Skocz do zawartości

Decyzja ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o przyjęciu ofert przez firmę a

co będzie dla mnje korzystniejsze przyjęcie dzisiaj tej ofert, czy zostanie w obecnej i szukanie lepszej pracy? 
 

przyjecie ofert 

6 monet śmierc as mieczy umiarkowanie 

 

6 monet to oferta i wyciagnięcia tyle pieniędzy ile chciałam, smierć to duża zmiana ale decyzja na dłużej nie byłaby korzystna 

 

zostanie w obecnej i szukanie lepszej pracy 

rycerz monet 4 buławy koło fortuny 2 puchary 

 

duzo pracy, która już znam i jest dla mnie dość lekka,

w firmie a musiałabym się uczyc wszystkie do nowa - nowa branża i dlatego ta oferta nie jest tak bardzo dla mnie korzystna. Karty pokazały ze najedr lepsza prace koło fortuny 2 puchary 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 28.02.2022 o 09:13, zakretka23 napisał:

przyjecie ofert 

6 monet śmierc as mieczy umiarkowanie

Tutaj widać dobrą współpracę w 6 monet, rozwój i zajmowanie się chyba zupełnie innymi rzeczami, zawodowa transformacja (śmierć), będzie umowa, którą uda się dobrze wynegocjować, jeśli chodzi o warunki współpracy (as mieczy i umiarkowanie). Bardzo dobre karty, ja bym się zdecydowała. 

 

W dniu 28.02.2022 o 09:13, zakretka23 napisał:

zostanie w obecnej i szukanie lepszej pracy 

rycerz monet 4 buławy koło fortuny 2 puchary 

Tutaj trzymać Cię może poczucie lojalności wobec firmy i relacje koleżeńskie (Rycerz), natomiast obecnie mało rozwojowo, choć bezpiecznie (4 buław), za jakiś czas sytuacja może się zmienić dość dynamicznie w kole fortuny i przynieść nowe możliwości w postaci jakiegoś porozumienia, nowych ustaleń, może nowych projektów realizowanych we współpracy z kimś z zewnątrz (2 pucharów). 

 

Z tych dwóch rozkładów ja bym postawiła na zmianę. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Decyzja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...