Skocz do zawartości

Karty na biznes ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Z pracą u mnie cienko a raczej nie ma jej wcale. Szukam czegoś nowego i w odpowiednich godzinach jednak rewelacji nie ma. Z racji tego ogłosiłam się na grupie fb w moim mieście, że zapraszam na analizę astrologiczną i Tarota. 
Stąd moje pytanie: Jak rozwinie się mój ezo biznes w najbliższym czasie? 
Eremita Wisielec Król Monet 

 

Chyba gdyby nie ten Monetowy to już bym sobie odpuściła. Nie mam doświadczenia z kartami na własny biznes przy czym ani Eremita ani Wisielec to nie są wg mnie karty sukcesu… a jednak szukając informacji na necie, autorzy podają, że EREMITA nie jest taki zły a wręcz zapowiada sukces i awans i ogólnie dobry na prowadzenie własnej praktyki( biznesu) zwłaszcza w dziedzinach „uzdrawiania” czy doradztwa. 
Wisielec może zapowiadać opóźnienie w czasie, skoro jednak kończy układ Król Monet to pieniądze powinny być i pomydl na biznes nie taki zły. 
Jakie jest wasze zdanie? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Hmmm,masz wiedzę i potencjał ale możesz trochę poczekać na rezultaty,przeciągnie się trochę,chociaż król denarów dobrze zapowiada,jednak może powinnaś rozszerzyć troszkę swoją reklamę na większą skalę,nie tylko w twoim mieście.

  • W punkt 3
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Eremita na początku to bark klientów i mały ruch w interesie. Na pewno będziesz mogła się rozwinąć, ale nie przyciągniesz jeszcze rzeszy ludzi. Będzie to trwało przez dłuższy czas, rozciąga to Wisielec. Dopiero potem interes zacznie się kręcić i jest szansa, że zostaniesz bizneswoman. 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Gringe napisał:

Jak rozwinie się mój ezo biznes w najbliższym czasie? 
Eremita Wisielec Król Monet 

W najbliższym czasie będzie posucha... :(Myślę, że z biegiem czasu powinno się poprawić 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 minut temu, nastek96 napisał:

To dobry pomysł, abyś pomyślała gdzie możesz się ogłosić, o ile możesz w ogóle, bo przypuszczam, że na początku działasz na czarno. 

 

W UK prowadzenie własnej działalności wyglada zupełnie inaczej niż w Polsce. Zwłaszcza w przypadku „raczkującego” pomysłu. 
Nie, nie jest na czarno. Na ten moment kwestia klientów chętnych na moje usługi - za mną pierwsza klientka „z ulicy”a dwie kolejne osoby umówiły się na kolejny tydzień. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
28 minut temu, nastek96 napisał:

Czyli masz już jakieś klientki. To dobrze wróży :)

fajnie, że narazie jeszcze możesz to łączyć ze swoją pracą w hotelu. 

Pracy w hotelu nie ma i nic się na nią nie zanosi - stąd szukam a w międzyczasie staram się łatać dziury budżetowe :obled:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gringe napisał:

Stąd moje pytanie: Jak rozwinie się mój ezo biznes w najbliższym czasie? 
Eremita Wisielec Król Monet 

Zastanawia mnie jedno - czy prowadzisz dostatecznie dobrą promocję czy środki reklamowe są wystarczające, aby zapewnić napływ nowych klientów. Wydaje mi się, że dużo zależy jak mocno pokażesz się, że takie usługi oferujesz.

 

W tym biznesie liczy się polecenie, koleżanka koleżance oraz dobra opinia w Internecie. Swoją drogą musisz mieć silnią psychikę i być mocno asertywna, bo klienci ezo mają często myślenie życzeniowe. No i jakiś tam odsetek klientów ma nierówno pod sufitem.

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gringe napisał:

Stąd moje pytanie: Jak rozwinie się mój ezo biznes w najbliższym czasie? 
Eremita Wisielec Król Monet 

Ja to widzę tak:

Na dzień dobry w rozkładzie jest Eremita - chyba najlepsza karta pokazująca predyspozycje, wiedzę i doświadczenia w ezo - to mędrzec. Układ kończy Król Monet - który jest szefem, ma  wiedzę i pieniądze. Te karty pokazują, że są możliwe zyski i to niemałe. Ale... Eremita często jest wycofany, chowa się - co może wskazywać, że nie działasz z rozmachem (tak jak np. Rydwan). Wisielec pokazuje brak przepływu energii (nie mam tu na myśli blokady, bo nie o tym ta karta mówi), nie docierasz do odbiorców, którzy chcieliby z wiedzy Eremity skorzystać. Wisielec może też podpowiadać, że trzeba spojrzeć na sprawę "z innej strony".

