Jump to content

Pierwsza połowa marca ZWERYFIKOWANE

Mala_83

Recommended Posts

Położyłam karty na pierwszą połowę marca

Aura
Cesarzowa + 8 denarów + królowa denarów

Czyżby tutaj karty pokazywały, że szefowa doda mi obowiązków i będzie sporo pracy co będzie skutkowało brakiem czasu na inne rzeczy.

Praca
8 buław + wieża + rycerz pucharów

Będzie dużo się działo, ale późnej coś runie i może będę mogła liczyć na jakiegoś mężczyznę, ale sprawy uczuciowe staną się ważniejsze niż praca.

Uczucia
król buław + 9 buław + kapłanka

Widać tutaj Pana, który pojawi się. Będzie to energiczny Pan, ale ja będę ostrożna i zamknieta w sobie. Kapłanka jest samotna i niedostępna, więc nie wiem czy otworzę się na Pana

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + as denarów + 10 mieczy

Widac tutaj, że będzie się bardzo dużo działo, pojawi sie szansa na coś, ale niestety nie zostanie ona wykorzystana i coś drastycznie zakończy jakieś moje plany

Rada
7 mieczy + kapłan + królowa mieczy

Tutaj jakoś przyszło mi do głowy, że uważać na jakiegoś Pana, który może nie być ze mną szczery i być w związku z inną kobietą

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje i spojrzenie swoim okiem 

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura

Widać dużo pracy, ale takiej satysfakcjonującej na Twoich warunkach. Powinnaś zostać doceniona. Może nawet jakaś premia?

Praca

Jakiś nowy projekt i konieczność wprowadzenia zmian w działaniu. Przyda się kreatywne podejście.

Uczucia

Jakiś przystojniak będzie Cię podrywał, ale będziesz miała wątpliwości, czy na pewno jest wolny.

Najważniejsze wydarzenie

Pojawi się szansa, która zakończy dla Ciebie jakiś mniej korzystny etap. Widzę to pozytywnie.

Rada

Skup się na intelektualnym podejściu do wszelkich problemów. Udaj się po radę, jeśli czujesz taką potrzebę.

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje i spojrzenie swoim okiem 

• Super 1

Dzięki @Anastazja979 za interpretacje. Chyba ja podeszłam zbyt pesymistycznie do interpretacji :) Co do pracy to mam na początku miesiąca dostać wypłatę z naliczeniem godzin programowania po nowemu więc może coś tutaj wpadnie większego. Dodatkowo w pracy dostaje nowy projekt i prezentacje u klientów więc to może to pokazało. Zobaczymy nie tak źle te karty jednak wyglądają :) Pozdrawiam serdecznie

• Super 1
  • Moderator
20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura

Będziesz pewna siebie i ... zapracowana :) myśli będą krążyć wokół przyziemnych spraw

Praca

Sporo zamieszania, nie będziesz wiedziała w co ręce włożyć, następnie na skutek zawalenia robotą wpadniesz na pomysł przeorganizowania pracy 

Uczucia

Pojawi się jakiś amant, ale podejdziesz do niego z dużą rezerwą 

Najważniejsze wydarzenie

Widzę to podobnie :(

Rada

Nie wierz we wszystko co Ci mówią, sprawdzaj wszystko dokładnie i dmuchaj na zimne

• Thanks! 1

Dzięki serdeczne @Lunaria chyba faktycznie będzie nawał pracy, bo szefowa dołożyła mi nowe obowiązki. Trzeba będzie to jakoś poukładać żeby dotrzymać terminów. A jakiś Pan się pojawił po ostatnim wyjściu na imprezę. Na tą chwilę fajnie się rozmawia i niech tak będzie :)

Edited by Mala_83
  • Thanks! 1
  • 1 month later...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 28.02.2022 o 12:31, Mala_83 napisał:

Aura

Było sporo pracy, ale ostatni czas dodał mi pewności siebie i takiej kobiecości.

Praca

Było dużo pracy i co myślała, że robi się spokojniej to wpadały nowe obowiązki. Trzeba było wprowadzić zmiany i bardziej rozplanować pracę.

Uczucia

Kontynuacja znajomości z końcówki lutego. Choć sporo tu było walki ze sobą, czy jest to odpowiednia osoba i byłam wycofana bijąca się z myślami. Trochę potem wrzuciłam na luz, ale początek marca był czasem rozmyślania i wycofania.

Najważniejsze wydarzenie

Dużo i szybko się wszystko działo w znajomości z Panem z lutego, była szansa zbudowania czegoś razem, ale coś tutaj sprawiło, że te motylki które były zniknęły. Znajomość trwała dalej, ale trochę z większym dystansem niż na poczatku

Rada

Byłam uważna i analizowałam sporo rzeczy związanych z Panem, bo bałam się czy jest on ze mną szczery.

• Thanks! 1
  • Lunaria changed the title to Pierwsza połowa marca ZWERYFIKOWANE