Skocz do zawartości

Druga połowa lutego ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na drugą połowę miesiąca

 

Aura
Diabeł + 8 pucharów + 3 puchary

Widać jakieś zadręczanie się, czarne myśli, negatywne podejście, ale ruszy się później i będzie czas radości (tutaj wybieram się pod koniec lutego na imprezę z ludźmi z grupy na fb więc zapewne to się pokazało w 3 pucharów)

 

Praca
2 puchary + kapłan+ diabeł

Dobra współpraca, nauka czegoś nowego ale tez jakieś ukryte intencje kogoś i złe zamiary.

 

Uczucia
2 buławy + 5 buław + 3 puchary

Będę się zastanawiała czy ruszyć się z domu, ale widać, że ruszę się zacznie się coś dziać i dobrze będę się bawić

 

Najważniejsze wydarzenie
Rycerz buław + 5 pucharów + diabeł

Pojawi się jakiś Pan, który nie będzie miał dobrych intencji rozczaruje mnie i wywoła we mnie jakieś silne złe emocje.

 

Rada

Księżyc + 4 miecze + as denarów
Muszę przezwyciężyc swoje obawy, na złe wizje i skupić się na tym co jest tu i teraz a nie bujać w obłokach i rozmyślać, trochę też zwolnić, zatrzymać się a zobaczymy efekty naszej wcześniejszej pracy.

 

Może ktoś zerknie swoim okiem i doda interpretację. Będę bardzo wdzięczna

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura

Diabeł + 8 pucharów + 3 puchary

Jeżeli jesteś od czegoś uzależniona, albo od kogoś, przebywasz w toksycznym środowisku...to w końcu uda Ci się oswobodzić. Nie będzie to łatwe, ani przyjemne. Ale sprawi, że w końcu poczujesz się radosna. 

 

Praca

2 puchary + kapłan+ diabeł

Fajnie, że powtarza się karta Diabła. Myślę, że współpracujesz z jakimś autorytetem w pracy, który w rzeczywistości jest toksyczny. Ktoś kto nadużywa władzy i swojego stanowiska. Myślę, że uwolnisz się spod wpływu tej osoby, albo zacznie Ci się lepiej z tym kimś współpracować.

 

Uczucia

2 buławy + 5 buław + 3 puchary

Na początku uczucia będą przyblokowane i nie będzie się nic działo, poza zastanawianiem się co by było gdyby...Potem możesz się ożywić na jakiejś imprezie i skupić na zabawie. 

 

Najważniejsze wydarzenie

Rycerz buław + 5 pucharów + diabeł

Jakiś żywiołowy Pan sprawi Ci trochę przykrości. Okaże się dość toksyczną osobą.

 

Rada

Księżyc + 4 miecze + as denarów

Myślę, że możesz źle oceniać swoją sytuację. Powinnaś skupić się na odpoczynku i regeneracji sił. Wtedy będzie Ci łatwiej realizować plany. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @nastek96 ten diabeł tutaj pokazał się kilka razy i wydaje mi się, że odnosi się do pewnych osób z mojego otoczenia które źle na mnie działają, bo uzależnień żadnych u siebie nie stwierdzam :) Karty pokazują, że powinnam się od tego uwolnić więc nie jest źle

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja!!! 

W dniu 10.02.2022 o 13:03, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę miesiąca

 

Aura
Diabeł + 8 pucharów + 3 puchary

 

Odsunęłam się od towarzystwa, które źle na mnie wpływalo, które ciągnęło mnie w dół. Zapisałam się na grupie samotnych i w lutym byłam z nimi na imprezie. Podniosło mnie to na duchu i przyniosło radość

W dniu 10.02.2022 o 13:03, Mala_83 napisał:

 

Praca
2 puchary + kapłan+ diabeł

 

 

 

Dobra współpraca i dostałam nowe zadania, które pozwoliły na naukę czegoś nowego. Trochę tutaj szefowa czasem wyprowadzala z równowagi

W dniu 10.02.2022 o 13:03, Mala_83 napisał:


Uczucia

2 buławy + 5 buław + 3 puchary
 

Początek był kiepski nastrój, ale po imprezie bardzo się poprawił  usłyszałam wiele miłych słów. Z jedynym z Panów zaczęłam chodzić na tańce a z drugim zaczęłam się spotykać

W dniu 10.02.2022 o 13:03, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
Rycerz buław + 5 pucharów + diabeł

 

Na imprezie jeden z Panów mnie rozczarował swoją nachalnościa i osaczaniem więc po imprezie napisałam że nie chcę kontynuować znajomości

W dniu 10.02.2022 o 13:03, Mala_83 napisał:

 

Rada

Księżyc + 4 miecze + as denarów
 

Tutaj chyba miałam przezwyciężyć swoje lęki i wyjść z domu dając szanse temu co mnie spotka. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa lutego ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...