Skocz do zawartości

Wizyta


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio zdrowie się posypało, a raczej naprawiam to co zaniedbałem i idę do kolejnego lekarza z całkiem innym problemem (nie chce mówić z jakim). 

 

Czy lekarz pomoże mi w leczeniu mojego problemu? 

6 mieczy, Słońce, Paź Monet 

W 6 mieczy widzę rozpoczęcie nowego leczenia. Odcinamy się od choroby i rozpoczynamy nową drogę. 

Po 6 mieczy jest Słońce, więc przypuszczam, że diagnoza i wybrany sposób leczenia będzie trafny i pomoże.minodzyskac siły. 

A co oznacza Paź Monet? Mój trzyma w ręku wielki denar i od razu skojarzyło mi się z tabletką. Paź to wiadomość, więc może chodzi o receptę. 

 

Jak wy widzicie pazia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałabym,że tak,lekarz postawi trafną diagnozę i leczenie, może potrwa trochę,ale będzie skuteczne,przyniesie oczekiwane efekty.

Dużo zdrówka.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, afrodite napisał:

Powiedziałabym,że tak,lekarz postawi trafną diagnozę i leczenie, może potrwa trochę,ale będzie skuteczne,przyniesie oczekiwane efekty.

Dużo zdrówka.

Dziękuję bardzo za pomoc :)

Lekarz postawił diagnozę i zapisał mi aż dwa leki. Jednak z tego co mówił nie jest mi nic poważnego i najprawdopodobniej powiniennem szybko się wyleczyć. 

 

Napisze potem, czy faktycznie dobrze leki dobrał i czy kuracja działa. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
W dniu 15.02.2022 o 19:12, nastek96 napisał:

Napisze potem, czy faktycznie dobrze leki dobrał i czy kuracja działa. 

Udało się wyleczyć problem? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem tabletki, ale niestety niekoniecznie. Choć przyznaję, że może to być częściowo moja wina.

Nie wziąłem do końca tych tabletek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy lekarz pomoże mi w leczeniu mojego problemu? 6 mieczy, Słońce, Paź Monet 

raczej tak; 

6 mieczy odczytałabym tutaj jako przeglądanie swojej wiedzy/informacji na dany temat

Słońce pokazuje rozjaśnienie sprawy

Paź monet - inwestycja, zadowolenie

 

powiedziałabym, że w całym rozkładzie widać dążenie do spełnienia

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...