Skocz do zawartości

Sytuacja Ukrainy do końca miesiąca ZWERYFIKOWANE


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Jak będzie wyglądała sytuacja konfliktu zbrojnego w Ukrainie do końca marca?

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

 

Kochankowie w tym rozkładzie rozumiem jako konflikt wewnętrzny lub dosłowny podział. 9 kielichów, jako odejście od dotychczasowej strategii i 3 buław jako tęskne zerkanie w nowym kierunku, nowe wizje. Przypuszczam, że może dojść do zmiany strategii, skłanianiu się ku podziale kraju, zgoda na częściowy rozbiór. Coś trzeba będzie odpuścić, z czegoś zrezygnować, aby móc zyskać nowe perspektywy. 

 

Jak rozumiecie te karty?

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Priestess napisał:

Jak będzie wyglądała sytuacja konfliktu zbrojnego w Ukrainie do końca marca?

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

Rozbiór Ukrainy wisi w powietrzu według tego jakie informacje do nas docierają ale… patrząc na te karty to Kochankowie są dla mnie kartą porozumienia, dokonania wyboru ale nie utraty czegoś. Porozumienie które chwilowo ucieszy( pierwotnie w rozkładzie była 9 Kielichów)  i będzie wiązać się z dalszym działaniem( w 3 Buław cześć pracy jest już wykonana, są podjęte pewne decyzje). Ja bym tu stawiała na pojawienie się nowego, aktywnego sojusznika. 
3 buław nie jest kartą porażki. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
43 minuty temu, Gringe napisał:

Rozbiór Ukrainy wisi w powietrzu według tego jakie informacje do nas docierają ale… patrząc na te karty to Kochankowie są dla mnie kartą porozumienia, dokonania wyboru ale nie utraty czegoś. Porozumienie które chwilowo ucieszy i będzie wiązać się z dalszym działaniem( w 3 Buław cześć pracy jest już wykonana, są podjęte pewne decyzje). Ja bym tu stawiała na pojawienie się nowego, aktywnego sojusznika. 
3 buław nie jest kartą porażki. 

to było 8 kielichów, już poprawiłam...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, Priestess napisał:

to było 8 kielichów, już poprawiłam...

…No to trochę zmienia postać rzeczy. Choć i 8 Kielichów nie jest dla mnie kartą porażki - a raczej miotania się między dwiema opcjami które nie zadowalają. Taki impas. Sojusznik może zatem dużo nie wnieść do zmiany sytuacji na lepsze( a przynajmniej nie z perspektywy Ukrainy). 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Priestess napisał:

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

Nowy kierunek działań, w wyniku negocjacji - z czegoś "z bólem serca" trzeba będzie zrezygnować, nie wszystko pójdzie po myśli Ukrainy ale zgodzi się na pewne warunki / ustępstwa. Szukanie nowych rozwiązań.

W tych kartach teoretycznie nie widać spraw stawianych "na ostrzu noża".

Z drugiej strony, te karty mogą podpowiadać, że Ukraina nie przyjmie stawianych jej warunków i "odejdzie od stołu" szukając nowych sojuszników / rozwiązań.

3 Buław to nowe horyzonty. Jakie? to mogłaby podpowiedzieć dociągnięta karta - czy będzie ona mówiła o zawartym porozumieniu, czy też o zerwaniu rozmów w poprzedzającej ja 8 Kielichów i przejście do tzw. partyzantki (zmiana strategii).

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
35 minut temu, Mesi napisał:

Nowy kierunek działań, w wyniku negocjacji - z czegoś "z bólem serca" trzeba będzie zrezygnować, nie wszystko pójdzie po myśli Ukrainy ale zgodzi się na pewne warunki / ustępstwa. Szukanie nowych rozwiązań.

W tych kartach teoretycznie nie widać spraw stawianych "na ostrzu noża".

Z drugiej strony, te karty mogą podpowiadać, że Ukraina nie przyjmie stawianych jej warunków i "odejdzie od stołu" szukając nowych sojuszników / rozwiązań.

3 Buław to nowe horyzonty. Jakie? to mogłaby podpowiedzieć dociągnięta karta - czy będzie ona mówiła o zawartym porozumieniu, czy też o zerwaniu rozmów w poprzedzającej ja 8 Kielichów i przejście do tzw. partyzantki (zmiana strategii).

dociągałam, ale do kochanków, aby zrozumieć czym jest ten dylemat/konflikt 

As monet, 8 buław, Cesarz -> myślę, że to jest układanie się pod warunki Cesarza dla własnych korzyści, szukanie z nim porozumienia, być może oferta, jaką złoży w jakiś sposób okaże się atrakcyjna w tym asie, stąd dylemat kochanków i w konsekwencji zmiana strategii. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Priestess napisał:

Jak będzie wyglądała sytuacja konfliktu zbrojnego w Ukrainie do końca marca?

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

 

 

 Chwilowe porozumienie po czym nastąpi powrót . W 3 Buławach Putinowi w głowie Polska - Podlasie.

