Skocz do zawartości

Praca


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wysłałam sporo CV i zadzwoniło do mnie kilka firm jednak żadnej konkretnej propozycji pracy:mysli:

Zapytałam co powinnam zrobić żeby dostać pracę?

Wyszły Cesarz Śmierć i Koło.

Same WA,i sama nie wiem....

Powinnam zmienić taktykę,a moze miasto? A może nadchodzą nieoczekiwane zmiany? Rozmowa z jakimś gościem i propozycja pracy?... Kurcze jakoś zgłupiałam,ja Wy to widzicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, afrodite napisał:

Ostatnio wysłałam sporo CV i zadzwoniło do mnie kilka firm jednak żadnej konkretnej propozycji pracy:mysli:

Zapytałam co powinnam zrobić żeby dostać pracę?

Wyszły Cesarz Śmierć i Koło.

Same WA,i sama nie wiem....

Powinnam zmienić taktykę,a moze miasto? A może nadchodzą nieoczekiwane zmiany? Rozmowa z jakimś gościem i propozycja pracy?... Kurcze jakoś zgłupiałam,ja Wy to widzicie?

Może żeby zdać się bardziej na to, co przyniesie los? Koło też oznacza niemożliwe już do zatrzymania zmiany, np. że wysyłamy gdzieś cv lub składamy podanie i już nie mamy wpływu na to, co się z tym dzieje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej pracy szukasz? Znasz się na marketingu? Jaka miejscowość? Może być branża IT? Chyba jeszcze do Wawy potrzebujemy specjalisty od prezentacji powerpoint

 

Interesują Cie tylko legalne pracę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam pracę dla ludzi w Niemczech. Tylko widzę, że teraz potrzeba  głównie malarzy, freezerów, szpachletników..mam też pracę w Holandii.. 

 

Pisz na pw, zwiewam stąd zanim admin mnie dopadnie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
21 hours ago, afrodite said:

Zapytałam co powinnam zrobić żeby dostać pracę?

Wyszły Cesarz Śmierć i Koło

Cesarz skojarzył mi się  z wysokimi ambicjami  więc może karty mówią podnieś swoje ambicje i zacznij wprowadzać zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
22 godziny temu, afrodite napisał:

Zapytałam co powinnam zrobić żeby dostać pracę?

Wyszły Cesarz Śmierć i Koło.

Ja bym postawiła na poszukiwanie pracy w oparciu o kontakt z Cesarzem, czyli być może uderzanie bezpośrednio do szefów, szukanie bardziej u źródła. Mogą to być znajomości, które warto uruchomić, kontakty, może ktoś kogoś zna i bezpośrednie zwracanie się właśnie do nich. Śmierć i Koło pokazują, że jest to nieco loteria, zmiana przyjdzie, ale w dużej części jest to niezależne od Ciebie, a od czynników zewnętrznych. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że byłam dzisiaj na rozmowie wstepnej i jutro podpisuję umowę. Także na chwilę obecną jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.03.2022 o 17:23, afrodite napisał:

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że byłam dzisiaj na rozmowie wstępnej i jutro podpisuję umowę. Także na chwilę obecną jest ok.

 

No to pogratulować, chociaż, koło fortuny, przeczy stałości, zbyt mocno ma na Ciebie wpływ zmienny i kapryśny los!

 

Cesarz to władza oficjalna, ale sztywna i biurokratyczna. Zero elastyczności.

 

Śmierć zwiastuje nagłe zaskakujące doświadczenie utraty. Z którą jeżeli się nie pogodzisz, to będzie Ci wprowadzać niechciane skutki.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...