Skocz do zawartości

Analiza portretu psychologicznego Gringe


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

A więc znów powracam do tematu bo mocno mnie zainteresował. „40” na karku więc pojawia się we mnie chęć głębszego poznania siebie. Z tym, że tym razem będę wdzięczna za wszelkie wskazówki gdzie szukać informacji w powyższym temacie( książki, internet itp). 
Jestem w tym zielona i będę wdzięczna za wszelkie pokierowanie. 
 

Moja donica wyglada tak:

 

1.Gwiazda

2.Papież 

3. Sąd

4.Głupiec 

5. Cesarzowa

6.Cesarzowa 

7.Sąd

8.Sprawiedliwość

 

Sąd jest u mnie podwójny ale czytałam, że patrzymy na karty które są podwójne na pozycjach 1-6. Cesarzowa też jest zdublowana - jest na pozycji jako świadomość ale też i nadświadomość( dar) - jak to ugryźć? 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na tym dobrze nie znam ale mam troche materialow pochodzacych z roznych zrodel wydanych przez autorke. Wklejam fragment z jej magazynu. Ale to chyba nie jest adekwatne do Twojej sytuacji.

 

Narazie wkleje to i zaraz zerkne do ksiazki.

 

Edit: chetnie przeczytam jakies odniesienie wtedy zweryfikujemy czy to jest wogole sensowne. Bo u mnie opis sie srednio sprawdzil.

 

 

 

 

Screenshot_20220209-161704_pCloud.jpg

Edytowane przez Blackraven
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja 4. przez autorke nazwana Karta lekow i kompleksow,  bardziej potocznie nazywana Problemem.

 

 

Zle spojrzalam. Tu powinien byc glupiec a nie sad. Zaraz wkleje.

 

20220209_165727.jpg

Edytowane przez Blackraven
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ksiazce niewiele co jest. Mysle ze  do opisu kart podwojnych mozemy wykorzystac opis z pozycji nr 4.

I tak podwojna Cesarzowa moze mowic o:

 

 

 

 

 

20220209_162938.jpg

20220209_163001.jpg

Edytowane przez Blackraven
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja 7 i 8

 

No i to by bylo na tyle jezeli chodzi o najwazniejsze pozycje w tej malej ksiazeczce.

Mam nadzieje ze Arcan tu zerknie.

20220209_164207.jpg

20220209_164216.jpg

20220209_164237.jpg

20220209_164245.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
28 minut temu, Blackraven napisał:

Pozycja 4. przez autorke nazwana Karta lekow i kompleksow,  bardziej potocznie nazywana Problemem.

 

 

20220209_162444.jpg

Ja mam tutaj Głupca. @Blackravenmasz może do niego opis? Gdzieś się spotkałam z tym, że człowiek jest odbierany mniej poważnie, ludzie go ignorują i traktują trochę jak oszołoma :obled:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blackraven napisał:

Czekaj zle spojrzalam na 4 pierwsze pozycje bo jestem przyzwyczajona do doniczki. Zaraz poprawie.

Ja tez mam Glupca na 4... moze byc niedojrzale podejscie do zycia ale tez chyba problem z dzieckiem. Ale to trzeba na skladowe tez spojrzec.

 

Edit:juz poprawilam. Pierwsze 4 pozycje jednak byly dobre.

Edytowane przez Blackraven
  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, głupiec odwr. sprawia, że odbieramy kogoś jako niepoważnego, bez autorytetu. Np znam kolesia, który ma papieża i odwr głupca. Facet 36 lat i umawiał się z 17latką. Zdziwiony śmiertelnie,że nie wyszło xD I znów szuka młodej...W tym papieżu gada o zasadach, o moralności, ale nikt go nie słucha przez tego głupca, bo wyrobił sobie opinie clowna

Jednego kolesia z głupolem postrzegałam po prostu jako mało inteligentnego

 

u Ciebie Gringe on mówi o słabym kontakcie ze swoim ''wewnętrznym dzieckiem'', mówi też o Twoim dziecku, czasem o różnych dziwnych akcjach

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Arcan napisał:

Tak, głupiec odwr. sprawia, że odbieramy kogoś jako niepoważnego, bez autorytetu.

Tak, mam tego świadomość. Zupełnie jestem ignorowana przez ludzi, nie brana na poważnie albo, że można wciskać mi kit jak małemu dziecku. Teraz „boksuje” się ze szkołą mojego dziecka. Sprawa która miała być załatwiona w ciągu 6 miesięcy przeciągnęła się na dwa i pół roku i jest w tym samym miejscu, co na początku. 
Czasem wydaje mi się, że jestem za grzeczna. 
Dzięki @Arcan wszystko się zgadza. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...