyzowani. To potrafi trzymać ze sobą ludzi. Na zasadzie, dwie trudne osoby lepiej się rozumieją niż jedna skomplikowana druga hmmm... ''normalna''.. tak z braku lepszego słowa. Wiesz o co chodzi :P  Jest potencjał w tym związku, zależy na jakim etapie jesteście. Ogólnie patrząc na Wasze problemy to obydwoje w pewien sposób jesteście niepoważni i macie podejście 10 latków do niektórych kwestii. Wasz związek będzie ok, po izolacji do siebie powrócicie na lżejszych zasadach. Tylko ze spokojem musicie do siebie podejść, a nie z ogniem i mieczem.

Aaaa... i uwaga na nieplanowane dziecko. Ty jesteś teraz w wieku średnim?

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gringe napisał:

Nie. Ja jestem zielona :obled: Przycupnęłam przy temacie i chłonę wiedzę - dziękuję za podzielenie się nią @Blackraven :buziak:

To zostanmy w takim razie przy indywidualnym bo co do partnerskiego nie ejstem taka pewna...

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Arcan napisał:

 

Ojoj... cóż, wina jest po obu stronach... W jakiś przedziwny sposób do siebie pasujecie...Obydwoje jesteście srogo straumatyzowani. To potrafi trzymać ze sobą ludzi. Na zasadzie, dwie trudne osoby lepiej się rozumieją niż jedna skomplikowana druga hmmm... ''normalna''.. tak z braku lepszego słowa. Wiesz o co chodzi :P  Jest potencjał w tym związku, zależy na jakim etapie jesteście. Ogólnie patrząc na Wasze problemy to obydwoje w pewien sposób jesteście niepoważni i macie podejście 10 latków do niektórych kwestii. Wasz związek będzie ok, po izolacji do siebie powrócicie na lżejszych zasadach. Tylko ze spokojem musicie do siebie podejść, a nie z ogniem i mieczem.

Aaaa... i uwaga na nieplanowane dziecko. Ty jesteś teraz w wieku 

Ja mam 47 on 56 nie planuje dziecka jakby co .Ja czuje że pasujemy do siebie generalnie nas do siebie ciagnie ale jest dość ciężko. On tutaj dominuje .Ma troche narcystyczny charakter. Pierwsze spotkanie przerwała jego choroba i zamiast mi powiedzieć zniknął na pół roku jak widzisz Głupiec jako trudności czyli dziecinne zachowanie .Kontakt został odnowiony a ten znowu znika no dziecinada jak na dorosłego faceta. I co mam myśleć? Takie mocowanie jest w tej relacji. Ja tez niewiem co mam robić widząc jego zachowanie no jak dzieci. TA Śmierc rozumiem ze relacja musi przejść totalna zmianę? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, odwr. Głupiec pasuje na takie zachowanie. Po prostu niepoważne.

 

Ciekawa jest Wasza donica, bo nie zamknięta. Tj daje możliwość dwóch dróg. Śmierć to bardzo trudna karta, ale obydwoje macie w sobie siłę, by ją zwyciężyć.  Pytanie tylko czy on będzie chciał? Musisz do niego trafić logicznym argumentami. Jakbyście się ze sobą dogadali to byście stanowili dobrą parę

 

Obstawiam wersję, że się zejdziecie, ale w pewnym momencie Ty powiesz "dość tego i stanie na dobrej przyjaźni plus sexie...

 

Po śmierci już nic nie jest takie same, a Ty masz w indywidualnej na piątej pozycji  eremite.. możesz się obudzić któregoś dnia u stwierdzić, że jednak nie tego szukasz

  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arcan napisał:

Tak, odwr. Głupiec pasuje na takie zachowanie. Po prostu niepoważne.

