Skocz do zawartości

Rozmowa o pracę ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu odpowidzialam na trzy oferty pracy poprzez pracuj.pl. W piątek mam pierwsza rozmowę. 
 

Tło - 2 puchary - szukają kogoś na umowę o prace, przyjazna atmosfera pracy, w tym zespole pracuje dziewczyna która poznałam w banku 

 

Przeszłość - As pucharów 6 pucharów - moj eks był w zarządzie tej firmy 

 

Przeszkoda - As mieczy (Wisielec) - długi okres rekrutacja 

 

Pomaga - 8 mieczy - uświadomienie sobie własnych ograniczeń 

 

Rada - 4 puchary (królów mieczy) moim zdaniem karty radzą by się nie poddawać nie powiedzeniami i w trakcie nie zniechęciła się 

 

Nie unikanione - 3 puchary - chyba jednak rozmowa będzie luźna 

 

Wynika - Wieża (królowa monet) tutaj może oznaczać nie powodzenie lub wręcz odwrotnie 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Tło - 2 puchary - szukają kogoś na umowę o prace, przyjazna atmosfera pracy, w tym zespole pracuje dziewczyna która poznałam w banku 

 

Przeszłość - As pucharów 6 pucharów - moj eks był w zarządzie tej firmy 

 

Przeszkoda - As mieczy (Wisielec) - długi okres rekrutacja 

 

Pomaga - 8 mieczy - uświadomienie sobie własnych ograniczeń 

 

Rada - moim zdaniem karty radzą by się nie poddawać nie powiedzeniami i w trakcie nie zniechęciła się 

 

Nie unikanione - 3 puchary - chyba jednak rozmowa będzie luźna 

 

Wynika - Wieża (królowa monet) tutaj może oznaczać nie powodzenie lub wręcz odwrotnie 

Tłem może być faktycznie przyjaźń, znajomość z życzliwą osobą. 
Przeszłość - zgadzam się z Tobą. 
Przeszkoda- As Mieczy - przeszkodą jest brak klarowności sytuacji, przed Tobą jeszcze rozmowa która może wiele wyjaśnić odnośnie tej pracy( nie wszystko wiesz). 
Co Ci pomaga - w 8 Mieczy nie masz żadnego wpływu na sytuację, nie ma możliwości popełnienia fałszywego kroku. Okoliczności zewnętrzne decydują za Ciebie. 
Rada - tutaj nie widzę kart :( 

Nieuniknione - 3 Kielichy - miła atmosfera podczas rozmowy.  Bardzo koleżeńska i życzliwa. 
Wynik - Wieża - budowanie zamków na piasku, brak solidnych podstaw by plan był długofalowy. Okoliczności zewnętrzne o których jeszcze nie wiesz wpłynął na wynik rozmowy/ nie widzę tu sukcesu. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gringe napisał:

Tłem może być faktycznie przyjaźń, znajomość z życzliwą osobą. 
Przeszłość - zgadzam się z Tobą. 
Przeszkoda- As Mieczy - przeszkodą jest brak klarowności sytuacji, przed Tobą jeszcze rozmowa która może wiele wyjaśnić odnośnie tej pracy( nie wszystko wiesz). 
Co Ci pomaga - w 8 Mieczy nie masz żadnego wpływu na sytuację, nie ma możliwości popełnienia fałszywego kroku. Okoliczności zewnętrzne decydują za Ciebie. 
Rada - tutaj nie widzę kart :( 

Nieuniknione - 3 Kielichy - miła atmosfera podczas rozmowy.  Bardzo koleżeńska i życzliwa. 
Wynik - Wieża - budowanie zamków na piasku, brak solidnych podstaw by plan był długofalowy. Okoliczności zewnętrzne o których jeszcze nie wiesz wpłynął na wynik rozmowy/ nie widzę tu sukcesu. 

W radzie były 4 puchary i do tego dołożyłam Królowa mieczy.

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minuty temu, zakretka23 napisał:

W radzie były 4 puchary i do tego dołożyłam Królowa mieczy.

