Skocz do zawartości

Losy Putina do końca tego tygodnia ZWERYFIKOWANE


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Każdy chyba na to cicho liczy, więc zapytuję tarota, jaka będzie sytuacja Putina do końca tego tygodnia, a raczej jak zrealizuje się oczekiwanie o przewrocie pałacowym lub zamachu na prezydenta Rosji:

 

As buław, Paź buław, 7 buław

Zdecydowanie gorąco. Paź buław to moja karta Putina, już we wcześniejszym rozkładzie wychodził mi w tym paziu i nawet z twarzy jest do niego podobny... Wydaje mi się, że jakieś kroki zostaną podjęte, w tym asie widać działania i paź pod obstrzałem buław, atakowany z każdej strony, broniący się przed natarciem, desperacko walczący o pozycję. 

 

Jaki będzie efekt?

As mieczy, paź monet, 6 kielichów

Wydaje mi się, ze zapadnie jakaś nagła decyzja i pojawi się nowy gracz, podobnie jak paź buławowy, ten monetowy również będzie "pionkiem" w grze, osoba zorientowana bardziej na ratowanie sytuacji ekonomicznej (monety), znana już na scenie politycznej, być może mająca jakąś pozycję w przeszłości, lub ktoś z bliskiego otoczenia, o czym może mówić ta 6 kielichów. Decyzja będzie nagła, jak szybkie cięcie miecza. Ciekawa jestem, na ile ten miecz wyraża symboliczne "cięcie", a na ile dosłowne. Tak czy inaczej, jeszcze w tym tygodniu może dojść do nowego rozdania na szczeblu władzy. 

 

Jak to ocenianie?

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
20 hours ago, Priestess said:

jak zrealizuje się oczekiwanie o przewrocie pałacowym lub zamachu na prezydenta Rosji:

 

As buław, Paź buław, 7 buław

Myślę że narazie to są tylko pomysły jak go zaatakować, i to duża ilość ludzi, 7 bulaw może być dość agresywna. Licząc po mojemu wychodzi Siła z sumy więc myślę że teraz jeszcze się czają i się powstrzymują z atakiem ale przychodzi im to z trudem. Siła i 7 bulaw, widzę przemoc jak najbardziej....

 

20 hours ago, Priestess said:

Jaki będzie efekt?

As mieczy, paź monet, 6 kielichów

Krótki czas pytania jeśli do końca tego tyg ale może zostać jak jest do tej pory. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 7.03.2022 o 15:05, Priestess napisał:

Każdy chyba na to cicho liczy, więc zapytuję tarota, jaka będzie sytuacja Putina do końca tego tygodnia, a raczej jak zrealizuje się oczekiwanie o przewrocie pałacowym lub zamachu na prezydenta Rosji:

 

As buław, Paź buław, 7 buław

Zdecydowanie gorąco. Paź buław to moja karta Putina, już we wcześniejszym rozkładzie wychodził mi w tym paziu i nawet z twarzy jest do niego podobny... Wydaje mi się, że jakieś kroki zostaną podjęte, w tym asie widać działania i paź pod obstrzałem buław, atakowany z każdej strony, broniący się przed natarciem, desperacko walczący o pozycję. 

 

Jaki będzie efekt?

As mieczy, paź monet, 6 kielichów

Wydaje mi się, ze zapadnie jakaś nagła decyzja i pojawi się nowy gracz, podobnie jak paź buławowy, ten monetowy również będzie "pionkiem" w grze, osoba zorientowana bardziej na ratowanie sytuacji ekonomicznej (monety), znana już na scenie politycznej, być może mająca jakąś pozycję w przeszłości, lub ktoś z bliskiego otoczenia, o czym może mówić ta 6 kielichów. Decyzja będzie nagła, jak szybkie cięcie miecza. Ciekawa jestem, na ile ten miecz wyraża symboliczne "cięcie", a na ile dosłowne. Tak czy inaczej, jeszcze w tym tygodniu może dojść do nowego rozdania na szczeblu władzy. 

 

Jak to ocenianie?

Będzie gorąco, to fakt. Mogą być podejmowane nieprzemyślane decyzje, tak na gorąco.W 7 buław widze walkę o swoją pozycję, jak i wkurzenie na inne kraje,albo swoje wojska. Możliwe,że Rosja przedstawi jakieś swoje propozycje, może zejdą z jakichś żądań. Ja w tych kartach zamachu na Władimira nie dostrzegam, raczej powrót do jakichś negocjacji,rozmów. W sumie As mieczy tu na forum komuś i na grupie na fb pokazał atak na Ukrainę, więc licho wie.Może faktycznie ktoś go zaatakuje...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Losy Putina do końca tego tygodnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...