 

Ciekawa jest Wasza donica, bo nie zamknięta. Tj daje możliwość dwóch dróg. Śmierć to bardzo trudna karta, ale obydwoje macie w sobie siłę, by ją zwyciężyć.  Pytanie tylko czy on będzie chciał? Musisz do niego trafić logicznym argumentami. Jakbyście się ze sobą dogadali to byście stanowili dobrą parę

 

Obstawiam wersję, że się zejdziecie, ale w pewnym momencie Ty powiesz "dość tego i stanie na dobrej przyjaźni plus sexie...

 

Po śmierci już nic nie jest takie same, a Ty masz w indywidualnej na piątej pozycji  eremite.. możesz się obudzić któregoś dnia u stwierdzić, że jednak nie tego szukasz

Właśnie niewiem jak z nim postępować niewiem jak działać czy wogole działać ciężko jednym słowem. Niby on chce a potem znika bez słowa więc może on chce takiej niby przyjaźni przyprawionej sexem bo tak mi to wyglada. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma odwr. Pustela i kapłanke na 5 pozycji. Jest taki głupio- mądry. Z jednej strony wszystko rozumie, ale co z tego jak za zrozumieniem nie idą czyny i powtarza te same błędy? Z nim rozmowa może być taka, że przyzna Ci rację, powie, że rozumie Twój punkt widzenia, a i tak zrobi swoje. W ogóle eremita jest w donicach do doopy, bo daje poczucie zdystansowania,samotności we dwoje i  poczucie, że krzyczysz do ściany

 

Z nim trzeba rozmawiać, głaskać po głowie, na wiele rzeczy przymykać oko... Ty masz za mocne karty na to. Mu to potrzebna jest taka prawdziwa kapłanka co porzuci własne życie, żeby się nim opiekować ... znam kapłanki, nie zadaje się z nimi :D, ale znam, więc wiem jak to działa. Ty masz cesarzową, pustela, śmierć..  za dużo już widziałaś i przeżyłaś, dlatego obstawiam, że prędzej czy później stwierdzisz, że on nie jest dla Ciebie... Co nie zmienia faktu, że będą jeszcze miłe chwilę... ogólnie na śmierć trzeba uważać, bo strasznie wiąże...jak mi klientki wysyłają dane do portretu to często śmierć, diabolo, księżyc się pojawiają...Mogę zrobić specjalizację z tych kart :D

Edytowane przez Arcan
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Arcan napisał:

On ma odwr. Pustela i kapłanke na 5 pozycji. Jest taki głupio- mądry. Z jednej strony wszystko rozumie, ale co z tego jak za zrozumieniem nie idą czyny i powtarza te same błędy? Z nim rozmowa może być taka, że przyzna Ci rację, powie, że rozumie Twój punkt widzenia, a i tak zrobi swoje. W ogóle eremita jest w donicach do doopy, bo daje poczucie zdystansowania,samotności we dwoje i  poczucie, że krzyczysz do ściany

 

Z nim trzeba rozmawiać, głaskać po głowie, na wiele rzeczy przymykać oko... Ty masz za mocne karty na to. Mu to potrzebna jest taka prawdziwa kapłanka co porzuci własne życie, żeby się nim opiekować ... znam kapłanki, nie zadaje się z nimi :D, ale znam, więc wiem jak to działa. Ty masz cesarzową, pustela, śmierć..  za dużo już widziałaś i przeżyłaś, dlatego obstawiam, że prędzej czy później stwierdzisz, że on nie jest dla Ciebie... Co nie zmienia faktu, że będą jeszcze miłe chwilę... ogólnie na śmierć trzeba uważać, bo strasznie wiąże...jak mi klientki wysyłają dane do portretu to często śmierć, diabolo, księżyc się pojawiają...Mogę zrobić specjalizację z tych kart :D

No właśnie ten opis jego też się zgadza głaskać delikatnie i przymykać oko na jego  błędy udawać że nic się nie stało. Dla niego to chyba nie problem w tym ze znika- tu chyba działa ten Pustel- nie potrzebuje aż tak czestych kontaktów. Bardziej skupia sie na sobie ma swój świat i swoje pasje ja jestem gdzies wpisana w jego życie  ale nie na pierwszym miejscu. 

