Skocz do zawartości

Kółko mojej przyjaciółki do ćwiczeń


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zainspirowana postem @Lunaria wrzucam kółko mojej dobrej przyjaciółki. Wszystko co widzicie - kim jest, co robi, jaki ma numer buta i czy lubi pizzę hawajską =^.-=

Edytowane przez martynamarzena
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Napisano (edytowane)

Myślę, że atrakcyjna dziewczyna ascendent w Wadze, rysy harmonijne średniego wzrostu. Wlosy blond lub rude, powinna mieć bujną czuprynę, bo Wenus w znaku Lwa odbiore same pozytywne aspekty. Oczy koloru zielonego lub "kocie" w sensie kształt :)

Może wzbudzać dystans przez podkreslonego Lwa w sensie, że może wydawać się wyniosła.

Generalnie twarda babka, nie ma nic w wodzie, więc raczej "odczepiona" od emocji, nie zwraca na nie uwagi lub ma problem z okazywaniem ich. Ambitna, waleczna, typ wojownika i osoby, która lubi przewodzić. Zdecydowanie ekstrawertyczka, która lubi brylować w towarzystwie.

Na pewno ma powodzenie u płci przeciwnej koniunkcja Wenus z Marsem. Jowisz w sekstylu do Marsa. Jej ideal faceta - taki ktory jest kimś wysoko postawionym lub ważnym i pewnie też na takich trafia :)

Czy ona mieszka zagranicą albo chcialaby tam mieszkać?

Finansowo powinno dobrze jej się powodzić, ale też pracuje na sukces.

Może jakieś zgrzyty z matką, bo  kwadratura Księżyca do Urana i Saturna. 

Jeśli chodzi o zawód wykonywany, to myślę, że jest na jakimś eksponowanym stanowisku przychodzi mi do głowy jakiś coach, trenerka osobista albo wykładowczyni w wyższej szkole :)

jeśli chodzi o wystrój domu to raczej ascetycznie w ciemnych barwach, stawia na praktycyzm, może to przełamywać nietuzinkowymi dodatkami, bo Lew lubi blink blink ;) jednak myślę, że ma wszystko wysmakowane i ładnie komponujące się, ponieważ Wenus jest w sekstylu do Jowisza :) I pewnie ekskluzywne ;p

 

Edit: ciekawe czy z czymkolwiek trafiłam :)

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Pizzę hawajską pewnie lubi - kwadratura Księżyca z Uranem. 
Mężczyźni raczej młodsi - koniunkcja Słońca z Merkurym. 
Powodzenue powinna mieć a przynajmniej nie poddaje się po porażce - Jowisz w aspekcie z Wenus daje człowiekowi dużo możliwości by zawierać znajomosci. Nastawienie optymistyczne, zwłaszcza, że Wenus jest władcą Asc a sekstyl z Jowiszem może dodawać życiowego optymizmu ale też pobłażanie sobie z jedzeniem. Jednakże jako Asc Waga nawet z duża nadwagą będzie wyglądać uroczo. 
Co do wyglądu mieszkania - IC w Koziorożcu pod władaniem Saturna w Koziorożcu daje surowe miejsca. Stare lub wymagające remontu. Takie „nadszarpnięte zębem czasu”. Może dominować surowy wystrój albo bardzo prosty i klasyczny. 

Jakis smutek związany z rodziną - kwadratura Księżyca z Saturnem. 

Do spełnienia emocjonalnego potrzebuje pracy choć Księżyc w Baranie jest indywidualistą - w przypadku stresu pomaga jej skupienie die na pracy lub codziennych obowiązkach, szuka wtedy samotności( skupia się na swoim wnętrzu). 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lunaria napisał:

Myślę, że atrakcyjna dziewczyna ascendent w Wadze, rysy harmonijne średniego wzrostu. Wlosy blond lub rude, powinna mieć bujną czuprynę, bo Wenus w znaku Lwa odbiore same pozytywne aspekty. Oczy koloru zielonego lub "kocie" w sensie kształt :)

Obiektywnie bardzo atrakcyjna nie jest, aczkolwiek ma powodzenie (o czym zaraz). Wzrost niski, włosy naturalne rzeczywiście ciemny blond (ale mi się na zawsze będzie już kojarzyć z rudą grzywą :D ), bujne całkiem, oczy zielone :) 

 

Może wzbudzać dystans przez podkreslonego Lwa w sensie, że może wydawać się wyniosła.