Moim zdaniem karty pokazały, gdzie leży problem - jeśli chcesz osiągać dochody z działalności, to wiedza i doświadczenie tu nie wystarczy - trzeba przyjąć inną strategię, a info na fb może być niewystarczające...

Sukces (bo Król Monet) - jest w Twoim "zasięgu", trzeba tylko przejść etap Wisielca :)

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi bardzo dziękuję Ci za interpretację. Problem dla mnie na ten moment to, że nie mam pomysłu, co mogłabym jeszcze „podrasować” by przyciągnąć klientów. Dla mnie samym sukcesem jest w końcu wystawienie skromnego cennika - wcześniej wszystko szło na konto „dobrej karmy”. 
Wisielec w sumie nic nie robi. Czeka. Nie wykazuje działania, nie rzuca się. Karta wręcz mówiąca o charytatywności( to otoczenie „zasila”Wisielca).

Wisielec czerpie z otoczenia ale nie daje nic od siebie. Skupia się na sobie, poświęca się( Wisielcowi patronuje Neptun). Z sumy kart kolejna niejasna karta: Księżyc. Zdać się na intuicję? Nie być naiwnym( na pewno nie upatruję w tym życiowego biznesu więc tutaj zdecydowanie się nie łudzę)?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 minut temu, nastek96 napisał:

Brutalna szczerość, ale niech dziewczyna wie na co się pisze :sark:

Nie wiem kto ma bardziej nie równo pod sufitem - moi klienci czy ja :obled:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gringe napisał:

Problem dla mnie na ten moment to, że nie mam pomysłu, co mogłabym jeszcze „podrasować” by przyciągnąć klientów.

A to już Ci mówię: załóż konta na mediach społecznościowych, typu FB, IG (np.: Astrolog Gringe), porozsyłaj linki do profilu "krewnym i znajomym królika", wrzucaj na tych kontach artykuły z ogólnej wiedzy astrologicznej, niech Ci znajomi pokomentują, wystawiają recenzje (zapisuję się!), wrzucaj na relacje fotki z ogólnymi hasłami dot. aury dnia itp. - zobaczysz jak ruszy :)

Przełam energię Wisielca - działaj! :czarow:

 

 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi dzięki za przypomnienie o Instagramie. Na fb mam drugie konto astrologiczne i „dociągnęłam” do 100. 
Faktycznie sprobuję z tym pierwszym - może to jest to właśnie „patrzenie z innej perspektywy”. 
Raz jeszcze dziękuję :koniczynka: :buziak:

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minutę temu, Mesi napisał:

No to ja jestem 4litery i tego nie widzę :glupio_mi:

@Mesi w mojej zakładce jest rubryka „moje media” i tam jest adres strony…. Zaraz sprawdzę ustawienia prywatności i jak to u innych wyglada. 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Księżyc jest niby dobrą kartą dla ezoteryki, bo symbolizuje intuicje, ale może w twoim przypadku pokazywać, że nie dostrzegasz wszystkiego. 

W sumie Księżyc nie mówi nie, ale trzeba się zastanowić, czy coś przeoczyłaś, czy masz nierealne oczekwiania?

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gringe napisał:

Z pracą u mnie cienko a raczej nie ma jej wcale. Szukam czegoś nowego i w odpowiednich godzinach jednak rewelacji nie ma. Z racji tego ogłosiłam się na grupie fb w moim mieście, że zapraszam na analizę astrologiczną i Tarota. 
Stąd moje pytanie: Jak rozwinie się mój ezo biznes w najbliższym czasie? 
Eremita Wisielec Król Monet 

 

Chyba gdyby nie ten Monetowy to już bym sobie odpuściła. Nie mam doświadczenia z kartami na własny biznes przy czym ani Eremita ani Wisielec to nie są wg mnie karty sukcesu… a jednak szukając informacji na necie, autorzy podają, że EREMITA nie jest taki zły a wręcz zapowiada sukces i awans i ogólnie dobry na prowadzenie własnej praktyki( biznesu) zwłaszcza w dziedzinach „uzdrawiania” czy doradztwa. 
Wisielec może zapowiadać opóźnienie w czasie, skoro jednak kończy układ Król Monet to pieniądze powinny być i pomydl na biznes nie taki zły. 
Jakie jest wasze zdanie? 

