Skocz do zawartości

Czy uda mi się w tym roku odnaleźć i zacząć się rozwijać na nowej ścieżce kariery?


Ver Million

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłam rozkład ze Słowiańskiego Tarota Złotego Koła Życia.

 

Karty jakie otrzymałam to 6 buław, 4 monet oraz Rydwan. Po zsumowaniu wychodzi karta Gwiazda.

 

6 buław kojarzy mi się z chęcią zwrócenia na siebie uwagi i potrzebą odnoszenia sukcesów. Wydaje mi się, że pod tą kartą mogą kryć się moje motywy i pragnienia. Jednocześnie być może ta karta zwiastuje pomyślność i ostateczne pokonanie trudności skutkujące skąpaniem się w blasku chwały, choć mogą to być również jedynie marzenia, nierealne wizje (karta Gwiazda jako suma).

 

4 monet - z jednej strony być może boje się dać od siebie za dużo, skrupulatnie wydzielam to co mam do zaoferowania światu, w związku z czym tkwię w stagnacji i tak właściwie nic z tego nie wynika. Z drugiej strony być może moja główną motywacją by wziąć się w końcu do roboty na poważnie będzie chęć zysku/ zwykła chciwość.

 

Rydwan - być może po 4 monet zastój mi się w końcu znudzi i wejdę z kopyta w realizacje planów. Ta karta kojarzy mi się z pogonią za marzeniami, byciem „uskrzydlonym” i dążeniem do samorealizacji. Być może będę się intensywnie uczyła nowych umiejętności, aż wejdzie mi to w krew.

 

Zwrocilam również uwagę, na ciekawą korespondencję pierwszej i trzeciej karty. Mają podobne sztandary, na obydwu jest koń i motyw skrzydeł.
 

Rydwan w moim odczuciu koresponduje kolorystycznie również z Gwiazdą.

 

Mimo, że odnoszę wrażenie, że karty mi ubliżają i obnażają moje przywary wydaje mi się, że rozkład ma optymistyczny charakter, jednak zwraca uwagę na moje intencje w tym całym procesie.

 

Co myślicie?

 

Czy da się jakoś przenieść wątek do innego działu bez usuwania go? Nie zauważyłam, że maksymalny czas do weryfikacji to 6 miesięcy.

6094C337-99C2-4996-970B-62E8CFE8ADDC.jpeg

72B424A0-6FA3-465F-9FE4-5E139642CD19.jpeg

Edytowane przez Ver Million
Nie zauważyłam, że maksymalny czas to pół roku! Wybaczcie.
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 buław oznacz sukces w sprawie o jaką pytasz. Jak najbardziej uda Ci się odnaleźć na nowej ścieżce kariery. 

Jednak co do rozwoju to 4 monet blokuje go. Przez jakiś czas sprawy będą stały w miejscu i rozwój będzie niemożliwy. Potem wkroczysz w energię Rydwany, który posuwa wszystko do przodu i oznacza rozwój. 

 

Więc zaczniesz się rozwijać na ścieżce kariery, ale nie od razu. Najpierw może mieć wrażenie stania w miejscu. Dopiero potem zaczniesz się rozwijać tak jak chcesz. 

 

Ciekawe pytanie :)

Pamiętam, że najlepiej na jeden rozkład zadawać jedno pytanie. 

Sam kiedyś chciałem mieć tego tarota. Jak Ci się z nim pracuje? 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję :)

 

W tarocie jestem od niedawna. To jest moja druga talia. Pierwsza była dla mnie bardzo trudna - pracowałam z talią "Polski Tarot" Aleksandry Jaśniak - więc ją sprzedałam. Co zabawne przesyłka zaginęła, więc karty poszły w swoją stronę.

 

Ta talia jest zdecydowanie lepsza, ale nie mogę jeszcze powiedzieć, że ją opanowałam. Na pewno jest piękna! Ma również pozłacane brzegi. 

 

Ostatnio kupiłam talie Teen Witch Tarot, więc kiedy zaczne robić z niej rozkłady będę miala większe rozeznanie :)

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Jednak co do rozwoju to 4 monet blokuje go. Przez jakiś czas sprawy będą stały w miejscu i rozwój będzie niemożliwy.

Czy 4 monet mogę rozumieć jako sytuację, w której rozwój jest blokowany przez brak zasobów/pieniędzy?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 monety to karta skąpca, więc ewentualnie mogłabyś to rozumieć jako sytuację kiedy ty sama nie chcesz wydawać pieniędzy na swój rozwój. Ale nie dopatrywałbym się czegoś takiego w tym rozkładzie. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te pytanie rozbiła na dwa, bo co innego odnaleźć swoją drogę, co innego nią iść, a jeszcze co innego się spełnić

 

Gwiazda tutaj mówi o Twoich nadziejach...

