Skocz do zawartości

kontakt ZWERYFIKOWANE


milagros12

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie czy będzie kontakt dziś z jego strony wyciągnęłam jedna kartę 6 kielichów. To oznacza że chyba tak ale czytałam też od odnośnie tej karty , że może oznaczać że to już przeszłość i tylko wspomnienia zostały. Co sądzicie? Chodzi o chłopaka z którym się pokłóciłam i się nie odzywa.

I czy w tarocie można zadawać pytanie odnośnie konkretnego dnia? Czy też nie za bardzo to się sprawdza?

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Napisano (edytowane)
34 minuty temu, milagros12 napisał:

Na pytanie czy będzie kontakt dziś z jego strony wyciągnęłam jedna kartę 6 kielichów. To oznacza że chyba tak ale czytałam też od odnośnie tej karty , że może oznaczać że to już przeszłość i tylko wspomnienia zostały. Co sądzicie? Chodzi o chłopaka z którym się pokłóciłam i się nie odzywa.

I czy w tarocie można zadawać pytanie odnośnie konkretnego dnia? Czy też nie za bardzo to się sprawdza?

Pozdrawiam

6 Kielichów jest kartą przeszłości, melancholijnego powrotu wspomnieniami do niej. Uważam, że w połączeniu z kartami typowego kontaktu może mówić o wiadomościach od kogoś z przeszłości lub od kogoś z kim nie mieliśmy przez chwilę kontaktu. 
Sama 6 Kielichów mówi też o emocjach i te emocje trzeba rozpatrywać w kontekście pytania - tak, ktoś ma miłe wspomnienia, ciepłe tylko pytanie czy wystarczy by to skłoniło go do działania? 
Wolę kłaść 3 karty na takie pytania bo przy jednej może być „zgaduj- zgadula”. 
 

A tak poza tym to dziś mamy nów w Rybach wiec atmosfera senna, marzycielska - mało komu chce się wtedy wstawać z fotela :/ 

Stawiam, że osoba chce się skontaktować ale nie zrobi tego dzisiaj. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gringe napisał:

6 Kielichów jest kartą przeszłości, melancholijnego powrotu wspomnieniami do niej.

 

 Dokładnie. Chłopak tkwi w przeszłości, analizuje ją, z sentymentem  wspomina waszą relację. Jednak nie jest to karta kontaktu. Byłaby nią, gdyby chłopak wykazywał się jakąkolwiek inicjatywą. No i w tym przypadku należy dołożyć kart. Jedna to stanowczo za mało.

 

Cytat

I czy w tarocie można zadawać pytanie odnośnie konkretnego dnia? Czy też nie za bardzo to się sprawdza?

 

 Są różne sposoby. Jednym z nich jest stawianie kart na każdy dzień oddzielnie i nie jedną. Jeżeli już, to decydującą rolę odegra karta z A W.

Edytowane przez Elie-1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Odezwie się ale nie dzisiaj. Wiele razy jak pytałam o kontakt i wychodziły typowe karty kontaktu na dany dzień to kontaktu nie było. Ale to nie znaczy że karty kłamią poprostu pokazują kontakt ale w innym czasie 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Szept myśli napisał:

Odezwie się ale nie dzisiaj. Wiele razy jak pytałam o kontakt i wychodziły typowe karty kontaktu na dany dzień to kontaktu nie było. Ale to nie znaczy że karty kłamią poprostu pokazują kontakt ale w innym czasie 

Pytanie dotyczyło dzisiejszego dnia a nie czy w ogóle. Precyzyjne pytanie to połowa sukcesu :)

Cytat

Na pytanie czy będzie kontakt dziś z jego strony wyciągnęłam jedna kartę 6 kielichów. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Elie-1 napisał:

Pytanie dotyczyło dzisiejszego dnia a nie czy w ogóle. Precyzyjne pytanie to połowa sukcesu :)

 

Napisałam że dzisiaj nie odezwie się. 

Odnośnik do komentarza

Pociagnelam jeszcze dzisiaj na to czy w ogóle będziemy razem , tym razem 3 karty i wyszły Kochankowie, rycerz pucharów, król mieczy. I teraz to już nie wiem , kochankowie to na pewno to że się waha, a co oznacza rycerz i król? Pewnie on jest jednym z nich a ten drugi? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze będzie powrót do przeszłości Wasze drogi jeszcze sie skrzyżują. Rycerz Pucharów to ktoś kto wraca do naszego życia wnosi  ten miłosny powiew ale nie na długo raczej. On się kieruje logicznym myśleniem rozumem bije od niego taki dystans..Relacji na stałe tu nie widze za słabe karty. Jedynie jeszcze w przyszłości mozecie poromansowac. 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wstępnie mogę powiedzieć że już pogodziliśmy się, nie odzywał się bo był zły na mnie , musiałam go przeprosić. A jak długo będziemy razem to czas pokaże i napiszę za pół roku :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na kontakt ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...