Wyniosła chyba nie, ale dość władcza

 

Generalnie twarda babka, nie ma nic w wodzie, więc raczej "odczepiona" od emocji, nie zwraca na nie uwagi lub ma problem z okazywaniem ich. Ambitna, waleczna, typ wojownika i osoby, która lubi przewodzić. Zdecydowanie ekstrawertyczka, która lubi brylować w towarzystwie.

To prawda z tym odczepieniem, długo próbowałam rozgryźć to, ale rzeczywiście to nie jest taki czuły typ. Bardziej niż przewodzić to inicjować, raczej się nie boi zawalczyć o coś, aczkolwiek właśnie brakuje jej trochę ambicji ;) Ekstrawertyczna i towarzyska, ale jak się okazuje ostatnio - na pokaz. Przymus bycia miłą (to ta Waga jak sądzę).

 

Na pewno ma powodzenie u płci przeciwnej koniunkcja Wenus z Marsem. Jowisz w sekstylu do Marsa. Jej ideal faceta - taki ktory jest kimś wysoko postawionym lub ważnym i pewnie też na takich trafia :)

Zdecydowanie ma powodzenie. I tu się ujawnia najbardziej ta koniunkcja i ogólnie ogień - to jest pasja, która po prostu porywa i umie zachwycić :) Co do facetów - wręcz przeciwnie :D haha, mąż zupełnie niewysoko postawiony.  Za to bardzo ogarnia różne techniczno-organizacyjne rzeczy. Ciągną do niej goście z zaznaczoną wodą, tak jakby gdzieś było poszukiwanie czegoś co ten nadmiar ognia przygasi.

 

Czy ona mieszka zagranicą albo chcialaby tam mieszkać?

Oj nie.. być może by chciała, ale to fantazje raczej.

 

Finansowo powinno dobrze jej się powodzić, ale też pracuje na sukces.

Tu niestety na odwrót zupełnie, całe życie raczej nie ma niż ma.
 

Może jakieś zgrzyty z matką, bo  kwadratura Księżyca do Urana i Saturna. 

Tak!!!
 

Jeśli chodzi o zawód wykonywany, to myślę, że jest na jakimś eksponowanym stanowisku przychodzi mi do głowy jakiś coach, trenerka osobista albo wykładowczyni w wyższej szkole :)

I znów, zupełnie nie :( jest nianią, a wcześniej długo nie pracowała i była w domu z dziećmi.

 

jeśli chodzi o wystrój domu to raczej ascetycznie w ciemnych barwach, stawia na praktycyzm, może to przełamywać nietuzinkowymi dodatkami, bo Lew lubi blink blink ;) jednak myślę, że ma wszystko wysmakowane i ładnie komponujące się, ponieważ Wenus jest w sekstylu do Jowisza :) I pewnie ekskluzywne ;p

Mieszka z rodziną u rodziców w małym mieszkaniu, jest tam wieczny miszmasz i bardzo dużo rzeczy. Ekskluzywnością dość gardzi :D 

 

Edit: ciekawe czy z czymkolwiek trafiłam :)

To jest podchwytliwy horoskop i jak pierwszy raz go zobaczyłam, to miałam takie "omg, to serio jej??" Ale kocham dziewczynę jak siostrę, jest prawdziwą artystką, tylko życie się potoczyło tak a nie inaczej..
Dziękuję za interpretację!!! :1s_c:

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gringe napisał:

Pizzę hawajską pewnie lubi - kwadratura Księżyca z Uranem. 

Moje pytanie to był trochę żart, ale potwierdziłam i lubi :D 

Mężczyźni raczej młodsi - koniunkcja Słońca z Merkurym. 

Może nie tyle bardzo młodsi co nigdy nie starsi - zawsze raczej byli w podobnym wieku, kilku faktycznie młodszych odrobinę.

