Skocz do zawartości

Osoba z pracy


Ver Million

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy jest pewien mężczyzna, wydaje mi się, że jestem nim zauroczona. Choć nie daje temu właściwie żadnych realnych szans, postanowiłam zrobić rozkład tarota. Trzy karty. Co myśli, co czuje, co zamierza. Kolejno Śmierć, As kielichów, Wieża.

 

Co myśli? Śmierć. 
 

Przechodzi przez jakąś transformacje, jest w trakcie kończenia jakiegoś etapu, być może wchodzenia na inny, głębszy. To może oznaczać również odcinanie się.

 

Co czuje? As kielichów.

 

Zauroczenie, a może zwykłą sympatie.

 

Co zamierza? Wieża.

 

Biorąc pod uwagę kartę myśli nie pozwoli uczuciom zajść za daleko. To co zmierza w niewłaściwym kierunku zostanie zniszczone do fundamentów. Ale może też być tak, że zamierza zniszczyć strukturę, którą budował latami. 
 

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jest w związku. 
 

Żądna informacji wyciągnęłam kartę z zapytaniem czy on odegra w moim życiu jakąś rolę - Król Kielichów. Hmm..?

04484187-1E0E-4A80-9668-70C3D48F7EF0.jpeg

Edytowane przez Ver Million
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzi jakąś transformację, w jego świadomości zachodzą zmiany.

Jest Tobą zauroczony.

W wieży to nie wiem, co zamierza zrobić - coś gwałtownego, co uwolni go z obecnego stanu. Zaprowadzi jakieś zmiany. Może chce zakończyć związek, o ile w nim jest.

 

Król kielichów - duże szanse, że będzie jakaś relacja uczuciowa między wami.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest Tobą bardzo mocno zauroczony, nawet na granicy zakochania, ale nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie - Król Pucharów to nieśmiałość, więc może będzie po prostu skrycie wzdychał do Ciebie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.03.2022 o 20:05, Ver Million napisał:

W pracy jest pewien mężczyzna, wydaje mi się, że jestem nim zauroczona. Choć nie daje temu właściwie żadnych realnych szans, postanowiłam zrobić rozkład tarota. Trzy karty. Co myśli, co czuje, co zamierza. Kolejno Śmierć, As kielichów, Wieża.

 

Co myśli? Śmierć. 
 

Przechodzi przez jakąś transformacje, jest w trakcie kończenia jakiegoś etapu, być może wchodzenia na inny, głębszy. To może oznaczać również odcinanie się.

 

Co czuje? As kielichów.

 

Zauroczenie, a może zwykłą sympatie.

 

Co zamierza? Wieża.

 

Biorąc pod uwagę kartę myśli nie pozwoli uczuciom zajść za daleko. To co zmierza w niewłaściwym kierunku zostanie zniszczone do fundamentów. Ale może też być tak, że zamierza zniszczyć strukturę, którą budował latami. 
 

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jest w związku. 
 

Żądna informacji wyciągnęłam kartę z zapytaniem czy on odegra w moim życiu jakąś rolę - Król Kielichów. Hmm..?

04484187-1E0E-4A80-9668-70C3D48F7EF0.jpeg

 

Smierc oznacza mocna transformacje...jakis przelom w zyciu, po ktorym juz nic nie bedzie takie samo...na pewno w jego zyciu dzieja sie teraz istotne rzeczy. Stawialabym, ze chodzi o jakis zwiazek..moze zakonczyl powazna, transformujaca relacje.

 

As kielichow pokazuje ogromne zauroczenie, bardzo pozytywne nastawienie w kierunku Twojej osoby. Czyste, niewinne i piekne..

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Smierc oznacza mocna transformacje...jakis przelom w zyciu, po ktorym juz nic nie bedzie takie samo...na pewno w jego zyciu dzieja sie teraz istotne rzeczy. Stawialabym, ze chodzi o jakis zwiazek..moze zakonczyl powazna, transformujaca relacje.

 

As kielichow pokazuje ogromne zauroczenie, bardzo pozytywne nastawienie w kierunku Twojej osoby. Czyste, niewinne i piekne..

 

 

 Jestem ciekawa czy dalej tak jest. Zrobie na to rozkład :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce się zauroczyło u niego pojawiły się jakieś uczucia ale niepewe takie wzdychanie. 

Ponieważ Król Kielichów to facet który skrycie wzdycha ale tak szybko kroku nie zrobi ale z doświadczenia wiem że robi ten krok w końcu może być kochankiem 

W myślach pojawiła się zmiana u niego burzysz jego stabilny świat 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Dawaj ;p 


Co myśli?

 

7 kielichów - niezdecydowanie, strach przed konsekwencjami, nieumiejętność obrania swojej roli.
 

Co czuje?

 

10 mieczy - śmierć poprzedniego uczucia. Pogodzenie się z przeszłością, akceptacja, odpuszczenie.

 

Co zamierza?

 

Cesarz - samokontrola i odpowiedzialność. Ustalanie zasad.

 

Sensownie i rozsądnie :)

A4C505D4-41CF-4E23-BD1E-F867C9ED3007.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ver Million napisał:


Co myśli?

 

7 kielichów - niezdecydowanie, strach przed konsekwencjami, nieumiejętność obrania swojej roli.
 

Co czuje?

 

10 mieczy - śmierć poprzedniego uczucia. Pogodzenie się z przeszłością, akceptacja, odpuszczenie.

 

Co zamierza?

 

Cesarz - samokontrola i odpowiedzialność. Ustalanie zasad.

 

Sensownie i rozsądnie :)

A4C505D4-41CF-4E23-BD1E-F867C9ED3007.jpeg

W tle Mag (pewnie pomaga Cesarzowi), 9 kielichów i paź monet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest sytuacja między Wami? 

 

Karty stawiane w krotkim czasie na to samo jest bez sensu. Mysli człowieka sa zmienne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 19:01, Szept myśli napisał:

Jaka jest sytuacja między Wami? 

 

Karty stawiane w krotkim czasie na to samo jest bez sensu. Mysli człowieka sa zmienne. 

 

Sytuacja się nie zmieniła. Grzecznościowe small talki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2022 o 19:19, Sunrise009 napisał:

Pytania dotyczyły jego odczuć ogólnie czy w stosunku do Ciebie? 

Pytałam o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...