Skocz do zawartości

Kontakt


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam czy pewna osoba,która zachowała się nieładnie w stosunku do mnie, chciałaby kontaktu ze mną

Pod spodem 10 buław 

5 mieczy Rydwan 9 den 

Wydaje mi się że ma wyrzuty sumienia,ciąży jej to,chciałaby pewnie kontaktu ciągnie tą osobę do mnie ale myśli sobie pewnie ja tego nie chcę...

 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałaby. 

W 5 mieczach czuje do Cb wiele urazy. 

W Rydwanie pognała daleko od Cb, zajęła się sobą i w 8 denarów dobrze jej samej bez innych ludzi. 

10 buław pod spodem wskazuje, że jest zmęczona tą sytuacją. 

 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, afrodite napisał:

Zapytałam czy pewna osoba,która zachowała się nieładnie w stosunku do mnie, chciałaby kontaktu ze mną

Pod spodem 10 buław 

5 mieczy Rydwan 9 den 

Wydaje mi się że ma wyrzuty sumienia,ciąży jej to,chciałaby pewnie kontaktu ciągnie tą osobę do mnie ale myśli sobie pewnie ja tego nie chcę...

 

 

 

 

Proszę napisz mniej więcej o co chodzi sytuację są różne 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat temu fajnie rozwijająca się znajomość skończyła się nie wiedzieć czemu,ta osoba,dzisiaj tak myślę że celowo doprowadziła do sytuacji,że to ja zakończyłam przyjaźń,sprowokowała mnie do tego i tak zostało do dzisiaj,i talk w sumie zastanawiałam się co u tej osoby się dzieje,i dlatego zapytałam trochę w ramach ćwiczeń a trochę z ciekawości,czy chciałaby kontaktu,a może nie ma co sobie głowy zawracać. Wiadomo,każde poszło swoją drogą,ma swoje życie i niekoniecznie chce intruza. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, afrodite napisał:

Wiele lat temu fajnie rozwijająca się znajomość skończyła się nie wiedzieć czemu,ta osoba,dzisiaj tak myślę że celowo doprowadziła do sytuacji,że to ja zakończyłam przyjaźń,sprowokowała mnie do tego i tak zostało do dzisiaj,i talk w sumie zastanawiałam się co u tej osoby się dzieje,i dlatego zapytałam trochę w ramach ćwiczeń a trochę z ciekawości,czy chciałaby kontaktu,a może nie ma co sobie głowy zawracać. Wiadomo,każde poszło swoją drogą,ma swoje życie i niekoniecznie chce intruza. 

Wiele lat temu to długi czas. Czasami myslimy o kimś źle a nie wiemy jakie były przyczyny danej sytuacji. 

10 buław jest trudną kartą ale do przepracowania. Natomiast Rydwan i 9 denarów?

Powiem tak..Zrób pierwszy krok odezwij się nie masz nic do stracenia..mi 9 denarów w sytuacji kiedy myślałam o kimś źle wywróżyła mi wyjaśnienie sytuacji bo ta karta tez mówi o ujawnieniu tajemnic i byłam bardzo zaskoczona bo było inaczej niż myślałam 

Po prostu zrob ten krok ..Rydwan mówi działaj..jak się skonczy sama się dowiesz 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba wie,że zachowała się nie fair,i to w 5 mieczy jest pokazane bardzo wyraźnie,ta karta opisuje dokładnie tamtejsza sytuację,zwyciężyła  ale w nieczysty sposób,zraniła mnie a potem tak pokierowała sytuacja żebym to ja zakończyła, tak trochę nie fajnie 

Po wielu latach pewne sytuacje błędną i emocje opadają,ale chyba to ta osoba powinna zrobić pierwszy krok. 

Przemyśle to.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, afrodite napisał:

Ta osoba wie,że zachowała się nie fair,i to w 5 mieczy jest pokazane bardzo wyraźnie,ta karta opisuje dokładnie tamtejsza sytuację,zwyciężyła  ale w nieczysty sposób,zraniła mnie a potem tak pokierowała sytuacja żebym to ja zakończyła, tak trochę nie fajnie 

Po wielu latach pewne sytuacje błędną i emocje opadają,ale chyba to ta osoba powinna zrobić pierwszy krok. 

Przemyśle to.

Nie czekaj na pierwszy krok bo mozesz się nigdy nie doczekasz..5 mieczy pokazuje mi takie sytuacje gdzie wmieszane sa osoby trzecie ktore w jakiś sposób mają wpływ na daną sytuacje..przerabiałam.. emocje opadaja masz racje ale ktos nie ma odwagi przyznać się do bledu...można czekać i czekać..po prostu odezwij się 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...