 

Czemu Kapłanki takie złe ? 

 

A prosze wytłumacz mi co znaczy ze Śmierc wiąże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie ma nic złego w byciu kaplanką. Ja osobiście nie rozumiem ich po prostu. 

 

A skasowalam wypowiedź, bo jeszcze bana bym dostała :D

 

ból i cierpienie mocniej wiąże ludzi ze sobą niż radość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaplanki są tajemnicze nie ujawniają swoich emocji..a może powinny..są niepewe siebie..wiele rzeczy kryją w sobie..Może czas sie obudzić? 

Oj tam od razu bana 

Jestem ciekawa Twojej wypowiedzi ze mam uważać na to że ból i cierpienie wiążą ludzi bardziej niż radość. 

Pomóż mi rozwinąć te wypowiedzi

Że sprawiamy sobie ból swoją postawą? 

Np ja czekam na kontakt? 

On też? 

Chce zrozumieć faceta bo mi zależy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie podwójnych kart i więcej. Kiedy i którą kartę interpretujemy negatywnie?

W moim portrecie występuje zarówno dwie karty

3 = rok urodzenia 1+9+8+1 19 Słońce jesień życia;

4 = 1+2 = 13+6 19 Słońce podświadomość

jak i trzy

6  Głupiec nadświadomość

12  Głupiec Karta Harmonii Psychicznej;

14  Głupiec Jak człowieka postrzegają inni

 

W zakresie których kart obowiązuje odwrotna interpretacja i czy interpretować negatywnie mam kartę 3 i 4 czy tylko 3 a może tylko 4?

To samo pytanie do potrójnych kart tylko oczywiście w kontekście wzmacniania bo wyczytałam, że nie są już wtedy negatywne tylko się wzmacniają i dodatkowo jak bardzo wzmacniają się nawzajem.

Za jakiś czas pewnie dodam temat interpretacyjny do portretu ale na razie czekam na książkę abym miała jak interpretację przeprowadzić. Liczę, że w książce będą interpretacje kart ukierunkowane na portret a nie ogólny opis znaczeń kart bo z tego nie umiem odczytać portretu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie pytanko, bo zainteresowala mnie taka doniczka:

Osoba ma podwójnego Kapłana (jeden z których jest na pozycji 5) i Diabła na 4. 

Czy obowiązkowo by spodziewali się po niej amoralnego zachowania, problemów z wartościami, czy nie wszystko jest takie oczywiste i może to przegrać się jakoś inaczej?

Chrzanowska czytałam, ale brakuje mi wiedzy praktycznej, a tu właśnie taką "mroczna" doniczka :D Zaciekawiło.

Całej doniczki otwarcie na forum nie podam, to jest członek rodziny :)

 

Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
10 godzin temu, Eternal Autumn napisał:

Osoba ma podwójnego Kapłana (jeden z których jest na pozycji 5) i Diabła na 4. 

Czy obowiązkowo by spodziewali się po niej amoralnego zachowania, problemów z wartościami, czy nie wszystko jest takie oczywiste i może to przegrać się jakoś inaczej?

Mnie się skojarzył podwójny Papież jako problem z wartościami. Co innego człowiek wyznaje a co innego robi, za czym innym podąża. U mnie na jednej z talii Tarota Papież przedstawiony jest jako małpka przebrana w strój duchownego. 
Diabeł nie jest podwójny w tej Donicy? Jeśli tak to czytałbym zgodnie ze znaczeniem karty i w odniesieniu do pozycji na której jest. 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gringe napisał:

Mnie się skojarzył podwójny Papież jako problem z wartościami. Co innego człowiek wyznaje a co innego robi, za czym innym podąża. U mnie na jednej z talii Tarota Papież przedstawiony jest jako małpka przebrana w strój duchownego. 
Diabeł nie jest podwójny w tej Donicy? Jeśli tak to czytałbym zgodnie ze znaczeniem karty i w odniesieniu do pozycji na której jest. 