Powodzenue powinna mieć a przynajmniej nie poddaje się po porażce - Jowisz w aspekcie z Wenus daje człowiekowi dużo możliwości by zawierać znajomosci. Nastawienie optymistyczne, zwłaszcza, że Wenus jest władcą Asc a sekstyl z Jowiszem może dodawać życiowego optymizmu ale też pobłażanie sobie z jedzeniem. Jednakże jako Asc Waga nawet z duża nadwagą będzie wyglądać uroczo. 

Tak jak napisałam w odpowiedzi dla Lunarii - ma spore powodzenie, a przynajmniej miała bo teraz jest kilka lat po ślubie. Ale jest towarzysko urocza i ma coś co przyciąga po prostu. Nie poddaje się, czasem nawet bywa "pushy". Co do optymizmu to tu jest właśnie zagwostka - jest mocno sfrustrowana. Chociaż ma też pokłady takiej dziecięcej, lwiej radości i pasji. Ma trochę nadwagi rzeczywiście ;) 

Co do wyglądu mieszkania - IC w Koziorożcu pod władaniem Saturna w Koziorożcu daje surowe miejsca. Stare lub wymagające remontu. Takie „nadszarpnięte zębem czasu”.

Zdecydowanie stare - odkąd pamiętam mieszka u rodziców w tym samym mieszkaniu. Od kilku lat budują sobie z mężem dom, ale on ciągle jakoś nie może powstać i to też jest powód dużej frustracji u niej.

 

Może dominować surowy wystrój albo bardzo prosty i klasyczny. 

Powiedziałabym raczej, że taki klasyczno-milenialny miszmasz i dużo kolorów :D 


Jakis smutek związany z rodziną - kwadratura Księżyca z Saturnem. 

Tak!!! To plus Saturn przy IC plus kwadratura tegoż do Ascendentu - absolutnie nie może się uwolnić od rodziny tak fizycznie jak i z pewnych schematów wyjść. Jest jakby zamknięta na zawnątrz, to jest niesamowite jak bardzo się zamknęła odkąd założyła też własną rodzinę (znamy się od liceum więc mam porównanie). Dodatkowo, mimo że napewno kocha swoje dzieci, to możliwe że drugi raz by nie podjęła decyzji co do ich posiadania.
 

Do spełnienia emocjonalnego potrzebuje pracy choć Księżyc w Baranie jest indywidualistą - w przypadku stresu pomaga jej skupienie die na pracy lub codziennych obowiązkach, szuka wtedy samotności( skupia się na swoim wnętrzu). 

To jest ciekawa sprawa - pracuje raczej sama, bo jest nianią, więc oprócz dziecka nie ma tam nikogo. Ma mnóstwo obowiązków związanych z rodziną i mimo że jest wyczerpana często, to znajduje czas jeszcze dla siebie jakoś (na granie w gry, książkę czy tworzenie bo ma zdolności plastyczne). Ja bym chyba już umarła z wycieńczenia.

Dziękuję również bardzo za interpretację! :1s_c:

Wrzuciłam ten horoskop trochę dlatego, żeby zwrócić uwagę jak mocno Saturn może poprzeszkadzać w życiu - jego widzę tu jako głównego winowajcę i hamulec dla całej tej ognistej energii. 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
37 minut temu, acrux napisał:

jest ciekawa sprawa - pracuje raczej sama, bo jest nianią, więc oprócz dziecka nie ma tam nikogo. Ma mnóstwo obowiązków związanych z rodziną i mimo że jest wyczerpana często, to znajduje czas jeszcze dla siebie jakoś (na granie w gry, książkę czy tworzenie bo ma zdolności plastyczne). Ja bym chyba już umarła z wycieńczenia.

To racze MC daje predyspozycje do pracy przy opiece, a dzieci to zdecydowanie domena Raka. Księżyc w Baranie jest samodzielny, to nie jest grupa czy dążenie to pracy w zespole - dziękuję Ci za ten przykład :) 