Czyli nie angażować die emocjonalnie z tym

projektem. Nie wchodzić w to z „sercem”. To nie ma przyszłości. Nic tu się więcej nie zadzieje. 
Królowa Mieczy bierze sprawy na chłodno i bez sentymentów( nie patrzeć na miłe towarzystwo ani na exa), kierować się racjonalnymi przesłankami. Królowa Mieczy często pokazuje „odcinanie się od danej sprawy”. 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

W styczniu odpowidzialam na trzy oferty pracy poprzez pracuj.pl. W piątek mam pierwsza rozmowę. 
 

Tło - 2 puchary - szukają kogoś na umowę o prace, przyjazna atmosfera pracy, w tym zespole pracuje dziewczyna która poznałam w banku 

 

Przeszłość - As pucharów 6 pucharów - moj eks był w zarządzie tej firmy 

 

Przeszkoda - As mieczy (Wisielec) - długi okres rekrutacja 

 

Pomaga - 8 mieczy - uświadomienie sobie własnych ograniczeń 

 

Rada - 4 puchary (królów mieczy) moim zdaniem karty radzą by się nie poddawać nie powiedzeniami i w trakcie nie zniechęciła się 

 

Nie unikanione - 3 puchary - chyba jednak rozmowa będzie luźna 

 

Wynika - Wieża (królowa monet) tutaj może oznaczać nie powodzenie lub wręcz odwrotnie 

Tło - mają do Ciebie pozytywny stosunek. Atmosfera powinna być bardzo przyjemna :)

Przeszłość - firma wzbudza w Tobie wspomnienia o ex

Przeszkoda - jeśli masz obecnie pracę to może im przeszkadzać długi okres wypowiedzenia. Albo faktycznie długa rekrutacja

Pomaga - paradoksalnie pomaga to, że nie jesteś świadoma pewnych rzeczy

Rada - karty radzą spojrzeć z dystansu i jednak trochę krytycznie na firmę

Nieuniknione - bardzo miła atmosfera

Wynik - dojdą do wniosku, że potrzebują kogoś zupełnie innego

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, sympatycznie, a tu jednak nic z tego nie będzie... Ta rada mnie zastanawia...czyży eks dalej skrywał do Ciebie jakąś niechęć bądź urazę? Tak czy siak tutaj będzie się wszystko zbyt mozolnie ciągnęło

 

a jakiej pracy szukasz? i gdzie?

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arcan napisał:

Wszystko fajnie, sympatycznie, a tu jednak nic z tego nie będzie... Ta rada mnie zastanawia...czyży eks dalej skrywał do Ciebie jakąś niechęć bądź urazę? Tak czy siak tutaj będzie się wszystko zbyt mozolnie ciągnęło

 

a jakiej pracy szukasz? i gdzie?

Mam prace, ale szukam lepszej w firmie która nie jest korporacyjnym molochem. Ta firma nie jest firma moich marzeń, ale zawsze warto sprawdzić. Znam dziewczynę z zespołu do którego rekrutuje i ona uważa ze lepiej jej się pracuje niz w formę w które pracowała za mna. Eks nie żywi do mnie urazy nawet nie wie ze będę rekrutować do tej firmy. Na razie to moja pierwsza rozmowa od dłuższej przerwy, a myśle ze będę miała jeszcze dwie. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Tło: 2 kielichy 

Chęć podjęcia współpracy przez dwie strony.

 

Przeszkoda: As mieczy, mogą wymagać dużych kompetencji 

 

Pomaga 8 mieczy: no już widać, że nie są to zbyt dobre karty. Na plus masz 8 mieczy. Oprócz tego As Mieczy, 4 puchary, Wieża 

 

8 mieczy i 4 puchary: postaraj się pokazać z atrakcyjnej strony. Przejmij na rozmowie pałeczkę, mów o sobie w ciekawy sposób. Nie siedź cicho odpowiadając jedynie na zadane pytania. 

 

Nieuniknione: 3 puchary to zabawa

Wynik: Jakaś ta zmiana. Może Cię nie przyjmą, ale ostatecznie będziesz zadowolona. 

 

Odnośnik do komentarza

Poszło swietnie, śpiewająco odpowidzialam na wszystkie merytoryczne pytania i miękkie. Czekam na efekt i rozmowy z innymi potencjalnym pracodawcami. 
 

Wieza to może to ze mnie nagle oświeciło jakiej pracy chce, a ze tej nie przyjme i ze są mało się cenie. 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozmowa o pracę ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...