Skocz do zawartości

Pierwsza połowa marca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę marca

Aura
Cesarzowa + 8 denarów + królowa denarów

Czyżby tutaj karty pokazywały, że szefowa doda mi obowiązków i będzie sporo pracy co będzie skutkowało brakiem czasu na inne rzeczy.

 

Praca
8 buław + wieża + rycerz pucharów

Będzie dużo się działo, ale późnej coś runie i może będę mogła liczyć na jakiegoś mężczyznę, ale sprawy uczuciowe staną się ważniejsze niż praca.

 

Uczucia
król buław + 9 buław + kapłanka

Widać tutaj Pana, który pojawi się. Będzie to energiczny Pan, ale ja będę ostrożna i zamknieta w sobie. Kapłanka jest samotna i niedostępna, więc nie wiem czy otworzę się na Pana

 

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + as denarów + 10 mieczy

Widac tutaj, że będzie się bardzo dużo działo, pojawi sie szansa na coś, ale niestety nie zostanie ona wykorzystana i coś drastycznie zakończy jakieś moje plany

 

Rada
7 mieczy + kapłan + królowa mieczy

Tutaj jakoś przyszło mi do głowy, że uważać na jakiegoś Pana, który może nie być ze mną szczery i być w związku z inną kobietą

 

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje i spojrzenie swoim okiem 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę marca

Aura
Cesarzowa + 8 denarów + królowa denarów

 

Widać dużo pracy, ale takiej satysfakcjonującej na Twoich warunkach. Powinnaś zostać doceniona. Może nawet jakaś premia?

 

Praca
8 buław + wieża + rycerz pucharów

 

Jakiś nowy projekt i konieczność wprowadzenia zmian w działaniu. Przyda się kreatywne podejście.

 

Uczucia
król buław + 9 buław + kapłanka

 

Jakiś przystojniak będzie Cię podrywał, ale będziesz miała wątpliwości, czy na pewno jest wolny.

 

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + as denarów + 10 mieczy

 

Pojawi się szansa, która zakończy dla Ciebie jakiś mniej korzystny etap. Widzę to pozytywnie.

 

Rada
7 mieczy + kapłan + królowa mieczy

Skup się na intelektualnym podejściu do wszelkich problemów. Udaj się po radę, jeśli czujesz taką potrzebę.

 

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje i spojrzenie swoim okiem 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Anastazja979 za interpretacje. Chyba ja podeszłam zbyt pesymistycznie do interpretacji :) Co do pracy to mam na początku miesiąca dostać wypłatę z naliczeniem godzin programowania po nowemu więc może coś tutaj wpadnie większego. Dodatkowo w pracy dostaje nowy projekt i prezentacje u klientów więc to może to pokazało. Zobaczymy nie tak źle te karty jednak wyglądają :) Pozdrawiam serdecznie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
Cesarzowa + 8 denarów + królowa denarów

Będziesz pewna siebie i ... zapracowana :) myśli będą krążyć wokół przyziemnych spraw

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
8 buław + wieża + rycerz pucharów

Sporo zamieszania, nie będziesz wiedziała w co ręce włożyć, następnie na skutek zawalenia robotą wpadniesz na pomysł przeorganizowania pracy 

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
król buław + 9 buław + kapłanka

Pojawi się jakiś amant, ale podejdziesz do niego z dużą rezerwą 

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + as denarów + 10 mieczy

Widzę to podobnie :(

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
7 mieczy + kapłan + królowa mieczy

Nie wierz we wszystko co Ci mówią, sprawdzaj wszystko dokładnie i dmuchaj na zimne

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria chyba faktycznie będzie nawał pracy, bo szefowa dołożyła mi nowe obowiązki. Trzeba będzie to jakoś poukładać żeby dotrzymać terminów. A jakiś Pan się pojawił po ostatnim wyjściu na imprezę. Na tą chwilę fajnie się rozmawia i niech tak będzie :)

Edytowane przez Mala_83
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 28.02.2022 o 12:31, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę marca

Aura
Cesarzowa + 8 denarów + królowa denarów

 

Było sporo pracy, ale ostatni czas dodał mi pewności siebie i takiej kobiecości.

W dniu 28.02.2022 o 12:31, Mala_83 napisał:

 

Praca
8 buław + wieża + rycerz pucharów

 

Było dużo pracy i co myślała, że robi się spokojniej to wpadały nowe obowiązki. Trzeba było wprowadzić zmiany i bardziej rozplanować pracę.

W dniu 28.02.2022 o 12:31, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
król buław + 9 buław + kapłanka

 

Kontynuacja znajomości z końcówki lutego. Choć sporo tu było walki ze sobą, czy jest to odpowiednia osoba i byłam wycofana bijąca się z myślami. Trochę potem wrzuciłam na luz, ale początek marca był czasem rozmyślania i wycofania.

 

W dniu 28.02.2022 o 12:31, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + as denarów + 10 mieczy

 

Dużo i szybko się wszystko działo w znajomości z Panem z lutego, była szansa zbudowania czegoś razem, ale coś tutaj sprawiło, że te motylki które były zniknęły. Znajomość trwała dalej, ale trochę z większym dystansem niż na poczatku

W dniu 28.02.2022 o 12:31, Mala_83 napisał:

 

Rada
7 mieczy + kapłan + królowa mieczy

Byłam uważna i analizowałam sporo rzeczy związanych z Panem, bo bałam się czy jest on ze mną szczery.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa marca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...