 

 

 Karty masz w sumie dobre. Doradzają w sposób w zasadzie czytelny.

Cytat

Eremita Wisielec Król Monet 

W Eremicie i Wisielcu jesteś obecnie. Eremita jest trochę rozżalony swoją sytuacją, wycofany i ukryty, niewidoczny i z tego powodu nie prze do przodu. W Wisielcu analizuje różne opcje wyjścia z Eremity. No Król Monet jako karta rada; W królach Monet wychodzą Ci, którzy umożliwiają nam zarobić, dają pracę. Takim królem może być FB instagram a nawet filmiki na youtube. Wspomniałaś iż jesteś już na fejsie. Ale Twoje miasto to zbyt mało na to żeby zarobić jakąś kasę. Wyjdź do większych grup, prezentuj swoje horoskopy i przy okazji wspominaj o możliwości zrobienia komuś prywatnie. Na  początek za skromniejsze pieniążki, Z czasem grono chętnych może się powiększyć. Tym bardziej, że stawiasz również karty. Szukaj innych miejsc gdzie możesz zaprezentować swoje umiejętności. Powtarzam się - większe grupy na fb, instagram i może zaryzykuj z filmami na youtube.

Życzę powodzenia :wink:

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ostania karta jest dobra więc interes powinien się rozkręcić niestety wisielec przeciąga. Eremita ma wiedzę i umiejętności ale przez brak wiary w siebie nie wycenia odpowiednio swojej pracy. Król monet to osoba przedsiębiorcza więc moim zdaniem rozkręci się wszystko całkiem dobrze. Popieram że reklama teraz bardziej modny jest Instagram więc tam załóż konto i niech ono żyje i coś się dzieje na nim wraz z informacja o tym co robisz. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
17 hours ago, Gringe said:

Eremita Wisielec Król Monet

Eremita ma wiedzę i mądrość ale może być tak że ona za bardzo nie lubi się dzielić tą wiedzą dopóki ktoś jej nie zapyta. Może za duża duma, wszystko zrobię sama. Chce by klient sam do niej przyszedł a w biznesie niestety trzeba na odwrót przynajmniej jak się rozkręcamy. Również sie jej nie spieszy, idzie powoli, chowa się w tych ciemnościach, jest oddalona od ludzi. 

Wisielec, jeśli zrobisz coś dokładnie na odwrót to kasa przyjdzie. 

To może być również taki ''acha" moment, niewiele robisz aż tu cię nagle olśniewa i wszytko wiesz co i jak masz robić. 

Można to też czytać jako kotwicę że coś z zewnątrz cię trzyma i nie możesz ruszyć, troszkę taka bezsilność ale również to może być czytany jako dobry znak że dobrze się zakotwiczysz w tym biznesie i będzie kasa. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@afrodite @Mala_83 myślałam, że dane z mojej zakładki są widoczne - tam jest opcja „moje media” i podałam adres mojej ezo strony na fb - Kobieta, Astrologia i Tarot 

Mesi mnie jednak uświadomiła, że to nie jest widoczne(więc nie wiem po co tam jest). 
Dodam też swoj opis w zakładce na naszym forum i tez go nie widać - może to jeden z „psikusów”jaki wyskakuje nam na stronie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 minutę temu, Gringe napisał:

@afrodite @Mala_83 myślałam, że dane z mojej zakładki są widoczne - tam jest opcja „moje media” i podałam adres mojej ezo strony na fb - Kobieta, Astrologia i Tarot 

Mesi mnie jednak uświadomiła, że to nie jest widoczne(więc nie wiem po co tam jest). 
Dodam też swoj opis w zakładce na naszym forum i tez go nie widać - może to jeden z „psikusów”jaki wyskakuje nam na stronie. 

Ja widzę, może coś w ustawieniach jest nie tak

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Ekspert

Tutaj, podobnie jak w kartach na @zdrapki” rozkład zamyka Król Monet i…. Też nic. 
w chwili gdy kładłam te karty moja sytuacja finansowa była mocno nieciekawa i chwytała się każdego pomysłu by coś zarobić. Trafiło się 3 klientów „z ulicy” i tyle. 
Niedawno odezwała się do mnie pewna dziewczyna z polecenia od innej osoby, jednak terminy mi nie pasowały i nasza rozmowa jest wstrzymana. 
 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Karty na biznes ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...