Dokładnie tak, osoba mówi jedno, a robi co innego, to fakt. Zdarza się hipokryzja. Ale jest coś jeszcze co mnie zastanawia...

 

Co do podwójnego Diabła - jak obliczacie ta podwójność - tylko pozycji 1-6, czy wszystkie pozycji? Bo jeśli wszystkie, wtedy Diabeł pojawia się 4 razy, a Papierz 3.

 

PS: Gringe, mogę Ci ta doniczkę po prostu wysłać na PW, ale to jak chcesz i jeśli jesteś w ogóle ciekawa :)

Edytowane przez Eternal Autumn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eternal Autumn napisał:

Dokładnie tak, osoba mówi jedno, a robi co innego, to fakt. Zdarza się hipokryzja. Ale jest coś jeszcze co mnie zastanawia...

 

Co do podwójnego Diabła - jak obliczacie ta podwójność - tylko pozycji 1-6, czy wszystkie pozycji? Bo jeśli wszystkie, wtedy Diabeł pojawia się 4 razy, a Papierz 3.

 

PS: Gringe, mogę Ci ta doniczkę po prostu wysłać na PW, ale to jak chcesz i jeśli jesteś w ogóle ciekawa :)

Podwojnosc i potraojnosc dla 1-6.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Blackraven napisał:

Podwojnosc i potraojnosc dla 1-6.

 

To nie, w takim razie podwójny Kapłan, Diabeł na 4j, a + 3 karty - też mają wydźwięk losu, jak to się mówi, ale łagodniejsze, niż Wieża/Śmierć

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 godzin temu, Eternal Autumn napisał:

PS: Gringe, mogę Ci ta doniczkę po prostu wysłać na PW, ale to jak chcesz i jeśli jesteś w ogóle ciekawa :)

Dziękuję za zaufanie  @Eternal Autumn
jednak nie jestem specem od tarotowych Donic i sama zasięgałam porad @Blackraven i @Arcan. One są zdecydowanie bardziej doświadczone ode mnie :) 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę nie pisać jak nie znam całej donicy...to jak interpretacja astro bez godziny urodzenia...można się łatwo pomylić..

Szczególnie, że ten układ co podałaś jest kiepski, mocno 5-mieczowy

  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Arcan napisał:

Ja wolę nie pisać jak nie znam całej donicy...to jak interpretacja astro bez godziny urodzenia...można się łatwo pomylić..

Szczególnie, że ten układ co podałaś jest kiepski, mocno 5-mieczowy

 

Dziewczyny, rozumiem perfekcyjnie, ale zwykle nie zamieszczam otwarcie danych (a to jest data urodzenia) znajomych, lub członków rodziny, także musiałam zrobić to w taki sposób.

Dzięki w każdym razie za wasze komentarze!

Edytowane przez Eternal Autumn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Temat sprzed kilku miesięcy, ale pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze, bo pasjonuję się TPP i czytaniem z daty.

 

Podwójne wibracje daję podwójne potencjały - i te negatywne i te pozytywne. 

Mogą wzmocnić naszą silę lub nasze lęki - zależy to głownie od nas. 

Np. podwójna Cesarzowa - wybitne upodobanie do piękna ale tez mogą być problemy kobiece.

Ważne jest to, jakie karty są dookoła, potencjalnie - jakie są składowe (czy z Głupca czy inaczej).

 

Pracuję od kilku lat na Portrecie i powiem tak - nie postrzegajcie siebie przez pryzmat Portretu a wyciągajcie z niego wnioski, możliwości, potencjały. 

 

Ja mam Eremitę na cieniu - powinnam być, wg interpretacji, zahukana i siedzieć w domu pod kocem ;-) przetransformowałam mój Cień w dzielenie się wiedzą z ludźmi i nawet mam swój (początkujaćy) kanał na YT. 

 

Portret to potencjały. 

 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...