Skocz do zawartości

Ćwiczenia na moim bracie


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Może ktoś będzie chciał poćwiczyć, piszcie wszystko co widać ; ) myślę, że jestem w stanie większość zweryfikować : )

Zadanie dla chętnych: podejście mojego brata do ezoteryki 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunaria z tego jak pamiętam Twój horoskop, to niezła rodzinna synastria - podobne osie, znaki Księżyca i Słońca odwrócone :D ale to taki offtop.

 

Zwraca uwagę brak ognia zupełny, natomiast Mars w I domu i w wielkim trygonie wodnym z Saturnem i Jowiszem plus sekstyl do Słońca powinien to rekompensować - typ kogoś, kto robi robotę i robi ją dobrze. Saturn w X to często widoczne w horoskopach polityków i wszelkiej maści ludzi szczytu. W opozycji do Słońca w IV i przy obstawionym Raku mocno widzę tu osobę, która gdzieś się miota trochę między rodzinnym życiem a robieniem kariery. Wenus jako środkowa planeta półkrzyża w swoim władztwie i w swoim domu - jakieś zapędy artystyczne też widzę, tym bardziej że aspekty (choć nieharmonijne) ma z Księżycem i Neptunem jednocześnie. Z kobietami chyba nie może być nudno i łatwo ;)

12 godzin temu, Lunaria napisał:

Zadanie dla chętnych: podejście mojego brata do ezoteryki 

Nawet nie będę próbować xD

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, martynamarzena napisał:

z tego jak pamiętam Twój horoskop, to niezła rodzinna synastria - podobne osie, znaki Księżyca i Słońca odwrócone :D ale to taki offtop

Dokładnie tak jak mówisz, nie da się ukryć, że jesteśmy rodziną :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@Lunaria ja bym stawiała, że jeśli chodzi o ezoterykę to nie jest mu tak do końca nie w smak. Neptun i Uran w trygonie z władcą Asc - Merkurym, gdzie obie planety pokoleniowe są w 8 domu. Merkury to tez sposób myślenia a będąc w trygonie z takimi energiami jego myślenie może być oryginalne i bardzo intuicyjne( na korzyść). Stawiałabym, że mógłby tez coś pisać, tworzyć( zwłaszcza poezję, wiersze, krótkie utwory). Ma bogatą wyobraźnię i natchnienie może go czasem nawiedzać( jeśli nawet nie teraz to może w dojrzalszym wieku). 
… oczywiście nie zdziwię się jak okaże się, że jest zupełnie inaczej :obled:

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 godzin temu, martynamarzena napisał:

Zwraca uwagę brak ognia zupełny, natomiast Mars w I domu i w wielkim trygonie wodnym z Saturnem i Jowiszem plus sekstyl do Słońca powinien to rekompensować - typ kogoś, kto robi robotę i robi ją dobrze.

Racja, bardzo dobrze pracuje. Szef go zawsze chwali :)

16 godzin temu, martynamarzena napisał:

Saturn w X to często widoczne w horoskopach polityków i wszelkiej maści ludzi szczytu. W opozycji do Słońca w IV i przy obstawionym Raku mocno widzę tu osobę, która gdzieś się miota trochę między rodzinnym życiem a robieniem kariery

Dokładnie tak w sensie jest rozstrzelony pomiędzy domem a kariera, ale nie robi  jakiejś super spektakularnej i nie działa w polityce :)

16 godzin temu, martynamarzena napisał:

Wenus jako środkowa planeta półkrzyża w swoim władztwie i w swoim domu - jakieś zapędy artystyczne też widzę, tym bardziej że aspekty (choć nieharmonijne) ma z Księżycem i Neptunem jednocześnie. Z kobietami chyba nie może być nudno i łatwo ;)

Artystycznych uzdolnień brak - wszystkie prace na plastykę zawsze robila nam mama, bo oboje jesteśmy beztalenciami xD co do kobiet to ufff... temat rzeka, zawsze trafiał na... nietuzinkowe :p

53 minuty temu, Gringe napisał:

ja bym stawiała, że jeśli chodzi o ezoterykę to nie jest mu tak do końca nie w smak. Neptun i Uran w trygonie z władcą Asc - Merkurym, gdzie obie planety pokoleniowe są w 8 domu

No właśnie pytanie mocno podchwytliwe, bo mój brat ma paniczny strach przed tym co nieznane, szerokim łukiem omija ezoterykę :p

Myślę, że tu działa Mars w Raku, który już nie pierwszy raz pokazał mi u faceta tchórzostwo 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Lunaria napisał:

No właśnie pytanie mocno podchwytliwe, bo mój brat ma paniczny strach przed tym co nieznane, szerokim łukiem omija ezoterykę :p

Myślę, że tu działa Mars w Raku, który już nie pierwszy raz pokazał mi u faceta tchórzostwo 

Ja myślę, że tu tez pragmatyczny Merkury w Pannie wychodzi. Tu nie ma miejsca na takie rzeczy jak ezoteryczne spekulacje ;) 

No i tak jak mówisz - Mars w Raku z Księżycem. Raczki raczej wybierają bezpieczne, sprawdzone opcje. 
To obsadzenie 8 domu może mu sue przełożyć na jakieś sprawy związane z cudzymi pieniędzmi.