 W moich kartach koniec konfliktów nastąpi  dopiero w lipcu. Nie przytoczę - wróżyłam kilka dni temu. Było Rydwan... Umiarkowanie i 3 Kielichy... jakoś tak. Nasze ziemie są poważnie zagrożone. 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Priestess napisał:

dociągałam, ale do kochanków, aby zrozumieć czym jest ten dylemat/konflikt 

As monet, 8 buław, Cesarz -> myślę, że to jest układanie się pod warunki Cesarza dla własnych korzyści, szukanie z nim porozumienia, być może oferta, jaką złoży w jakiś sposób okaże się atrakcyjna w tym asie, stąd dylemat kochanków i w konsekwencji zmiana strategii. 

Tak, zgadzam się z Tobą. Jedyne, co mogę dodać to to, że 8 Buław może podpowiadać, że jest to "oferta" bardzo mocno ograniczona w czasie.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Priestess napisał:

dociągałam, ale do kochanków, aby zrozumieć czym jest ten dylemat/konflikt 

As monet, 8 buław, Cesarz

Do akcji włączy się nagle ( 8 Buław)  Cesarz = NATO .

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Elie-1 napisał:

Do akcji włączy się nagle ( 8 Buław)  Cesarz = NATO .

 

9 godzin temu, Elie-1 napisał:

Do akcji włączy się nagle ( 8 Buław)  Cesarz = NATO 

A może Cesarz to Putin ktory twardo stoi przy swoim i nie ustapi zresztą co widac z nim nie da się negocjować. On ma swoj plan As denarow który chce zrealizować i do celu po trupach. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

też mi ten Cesarz pachnie USA, więc być może będą to decyzje odgórne, do których Ukraina będzie musiała się dostosować, bo nie od dziś wiadomo, że decyzyjność stanów w tym temacie jest ogromna. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
20 hours ago, Priestess said:

Jak będzie wyglądała sytuacja konfliktu zbrojnego w Ukrainie do końca marca?

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

Będą próby porozumienia lub karty pokazują że Ukraina chce by włączyły się inne kraje lub chociaż jeden ale nie dostanie tego czego chce - 8 pucharów - to również dalsze ciągnięcie się konfliktu, 3 bulaw to przekraczania granic, czyli ucieczka z Ukrainy na inne lądy. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 7.03.2022 o 15:09, Priestess napisał:

Jak będzie wyglądała sytuacja konfliktu zbrojnego w Ukrainie do końca marca?

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

 

Kochankowie w tym rozkładzie rozumiem jako konflikt wewnętrzny lub dosłowny podział. 9 kielichów, jako odejście od dotychczasowej strategii i 3 buław jako tęskne zerkanie w nowym kierunku, nowe wizje. Przypuszczam, że może dojść do zmiany strategii, skłanianiu się ku podziale kraju, zgoda na częściowy rozbiór. Coś trzeba będzie odpuścić, z czegoś zrezygnować, aby móc zyskać nowe perspektywy. 

 

Jak rozumiecie te karty?

Rozdarcie,wybór na pewno,ale i odejście od czegoś,pożegnanie z czymś.Może faktycznie coś poświęcą kosztem pokoju. W 3 buław może być pokazany plan odbudowy kraju. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2022 o 15:09, Priestess napisał:

Jak będzie wyglądała sytuacja konfliktu zbrojnego w Ukrainie do końca marca?

Kochankowie, 8 kielichów, 3 buław

 

Kochankowie w tym rozkładzie rozumiem jako konflikt wewnętrzny lub dosłowny podział. 9 kielichów, jako odejście od dotychczasowej strategii i 3 buław jako tęskne zerkanie w nowym kierunku, nowe wizje. Przypuszczam, że może dojść do zmiany strategii, skłanianiu się ku podziale kraju, zgoda na częściowy rozbiór. Coś trzeba będzie odpuścić, z czegoś zrezygnować, aby móc zyskać nowe perspektywy. 

 

Jak rozumiecie te karty?

Dla mnie to nie są dobre karty kochankowie to rozdarcie, 8 kielichów , to błądzenie we mgle w 3 buław widzę szukanie pomocy a raczej czekanie na pomoc… tam gdzieś był cesarz jak dla mnie to tez ktoś potężny i pierwsza myśl to Chiny. W Asie to ja widzę chęć na coś z taka podwójna siła.

Odnośnik do komentarza

Między Kochankami a 3 buław stoi 8 kielichow. Coś zostawiamy ale nie bez żalu musimy odejsc bo  zmuszaja nas do tego okoliczności. Tutaj bedzie wybór w Kochankach negocjacje próby porozumienia a wiadomo jak wyglądają negocjacje z Putinem. W 8 pucharach może byc tak chwila spokoju i od nowa to samo obiecanki cacanki Rosji Ukraina może dobrze sie bronic ale beda potrzebować pomocy 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Sytuacja Ukrainy do końca miesiąca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...