Skocz do zawartości

Praca ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, złożyłem CV i dostałem odpowiedź zwrotną, że jakaś babka przekazała moje CV dalej. 

 

Jakie są szanse, że dostanę tam pracę? 

Paź kielichów, Mag, 4 mieczy 

Niestety nie mam szans. Paź kielichów to miła wiadomość. W Magu być może nawet ktoś się że mną skontaktuje telefonicznie, albo nawet zaprosi na rozmowę. Ale zatrudnią kogoś innego. Moja sytuacja w 4 mieczy zostanie bez zmian. Co sądzicie? 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
59 minut temu, nastek96 napisał:

Jakie są szanse, że dostanę tam pracę? 

Paź kielichów, Mag, 4 mieczy 

Czy to jest coś innego niż robiłeś do tej pory? Pazie to osoby na stażach, aplikanci, na niższym stanowisku jednak z dużym entuzjazmem by się uczyć. Dla mnie jest to karta na „tak” jeśli chodzi o nową pracę. 
Dalej mamy Maga który dopina swoich celów bo ma środki a zwłaszcza ma niezły „bajer” i umie się sprzedać( spotkałam die z kartami Tarota gdzie Mag jest przedstawiany jako domokrążca, umie sprzedać nawet piach na pustyni). 
4 Mieczy wg mnie nie jest kartą porażki a raczej chwilowego wstrzymania realizacji planów. Może coś odciągnąć Twoje przyjęcie do firmy jednak docelowo możesz dostać propozycję by tam pracować. 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam bardzo :)

 

Jest to raczej praca na stałe. W moim zawodzie, jednak nie mam w nim doświadczenia. Więc byłbym paziem.

 

Na pewno musiałbym się nauczyć wielu rzeczy i wdrożyć. 

Może oni ewentualnie szukają osób na okres późniejszy. Na pewno zweryfikuje :)

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
17 hours ago, nastek96 said:

Paź kielichów, Mag, 4 mieczy

2 pierwsze karty bardzo pozytywne, 4 mieczy to odsunięcie.  Mag to może być ta niespodzianka z kolanem.            ( lekarz) . Ja teraz jestem w 4 mieczy. Pracy nie mam ale ja na to patrzę bardziej jak na zasłużony (wymuszony) wypoczynek i wcale się nie stresuje wręcz się cieszę.  A pracę znajdę i tak. Więc może być jak niektóre dziewczyny piszą że pracę dostaniesz ale coś cię zmusi do odpoczynku.  Jeśli tak to wyjaśnij pracodawcy jaka jest sytuacja i obróć sprawę na swoją korzyść.  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Praca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...