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Gringe napisał:

To obsadzenie 8 domu może mu sue przełożyć na jakieś sprawy związane z cudzymi pieniędzmi.

Też myślę, że może chodzić o spadki, on na pewno będzie dziedziczył "ojcowiznę", więc możliwe, że tak jest to podkreślone :)

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
38 minut temu, Lunaria napisał:

Też myślę, że może chodzić o spadki, on na pewno będzie dziedziczył "ojcowiznę", więc możliwe, że tak jest to podkreślone :)

 

Z Uranem I Neptunem  w 8 domu sprawy mogą być nieoczywiste i czasem skomplikowane. Warto mieć to na uwadze jak przyjdą odpowiednie tranzyty/progresje i uruchomią ten potencjał. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Artystycznych uzdolnień brak - wszystkie prace na plastykę zawsze robila nam mama, bo oboje jesteśmy beztalenciami xD co do kobiet to ufff... temat rzeka, zawsze trafiał na... nietuzinkowe :p

No widzisz :Dja mam z tymi zdolnościami artystycznymi zawsze problem bo jeszcze nigdy nie widziałam żeby to się rzucało w oczy bardzo, także tutaj tak trochę strzelałam bez przekonania bo niby piąty dom i Wenus w Wadze, ale to może być zupełnie co innego :)

Nietuzinkowe kobiety to twarde aspekty Wenus z Uranem obstawiam, a Neptun do tego to nierealne oczekiwania. I kwadrat z Księżycem to kolejny aspekt który tu dokłada, spokoju nie będzie :D

 

Pomyślę o horoskopie jakimś do wrzucenia, moja przyjaciółka ma dość niejednoznaczny a pewnie chętnie by się poddała ćwiczeniom :)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, martynamarzena napisał:

No widzisz :Dja mam z tymi zdolnościami artystycznymi zawsze problem bo jeszcze nigdy nie widziałam żeby to się rzucało w oczy bardzo, także tutaj tak trochę strzelałam bez przekonania bo niby piąty dom i Wenus w Wadze, ale to może być zupełnie co innego :)

Właśnie talentu artystycznego nie potrafię znaleźć w kółkach albo to nie takie łatwe albo ze mnie gapa :p

18 minut temu, martynamarzena napisał:

Nietuzinkowe kobiety to twarde aspekty Wenus z Uranem obstawiam, a Neptun do tego to nierealne oczekiwania. I kwadrat z Księżycem to kolejny aspekt który tu dokłada, spokoju nie będzie :D

Oooo z tymi jego oczekiwaniami 100% prawdy, mam nadzieję że jego poszukiwania już się zakończyły :)

19 minut temu, martynamarzena napisał:

Pomyślę o horoskopie jakimś do wrzucenia, moja przyjaciółka ma dość niejednoznaczny a pewnie chętnie by się poddała ćwiczeniom :)

Super :) czekam z niecierpliwością :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
11 minut temu, Lunaria napisał:

Właśnie talentu artystycznego nie potrafię znaleźć w kółkach albo to nie takie łatwe albo ze mnie gapa :p

Mam dwa horoskopy - jedna to moja koleżanka z dużym wyczuciem smaku i stylu( plus skończyła architekturę) a drugi to mąż koleżanki który po 40 odkrył talent do rysunku - i tu zadziałał mu tranzyt Neptuna :) przez dom 5. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, Gringe napisał:

Mam dwa horoskopy - jedna to moja koleżanka z dużym wyczuciem smaku i stylu( plus skończyła architekturę) a drugi to mąż koleżanki który po 40 odkrył talent do rysunku - i tu zadziałał mu tranzyt Neptuna :) przez dom 5. 

I rzuca się coś ciekawego w oczy w horoskopie koleżanki? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
26 minut temu, Lunaria napisał:

I rzuca się coś ciekawego w oczy w horoskopie koleżanki? :)

5 dom w Rybach. Jowisz w Skorpionie w kwadraturze z Wenus w Wodniku. Słońce w 5 domu w Rybach. Słońce w kwadracie z Neptunem. 
Ma ładnie urządzone mieszkanie - Wenus w 4  domu. 
Nie ma tutaj takich rzucających się w oczy rzeczy - choć ten 5 dom w Rybach ze Słońcem może kierować ku artystycznym inklinacjom( swojego czasu sporo rysowała). 
Ma Asc w Wadze więc to tez daje wyczucie stylu, tak by było z gustem ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Gringe napisał:

5 dom w Rybach. Jowisz w Skorpionie w kwadraturze z Wenus w Wodniku. Słońce w 5 domu w Rybach. Słońce w kwadracie z Neptunem. 
Ma ładnie urządzone mieszkanie - Wenus w 4  domu. 
Nie ma tutaj takich rzucających się w oczy rzeczy - choć ten 5 dom w Rybach ze Słońcem może kierować ku artystycznym inklinacjom( swojego czasu sporo rysowała). 
Ma Asc w Wadze więc to tez daje wyczucie stylu, tak by było z gustem ;) 

O super, dobrze wiedzieć :) mam kumpla artystę, ale dawno z nim nie gadałam i chyba będzie dziwnie jak ni stąd ni zowąd wyskoczę z pytaniem o jego godzinę urodzenia :p jest dosyć ekscentryczny, ale takie pytanie to może być za dużo nawet jak na niego :p 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...