 

No, ale ogólnie to tak coś się zadzieje...ale Ty w tych 4 den niby chcesz, ale w sumie  jest  dobrze... a rydwan by ciągnął do przodu

Edytowane przez Arcan
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
23 godziny temu, Ver Million napisał:

Robiłam rozkład ze Słowiańskiego Tarota Złotego Koła Życia.

 

Karty jakie otrzymałam to 6 buław, 4 monet oraz Rydwan. Po zsumowaniu wychodzi karta Gwiazda.

Staram się unikać pytań zaczynających się na „czy” bo tutaj mamy bardzo zawężone pole do odpowiedzi: tak/nie a kart jest więcej niż dwie…

Raczej jak będzie przebiegać dana sytuacja, jak potoczy się i tutaj można już „kminić” opowieść. 
Z Twoich kart wynika, że ostatecznie uda Ci się podjąć działanie - Rydwan. Jakaś samodzielna inicjatywa, skupienie na swoim pomyśle , na dobie i swoim celu. Mi często Rydwan pokazuje tez nowe miejsca. 
6 Buław to karta zwycięzcy - masz lub będziesz mieć poczucie dopięcie celu, wygrania. To karta poczucia dumy i zadowolenia. Może już w tym momencie jesteś na obranej drodze i wszystko zmierza w dobrym, pożądanym przez Ciebie kierunku. 
4 Monet mówi jednocześnie, że pewne rzeczy na ten moment są stałe, nie ulegają zmianom. Może jednocześnie kontynuujesz inny plan/zawód/zajęcie. Może jest to coś związanego z domem. 
Rydwan to inicjatywa, odwaga by nie powiedzieć - brawura czasem. Przekonanie o swoich racjach.
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gringe napisał:

6 Buław to karta zwycięzcy - masz lub będziesz mieć poczucie dopięcie celu, wygrania. To karta poczucia dumy i zadowolenia. Może już w tym momencie jesteś na obranej drodze i wszystko zmierza w dobrym, pożądanym przez Ciebie kierunku. 
4 Monet mówi jednocześnie, że pewne rzeczy na ten moment są stałe, nie ulegają zmianom. Może jednocześnie kontynuujesz inny plan/zawód/zajęcie. Może jest to coś związanego z domem.
 

Rzeczywiście jest tak, że już teraz czuje się z siebie dumna. Udało mi się zawiesić studia, których nie czuje i znalazłam pracę, która angażuje mnie w tak niewielkim stopniu, że mogę poświęcać się w całości nauce astrologii, wiec na pewno czuje jakbym wygrała.

 

Jednocześnie cały proces poszukiwania pracy uświadomił mi nowe możliwości i potencjalne pasje o bardziej przyziemnym charakterze - a mianowicie praca w handlu, a konkretniej w branży nieruchomości.

 

Idąc dalej do 4 monet - martwię się, że mogę się nie oprzeć przymusowi powrotu na studia. Mam za sobą już 4 lata nauki i zostało naprawdę niewiele. A i tak dalej ze sobą walczę, żeby ich nie rzucić, tak dla zasady, żeby pokazać instytucji uczelni co o niej myśle. 
 

4 monet kojarzy mi się też z moim ojcem (który ma podobną relację z pieniędzmi jak Pan na zdjęciu) który utrzymywał mnie finansowo przez cały ten czas, teraz dalej mi pomaga, mimo otwartego konfliktu. Z tylu głowy siedzi mi przekonanie, że znienawidzi mnie za to, że zmarnowałam 4 lata wydawania jego zasobów i nie mam (albo on nie ma) z tego nawet papierka.

 

Wszedzie wokół słyszę głosy, że oszalałam jeśli rzucę teraz studia.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
53 minuty temu, Ver Million napisał:

Wszedzie wokół słyszę głosy, że oszalałam jeśli rzucę teraz studia.

Może warto położyć karty z zapytaniem o studia? Rozumiem, ze jest to istotny dla Ciebie teraz problem. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

Może warto położyć karty z zapytaniem o studia? Rozumiem, ze jest to istotny dla Ciebie teraz problem. 


W pytaniach o studia czuje, że karty nie chcą mi nic powiedzieć. Często pokazywała mi się 7 kielichów. Może podchodzę do tematu zbyt emocjonalnie. Mogę spróbować jeszcze raz i zrobie osobny post na ten rozkład :D

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ver Million napisał:

a konkretniej w branży nieruchomości.

No i masz odpowiedź w 4 Monet :)

4 Monet to również, a może przede wszystkim - panowanie nad materią. Przy 6 Buław może mówić o predyspozycjach do "zarabiania pieniędzy" (tak ważne w handlu).

Jak najbardziej masz możliwości, by zacząć się rozwijać, Rydwan to możliwość pogodzenia kilku zobowiązań - więc również ukończenie studiów.

Do tego przyświeca Ci ochronna Gwiazda.

Czego chcieć więcej? Wszystko w Twoich rękach :)

Powodzenia.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...