Skocz do zawartości

Bransoletka - horoskop elekcyjny


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dziś otrzymałam bransoletkę, można powiedzieć, że pojawiłam się w odpowiednim miejscu i czasie. Totalnie zapomniałam  PINu do karty (chyba mgła covidowa). W aplikacji też nie mogłam znaleźć opcji zmiany hasła, więc grzecznie podreptałam do banku. Bardzo miła pani pomogła mi (jednak mogłam to ogarnąć z poziomu aplikacji), a następnie wspomniała, że mają taką szybką promocję walentynkową, która polega na tym, że składa się wniosek o kartę kredytową, następnie dostaje się bransoletkę (w sklepie kosztuje około 100-200zl). Zgodziłam się : ) wstawiam horoskop elekcyjny, może wysledzicie coś ciekawego.

Słońce odbiera tylko trygon do Księżyca. Ogólnie w całym horoskopie nie ma aspektów napięciowych. W VIII domu (pieniądze cudze) jest koniunkcja Wenus i Marsa, która odbiera sekstyl od Jowisza 

 

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria - to jest horoskop na moment kiedy dostałaś tą propozycję w banku? Pytam tak dla pewności :) 

 

Mega silny horoskop :D 

Dom 8, czyli bank a w tym karta kredytowa( zyski poprzez kasę innych ludzi) a w nim Mars i Wenus w aplikacyjnej koniunkcji. Mars włada 8 domem i jest w nim, w znaku swojej egzaltacji. Dyspozytorem Marsa jest Saturn w Wodniku w swoim znaku i domu którym włada( podwójnie bo 10 dom klasycznie władany jest przez Saturna a tu jeszcze dom wypada w Wodniku z Saturnem jako „wisienką na torcie”). Księżyc w trygonie separacyjnym z Saturnem oraz kwadraturze z Neptunem( transakcja z kartą ma „podwójne dno” czyli dostajesz coś jeszcze).

I 5 dom i Asc są pod władaniem Merkurego którego dyspozytorem jest - Saturn. 
Inna sprawa, Saturn lubuje się w drogich, ponadczasowych rzeczach wiec bransoletka powinna być markowa i starczyć na lata( a wręcz nabrać wartości z czasem). 

Bardzo fajna historia - super, że wrzuciłaś horoskop. 
Aha- zapomniałam o Jowiszu a to jego sezon. On tu trochę schodzi na drugi plan- jest silny bo w Rybach no i dodaje mocy będąc w sekstylu z Marsem i Wenus( trafiła się okazja- jak to z Rybami bywa). 

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Gringe napisał:

to jest horoskop na moment kiedy dostałaś tą propozycję w banku? Pytam tak dla pewności :) 

@Gringe tak, odjęłam parę minut od maila, w którym dostałam dokumenty dot. tej karty, bo inaczej ciężko byłoby mi zapamiętać dokładną godzinę :)

Tak podświadomie czułam, że dom X też jest ważny, ale nie umiałam tego spiąć logiczną klamrą, dziękuję,  że wyjaśniłaś :)

Natomiast u małża na razie nic się nie trafiło 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunaria Zadam pytanie inaczej - skoro bank reprezentuje dom 8 i Saturn w 10 domu, a właściciela bransoletki dom 1 i Merkury w 9 domu, to czy nie była to dobrze i skrupulatna przemyślana akcja marketingowa banku. Przepraszam, ale czy nie zostałaś ograna bransoletką :D? Sprawdź proszę tę ofertę skrupulatnie bo rzadko kiedy jest coś za darmo i nie trzeba być magikiem aby to wiedzieć. Stopy procentowe też rosną.

 

Nie chodzi o dodatek, lecz kartę kredytową. Trzeba zachować umiar we wszelkich wydatkach sprawiających przyjemność. A dodatkowo ten Jowisz w Rybach może potęgować pokusy. Nie podoba mi się ta koniunkcja Wenus i Marsa w Wodniku - ostatnio czytałem, że w przypadku tranzytów nie jest to tak pomyślny aspekt jak mogłoby się wydawać.

Edytowane przez Artanis
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 minut temu, Artanis napisał:

Nie chodzi o dodatek, lecz kartę kredytową. Trzeba zachować umiar we wszelkich wydatkach sprawiających przyjemność. A dodatkowo ten Jowisz w Rybach może potęgować pokusy. Nie podoba mi się ta koniunkcja Wenus i Marsa w Wodniku - ostatnio czytałem, że w przypadku tranzytów nie jest to tak pomyślny aspekt jak mogłoby się wydawać.

Spokojna Twoja rozczochrana, zawsze czytam wszystko wnikliwie:) uwierz, że polaczenie Panny z Rakiem trzyma się z daleka od zachowan ryzykownych :):p Muszę zrobić 3 płatności kartą w ciągu miesiąca i po 2 miesiącach mogę zamknąć :)

 

Poza tym elekcja od  horarnej też znacznie się różni i rządzi się nieco innymi prawami, a mi znacząco sprzyja mój natalny horoskop :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Artanis napisał:

podoba mi się ta koniunkcja Wenus i Marsa w Wodniku - ostatnio czytałem, że w przypadku tranzytów nie jest to tak pomyślny aspekt jak mogłoby się wydawać.

Koniunkcja w Koziorożcu tak dla ścisłości :) 

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...