Jump to content

Pomoc w interpretacji kart dla początkującej tarocistki:)

larwusia
 Share

Recommended Posts

Hejka kochani! 

Od jakiegoś czasu interesuję się tarotem i próbuję swoich sił w rozkładach:) Myślę, że zazwyczaj wychodzi mi to całkiem w porządku, ale niektórych połączeń kart nie jestem jeszcze w stanie zrozumieć i tutaj chciałabym prosić Was o pomoc! :1s_c:

Zadałam pytanie ,,czy w tym tygodniu uda mi się zagadać do chłopaka, którym jestem zainteresowana” i wyciągnęłam kolejno odwróconego króla kielichów, dziewiątkę buław i słońce. (dołączam zdjęcie)

Celowałabym w odpowiedź, że raczej mi się uda i to zrobię, ale nie do końca umiem wyciągnąć z tych kart cokolwiek więcej. Czy mogłabym prosić o pomoc? Z góry dziękuję! 

8743AB9B-72A6-4311-8482-0B9DE5BD5FE2.jpeg

• Like 2

hej

Wiesz, tarot to również sztuka zadawania pytań. Twoje wydaje mi się nieco niefortunne. Czy zadajesz pytanie o coś co leży w 100% po Twojej stronie?  No bo co to znaczy czy uda Ci się ? Czy istnieją jakieś obiektywne zewnętrzne przeszkody że miałoby Ci się udać bądź nie ? Należałoby wtedy spytać o te przeszkody.

Jakoś nie bardzo rozumiem intencję. Czy tarot ma odpowiedzieć na pytanie dotyczące twojego chcenia czy zebrania się na odwagę ? Co miałabyś zrobić z odpowiedzią kart ?

• W punkt 4
  • Thanks! 1

Myślę, że sigmalion ma rację. Ta sytuacja zależy tylko od Cb i tutaj tarot nie bardzo może pomóc, jeśli nie istnieją żadne zewnętrzne przeszkody. 

Myślę, że nie zagadasz. Mężczyzna wyszedł odwrócony. Myślę, że to możesz być ty pozbawiona spokoju i zestresowana. W 9 buław będziesz starała się go zagadać i będziesz miała taki plan. 

Słońce przy negatywnych kartach to może twój brak pewności siebie? 

• Thanks! 1