Skocz do zawartości

Doświadczenia w 8 roku


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ostatnio rozłożyłem rozkład w jakim momencie życia jestem i co mnie za chwilę czeka i o dziwo sprawdził się. Spodobał mi się taki sposób z nutką tajemnicy, gdzie nie do końca wiemy co oznaczają karty i można poćwiczyć swoją intuicję. 

UWAGA: PIERWSZA KARTA JEST SYTUACJĄ OBECNĄ

 

Jakie doświadczenia czekają mnie do końca 8 roku numerologicznego?

6 kielichów, 3 buław, As buław,

8 kielichów, Rydwan 

 

6 kielichów: Obecnie przebywam w domu rodzinnym, pogrążony we własnym umyśle. 

3 buław: karta brama. Coś ruszy mnie z domu, jakiś mały nowy etap. Znajdę jakiś plan na siebie i zacznę się czymś zajmować. Może jakaś krótka podróż. Na pewno ruszę się z jednego miejsca. 

As Buław: Romans, albo nowy początek. Może znajdę plan na siebie i znajdę dużo motywacji, aby się w nim realizować. 

8 kielichów:Rozstanie z kimś, jakiś smutek, coś stracę. A może sam zdecyduje się zrezygnować z jakiś planów, albo wyjadę gdzieś. 

Rydwan: zacznę się rozwijać i będę dużo czasu poświęcał sobie. Przy 8 kielichach może to podróż? Sprawy w końcu przyspieszą. Na pewno pójdę przed siebie. 

 

Co sądzicie? 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
7 hours ago, nastek96 said:

Jakie doświadczenia czekają mnie do końca 8 roku numerologicznego?

6 kielichów, 3 buław, As buław,

8 kielichów, Rydwan

Oba rozkłady mówią że zostawisz przeszłość za sobą i ruszysz na nowe podboje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 godzin temu, nastek96 napisał:

Jakie doświadczenia czekają mnie do końca 8 roku numerologicznego?

6 kielichów, 3 buław, As buław,

8 kielichów, Rydwan 

Jeśli 6 Kielichów to karta na teraz - to wracanie wspomnieniami do tego, co było miłe. Mogą to być wspomnienia związane z domem jak najbardziej choć przy 3 Buław bardziej skłaniałabym się ku romansom. Może kogoś wspominasz? 
As Buław to inicjatywa, nowe wiadomości, szansa na zaistnienie nowych sytuacji w Twoim życiu. Może zapiszesz się na inny portal randkowy? ( pasuje tutaj 3 Buław z Asem Buław). Ostatecznie możesz „bujać” się między dwoma portalami bo 8 Kielichów pokazuje utknięcie w miejscu które nie cieszy i żadne z rozwiązań nie zadowala ( ja to nazywam takim chodzeniem od punku A do B).
Ostatecznie jest szansa, że ruszysz w Rydwanie do przodu, odpuścisz na moment sprawy sercowe a zajmiesz się sytuacją zawodową( Rydwan może pokazywać podjęcie pracy która Cię mocno zaabsorbuje). 
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Chyba sama sobie położę Twój rozkład bo u mnie, co krok to Eremita i boje się, że pisany mi jest chleb z dżemem przez kolejne miesiące :obled: :smieszne:

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 6 kielichów od pewnego czasu jest kartą na teraz. Ale nie wspominam nikogo. Czasem wracam myślami do przeszłości, ale nie wspominam żadnych romansów. 

 

Dziękuję bardzo Gringe i Hopefull :)

 

Gringe, zrób. Ciekawe co Ci wyjdzie 

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
57 minutes ago, Gringe said:

Chyba sama sobie położę Twój rozkład bo u mnie, co krok to Eremita i boje się, że pisany mi jest chleb z dżemem przez kolejne miesiące :obled: :smieszne:

Eremita zdobywa właśnie tę największą mądrość w tych najtrudniejszych czasach. Więc nic nie jest stracone :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
1 hour ago, Hopefull said:

6 kielichów, 3 buław, As buław,

8 kielichów, Rydwan

Mam również wrażenie że się przemieścisz gdzie indziej, nie wiem czy przeprowadzka czy podróże ale mam również wrażenie że to nie będzie jeszcze w tym roku, ale w następnym, mimo że pytasz na ten.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
45 minut temu, Hopefull napisał:

Eremita zdobywa właśnie tę największą mądrość w tych najtrudniejszych czasach. Więc nic nie jest stracone :1s_z:

Dziękuję Ci @Hopefull za pocieszenie :pocieszacz: :buziak:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...