Skocz do zawartości

Praca


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie w którym mieście będzie mi się lepiej żyło i pracowało.

Miasto A 

4 den 2 Kiel XVII gwiazda 

Pod spodem 9 mieczy 

Miasto B 

As mieczy 9mieczy Królowa den 

Pod spodem XVII gwiazda 

Miasto A bardzo się obawiam,bo nie znam miasta ani nikogo,mam wielkie obawy,ale myślę że nie będzie źle,znajdę pracę może nie będzie szału,ale odnajdę się i będę zadowolona,a może nawet poznam "kogoś" .

Miasto B,które znam o gdzie mam znajomych,tam mnie ciągnie,jednak tam dopiero szału nie będzie,praca która spędzi mi sen z powiek,za małe pieniądze..tylko ta królowa co znaczy?

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto A

4 denarów symbolizuje dom. W 2 kielichów i Gwieździe powinnaś się czuć jak u siebie. Będzie to przyjazne miejsce dla Cb. Jednak Gwiazda może to trochę rozciągnąć w czasie. Więc na początku możesz zamknąć się w domu i trzymać się wspomnień starego miasta jak tam było, ale potem się zadomowisz. 

Tutaj te 9 mieczy. Myślę, że zanim się zadomowisz i odważysz wyjść to możesz źle sypiać. 

 

Miasto B

Tutaj chyba masz większe szanse na rozwój intelektualny. Ale jakoś ta karta mi się z chłodem kojarzy. 9 mieczy, czyli mogłabyś mieć problemy ze snem. Królowa Monet mówi, że mogłabyś mieszkać w ładnej okolicy i w ładniejszym mieszkaniu. Ale nie jestem pewien, czy czułabyś się dobrze. 

 

Wiesz największy problem to to, że zadałaś dwa pytania i teraz nie wiadomo, czy 4 denarów mówi o tym jak będzie Ci się żyło, czy o możliwościach pracy? Może to oznaczać, że się zadomowisz, ale w późniejszym okresie, a może to być też problem z brakiem pracy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,w sumie pracy to jest sporo,tylko że za śmieszne pieniądze. Zdaje sobie sprawę,że na początek trzeba brać co jest,żeby się zahaczyć,potem znajdę coś lepszego,w miarę poznawania miasta,ludzi możliwości się zwiększają.

Reasumując,na pierwszy rzut oka,karty na miasto A wyglądały optymistyczniej niż na miasto B.

Narazie zdecydowałam się spróbować w mieście A,najwyżej,jeśli się nie powiedzie,pojadę gdzie indziej.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...