Skocz do zawartości

Czy uda mi się w tym roku znaleźć ścieżkę kariery?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zainspirował mnie jeden z rozkładów na forum. 

 

Czy uda mi się w tym roku znaleźć moją ścieżkę kariery? 

Król buław, Księżyc, Paź mieczy 

 

Król Buław: kiedyś rozkładałem rozkład, czy szukać pracy jako masażysta, czy w innym zawodzie. Wyszło, że w innym i na pytanie w jakim, wyszedł Król Buław. Myślę, że znajdę pracę w zawodzie Króla Buław, albo jest to pracodawca, który mnie przygarnie. 

 

Księżyc: niestety to nie będzie moja ścieżka kariery. Nadal będę sobie błądził i szukał. 

 

Paź Mieczy: Myślę, że zajmę się przyuczeniem do jakiegoś zawodu, stanowiska w pracy. Jednak jak pisałem wyżej nie będzie to moja docelowa praca. Będę początkujący. 

 

Rada: Rycerz Denarów 

Powiniennem wykazać się cierpliwością i wytrwale dążyć do celu. Pracuj, a kiedyś znajdziesz. 

 

Co sądzicie? 

 

Dopytałem też, czy będę się uczył nowego zawodu? (Przez tego giermka)

Król Monet, Paź Kielichów, 10 monet 

Znów widzę jakiegoś przedsiębiorcę, jak w poprzednim rozkładzie. I pazia, czyli mnie, osobę która dopiero rozpoczyna pracę, uczy się wykonywanych obowiązków. 

10 monet: być może pomoże mi ktoś z rodziny? 

 

W pierwszym rozkładzie najważniejsza kartą jest Księżyc, który mówi, że może nowa praca zamydli mi oczy na pewien czas. Będzie mi się podobało, ale potem poczuje, że to nie to. 

W drugim rozkładzie 10 monet nie mówi o nauce. Raczej, albo pomoże mi rodzina, albo będę pracował w jakiejś małej rodzinnej firmie.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 godzin temu, nastek96 napisał:

Król buław, Księżyc, Paź mieczy

 

Moim zdaniem w tym roku nic z tego nie wyjdzie. Dla mnie te karty są jakieś takie szorstkie, ostre. Król Buław to ktoś, kto potrafi się pokazać, zrobić performance. Z Księżycem to trochę tak, jakby został mistrzem okłamywania wszystkich wokół (a możliwe, że po prostu siebie), lub po prostu sekrety tego Króla. Paź Mieczy nie jest tu najlepiej położony, czasem pokazuje plotkarza i złośliwca, z Księżycem wygląda na liska chytruska, albo kogoś, kto wywleka sekrety Króla. Tak sklejając to w jakąś przykładową interpretację to bym powiedziała, że trochę oszukujesz sam siebie i zaplątałeś się w tym, co faktycznie chciałbyś robić ze swoim życiem. Tyle z interpretacji psychologicznej, jeśli chodzi o pytanie na dostanie pracy to moim zdaniem odpowiedź jest krótka: nie.

 

8 godzin temu, nastek96 napisał:

Rada: Rycerz Denarów

 

Tutaj zgadzam się z Twoją interpretacją, należy działać powoli.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 godzin temu, nastek96 napisał:

Dopytałem też, czy będę się uczył nowego zawodu? (Przez tego giermka)

Król Monet, Paź Kielichów, 10 monet 

 

Dla mnie Paź Kielichów + 10 monet wygląda trochę jak dziecko na utrzymaniu rodziny, ale z drugiej strony Paź otoczony pozytywnymi kartami Denarów nie wygląda źle. Dzieki wsparciu rodziny właściwie masz bezpieczną sytuację i jeśli będziesz chciał, to możesz podjąć się nauki czegoś nowego. Karty wskazują na to, że masz do tego warunki. Może się udać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że się trochę pogubiłem już w jakim zawodzie tej pracy szukać. Ale karty nie mówiły, czy pracę znajdę. 

 

Mam warunki do nauki i narazie pomagają rodzice, ale wolałbym pracować. Wpierw tylko muszę się wyleczyć. Narazie mi zdrowie trochę przeszkadza i chodzę od lekarza do lekarza.

 

 

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że kiedyś wyciągałem kartę z całej talii i wypadł Pustelnik. Potem minął jakiś czas, powiedzmy, że rok lub więcej i znów wyciągnąłem Pustelnika. 

Myślę, że to jest mój docelowy zawód. Jednak mogę go znaleźć np: dopiero w roku lat 30, albo i więcej. Nie wiadomo. 

W ogóle ciężko zawód wyczytać. Raczej taki kierunek rozwoju. Pustelnik może oznaczać jednocześnie psychologa i latarnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie zaskoczyło, że Pustelnik to moja druga pozycja w tarotowym portrecie psychologicznym. Wychodzi na to, że mój zawód będzie miał bardzo duży wpływ na moje życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
43 minutes ago, nastek96 said:

Pustelnik może oznaczać jednocześnie psychologa i latarnika

Na psychologa jak najbardziej pasuje lub zwyczajnie karta mówi że musisz zdobyć jeszcze mądrość życiową by odnaleźć swoją ścieżkę. Dlatego pytałam wczoraj o wiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie o tym karty mówiły. O żadnej mądrości życiowej. Pytanie było o zawód i o tym mówiły.

Mam już zawód pasujący do Pustelnika, ale nie wiadomo, czy będę w nim pracował. Karty mówią ogólnie praca z emocjami(Księżyc), z wyglądem(Cesarzowa), ze słowem(Mag), ruchem i pojazdami(Rydwan), z prawem i administracją(Sprawiedliwość)... Niestety nie wiadomo co konkretnie mają na myśli. 

Pustelnik jak pisałem to może być lekarz, latarnik, ezoteryk, bioenergoterapeuta...może też być osoba która pracuje ze starymi ludźmi, albo w samotności np: gdzieś w archiwum. Kojarzy mi się z jaskinią, więc może to być osoba pracująca gdzieś w piwnicy np w jakimś archiwum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...