Skocz do zawartości

Lunariusz z pełnią w Pannie


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

astro_34gw_nat_2022318.27761.66253.thumb.png.4e5ab251b41f143854168fcde068dc70.png

 

Jowisz w koniunkcji z ascendentem i dodatkowo w pierwszym domu koniunkcja Słońca z Neptunem - może jakieś parcie na szkło, zainteresowanie sprawami duchowymi. Może jakieś szczęśliwe zbiegi okoliczności, które zmienią moje podejście, bo Pluton w domu 11 w sekstylu z Neptunem i Słońcem- może udadzą się spotkania towarzyskie, na których będę brylować :p

Neptun ze Słońcem robi kwadraturę do natalnego Jowisza, więc trzeba będzie włożyć wysiłek w zadbanie o rodzinne gniazdko (IV dom lunarny I natalny)

Kwadratura Urana d.II do koniunkcji Wenus z Marsem d.XII - nieprzewidziane wydatki mocno szarpną po kieszeni. 

Dodatkowo opozycja lunarno natalna Wenus I Marsa na pozycji 12 i 4 domu a takze 6 i 10 każe podejrzewać, że w pracy będą się ścierać różne poglądy. 

Na szczęście trygon lunarnego Urana do Księżyca pozwala wierzyć, że równowaga emocjonalna powinna być pod kontrolą 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Edit: w tytule miała być pełnia - miałam jakąś pomroczność :p 

myślę, że nadejdzie czas na dokończenie spraw dotyczących zdrowia, pracy, nawyków :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Spore obsadzeniem 12 domu Lunariusza, w tym władca Asc Jowisz( Neptun w 1 domu wuec na dwoje babka wróżyła ;) 

Tak na serio - to jak już coś die zadzieje to w ostatniej, trzeciej części Lunariusza( Księżyc w domu upadającym). Pełnia zapowiada zakończenie czegoś związanego z domem, kreatywnością, może hobby, własna inicjatywa.
Slonce lunariusza w 1 domu lunarnym może dodać Ci „widoczności”, będziesz częściej zauważana przez otoczenie, odbierana jako lider i inicjator zadań. 
Uran w 2 domu może zapowiadać niespodzianki z finansami - może niespodziewany wydatek na cis ładnego albo na siebie ( coś związane z urodą). 
Planety w większości znajdują się w ćwiartce od MC do Asc wiec dużo będzie zależeć od Ciebie i Twoich decyzji, nie będziesz musiała iść na „układy” z otoczeniem. Będzie to poczucie, że los jest w Twoich rekach. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Lunariusz z pełnią w Pannie
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Weryfikacja:

W dniu 6.03.2022 o 12:01, Lunaria napisał:

Neptun ze Słońcem robi kwadraturę do natalnego Jowisza, więc trzeba będzie włożyć wysiłek w zadbanie o rodzinne gniazdko (IV dom lunarny I natalny)

Tak, dużo porządków 

W dniu 6.03.2022 o 12:01, Lunaria napisał:

Kwadratura Urana d.II do koniunkcji Wenus z Marsem d.XII - nieprzewidziane wydatki mocno szarpną po kieszeni. 

 

W dniu 6.03.2022 o 12:44, Gringe napisał:

Uran w 2 domu może zapowiadać niespodzianki z finansami - może niespodziewany wydatek na cis ładnego albo na siebie ( coś związane z urodą). 

Tak, wybrałam się na niezaplanowane zakupy i kupilam sobie pare ładnych rzeczy ;)

W dniu 6.03.2022 o 12:18, Lunaria napisał:

myślę, że nadejdzie czas na dokończenie spraw dotyczących zdrowia, pracy, nawyków :)

Co do zdrowia- umówione wszystkie wizyty i niedlugo koniec wydatków na zdrowie ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...