Jak się ma Księżyc w 6 domu( klasycznie dom Panny) to człowiek chce, potrzebuje czuć się użyteczny, praktyczny, potrzebny. Taki na „usługach” trochę. 
W Baranie jest ta tendencja do zamykania się w sobie i szukanie chwili tylko dla siebie(stąd ona tak chętnie sięga po czynności które ją samą zajmują - to taka „samoregulacja”). 
Wiem coś o IC w Kozie bo sama mam i ponad 20 lat z dziadkami mieszkaliśmy a dom z każdym rokiem nabierał „patyny” i stylu postmodernistycznego( niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu). 
Lew tutaj ją trochę podkręca i dodaje dumy i myślenia o sobie - nie jest taką szarą myszką - o co nie trudno przy tym Księżycu w 6 domu. 
Pluton w 2 domu nie pomaga z finansami. Plus, pierwszy władca Skorpiona - Mars jako władca tego domu, zawsze będzie zaznaczać, że to jest dziedzina gdzie trzeba walczyć i angażować dużo energii- samo nie przyjdzie. 
Ci do zmiany domu - czy ona nie ma znajomych lub kogoś za granicą? Do kogo mogłaby wyjechać? Tutaj myślę, że jest szansa by wyjść lepiej na samodzielnym mieszkaniu( No i horoskop po relokacji trochę się zmieni- trzeba by popatrzeć jakie miejsca sprzyjają). 
Saturn jako władca IC lubi mieszkanie w hotelach albo dom traktuje tak „od niechcenia” - bardziej przykłada uwagę do funkcjonalności niż żeby dopieszczać ho bibelotami( zależy tez w jakim znaku leży Saturn). 


 

edit: tak dopatrzyłam, že ten Mars w sumie w koniunkcji z Wenus i sekstylu z Jowiszem to kasa będzie. Może nie od razu 6 w totka ale jest szans, że biedy klepać nie będzie. Jowisz w 9 domu - zagranica może przynieść zysk. Wenus w  11 - kasa poprzez znajomosci, przyjaciół, jakieś organizacje, grupy ludzi. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gringe napisał:

Ci do zmiany domu - czy ona nie ma znajomych lub kogoś za granicą? Do kogo mogłaby wyjechać? Tutaj myślę, że jest szansa by wyjść lepiej na samodzielnym mieszkaniu

Niestety z tego co wiem, to nie :( Ona ma potężny strach w ogóle przed tą wyprowadzką, chociaż bardzo jej chce, bo życie z rodzicami wykańcza.. jakby to było coś nie do przeskoczenia.

Co do MC w Raku to jest to i mój trop :) 


Przekażę to o kasie, może zainspiruje :D 

i jeszcze taka ciekawostka - mama jej pracuje w służbie zdrowia, więc wszelkie sprawy związane ze zdrowiem ma często jakby "bez kolejki". A samej mojej przyjaciółce ciągle się trafia bawić dzieci lekarzy, więc też ma z tego tytułu jakieś zniżki i takie historie. To też wszystko mi się kojarzy z Księżycem w 6, ale też właśnie ta Wenus w 11 - znajomości. A starym władcą 6 domu jest Jowisz i kółko się zamyka.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, acrux napisał:

Czy ona mieszka zagranicą albo chcialaby tam mieszkać?

Oj nie.. być może by chciała, ale to fantazje raczej.

To ciekawe, bo myslalam że ten Jowisz w Bliźniętach będzie sprzyjał podróżom albo mieszkaniu za granicą :) poza tym ten Neptun z Saturnem w koniunkcji z IC to pomyslalam, że nie świadczy o zbytniej miłości do kraju :p 

13 godzin temu, acrux napisał:

Finansowo powinno dobrze jej się powodzić, ale też pracuje na sukces.

Tu niestety na odwrót zupełnie, całe życie raczej nie ma niż ma.

Czyli tutaj ten Pluton w 2 domu zadziałał

14 godzin temu, acrux napisał:

I znów, zupełnie nie :( jest nianią, a wcześniej długo nie pracowała i była w domu z dziećmi.

Jedyny trop wskazujący na tą pracę z dziećmi to dom 10 w Raku, ale wcale nie brałam tego pod uwagę :) jak już człowiek wie to może łatwiej fakty dopasować :)

14 godzin temu, acrux napisał:

To jest podchwytliwy horoskop i jak pierwszy raz go zobaczyłam, to miałam takie "omg, to serio jej??" Ale kocham dziewczynę jak siostrę, jest prawdziwą artystką, tylko życie się potoczyło tak a nie inaczej..
Dziękuję za interpretację!!! :1s_c:

naprawdę ciekawy horoskop! Super, dzięki że się nim podzieliłaś <3:1s_c:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...