Skocz do zawartości

Solariusz 2022 acrux


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

No więc czas na mój Solariusz, mimo że jeszcze troszkę czasu zostało (przy okazji witam nowym nickiem : ) ).

Jak chyba wielu osobom z mojego rocznika, przynajmniej na forum z tego co widzę, powtarzają się osie mniej więcej. Rymarkiewicz twierdzi, że w 33 urodziny zawsze tak jest, taka ciekawostka.

Ascendent w 12 domu, ascendent natalny w 1 domu solariusza - coś się kończy coś się zaczyna. Szeroka, ale aplikująca koniunkcja Marsa i Urana w 7 domu - może w końcu ten rozwód xD albo jakieś inne wywalenie do góry nogami. Szczególnie, że Jowisz w 5 razem z Księżycem (choć ten na końcówce) i w kwadracie do Wenus - wygląda mi to na romans trochę. Bo z myślą o dziecku się żegnam powoli... Co jeszcze? Saturn w 4 i ogólnie tranzytować będzie IC - jeśli nie rozwód, to może jakaś próba "osiedlenia" się? Ewentualnie ciężkie historie rodzinne. Pluton tranzytuje mi opozycją Słońce i tutaj to się spodziewam wszystkiego : )

 

Dajcie znać co tu jeszcze widzicie jeśli macie chęć !

 

https://naforum.zapodaj.net/9026e79f8682.png.html

Edytowane przez acrux
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Lepiej mi się „pracuje”na samym Solariuszu więc pozwolę sobie wkleić i za moment dodam komentarz :) 

 

 

A3ACF4A2-9F21-4394-83E7-55C288A3D05D.png

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Patrica na nadchodzący Solariusz, mam wrażenie, że więcej Ci będzie dane „układać” się z ludźmi. Takie położenie planet( od IC fo MC) pokazuje, że bardziej jesteśmy uzależnieni od innych ludzi i trzeba tutaj często iść na kompromisy i ustępstwa. To nie będzie czas kiedy inni podążają za nami a raczej to my jesteśmy uzależnieni od ich stanowiska i zdania. Może być też takie poczucie braku wpływu na sytuację, że trzeba płynąć z tym, co przyniesie los. 

Jest tutaj tez powtórzenie osi z horoskopu natalnego więc rok zapowiada się jako znaczący. Może to dotyczyć domu, ogniska domowego, rodziców - Saturn w 4 domu w Wodniku w szerokiej, separujacej kwadraturze z Uranem. Trzeba tu będzie wykazać się duża cierpliwością. Ta sfera może przynieść stres i złe samopoczucie.
Mam wrażenie, ze może być jakiś problem w pracy - jakaś kłótnia, postawienie sprawy na ostrzu noża - przez mężczyznę. Zaznacza die opozycja Słońce( władca MC) oraz Plutona( Ascendent). Ktoś będzie będzie próbować wymusić na Tobie jakąś postawę, sposób zachowania i może to tyczyć się to Twojej kariery lub statusu. Mars( władca 6 fomu) w kwadracie z Merkurym( 11 dom) - może plany odnośnie pracy ulegną zmianie, coś zrealizuje die w inny sposób niż oczekiwałaś, do czegoś trzeba będzie się na niwo dostosować. Dl tego Chiron w 6 domu - w jakiś sposób ta dziedzina będzie wymagać uleczenia i bolesnego cięcia. 
Władca ascendentu - Mars w 7 domu, pokazuje, że relacje w nadchodzącym Solariuszu będą dla Ciebie istotne, ponieważ jest to Mars - stosunki z otoczeniem jie będą łatwe( a wręcz pojawi die ktoś z kim trzeba będzie otwarcie „walczyć”). 
Pluton( współwładca Asc ) w 3 domu - podkreśla ważna role komunikacji w nadchodzącym czasie( i będzie ona dość intensywna a wręcz ulegnie pewnej transformacji). 
Slonce Solariusza w 9 domu - kontakty z prawem lub zagranicą. Plus Merkury w tym samym domu - kontakty, wymiana wiadomości na tym polu będzie bardzo ważne. 
Tutaj musisz sama odnieść do tego, co dzieje die w domu, w Twoim życiu - Saturn w domach końcowych( jak jazda inna planeta w tym miejscu) realizuje się bardzo szybko i „wprost”, zsyłać jakieś namacalne wydarzenia w życiu( ogólnie Saturn zwraca uwagę

tutaj na konieczność „wzięcia” się mocno w kupę, bardzo dojrzałe podejście do sytuacji). 
 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringe dziękuję za interpretację! Pożyjemy zobaczymy, jeszcze trochę czasu zostało :)

ten Saturn przez IC i Pluton opozycja Słońce to chyba mnie pomęczą, ale pewnie coś dobrego z tego wyjdzie jak zawsze !

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Hej @acrux :)

to i ja wtrącę 3 grosze :) ten rok będzie intensywny w doznania, uczucia wszystko możesz odczuwać bardzo osobiście, ale co Cię nie zabije to wzmocni. Faktycznie mogą irytować Cię inni, może ujawni się ktoś nieprzychylny Tobie i pewnie te inne osoby będą próbowały na Tobie wymóc coś na co nie będziesz miała ochoty. Asc solarny jest w 12 domu natalnym w dodatku w skrytym Skorpionie, myślę że nawet jeśli będą towarzyszyć Ci duże emocje, to nie będziesz pokazywać ich na zewnątrz.

Księżyc w Baranie w domu 5 - może zaangażujesz się w coś co będzie sprawiać Ci radość, może to być aktywność fizyczna, bo tak posadowiony Ksiezyc nie lubi siedzieć w bezruchu - tworzy sekstyl z Twoim natalnym Księżycem, który jest w domu 3 - może jakieś niedalekie podróże, wycieczki poza miasto i tam uprawianie sportów  :)

Słońce s, n (dom 9) opozycja Pluton s (dom 3) wymusi na Tobie jakąś zmianę światopoglądu.

No i opozycja Wenus/Mars n (dom 9) do Saturna s (dom 4) dyscyplina uderza w Twoje przyzwyczajenia i coś co sprawia Ci radość, też jakąś zmianę w podejściu do życia zapowiada, Mars będzie się buntował przed zmianami :p 

Jeszcze Uran dokopie kwadraturą do Marsa i Wenus - mi zesłał ogromną irytację i brak zgody na to, że nie mam na coś wpływu. Myślę że u Ciebie może być podobnie. Tak czy inaczej nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z tym wszystkim 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, acrux napisał:

@Lunaria bardzo dziękuję ! Całkiem mnie cieszy ten barani księżyc, bo ostatnie lata mocno "wodne" pod tym względem i już mam trochę dość :D

No to teraz będzie wiatr w żagle :) u mnie przewija się powietrzny Księżyc i też by mi się przydało trochę ognia xD 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 11.03.2022 o 14:55, Gringe napisał:

Saturn w 4 domu w Wodniku w szerokiej, separujacej kwadraturze z Uranem. Trzeba tu będzie wykazać się duża cierpliwością. Ta sfera może przynieść stres i złe samopoczucie.

Także przenoszę się z rozkminą o Saturnie do odpowiedniego wątku i od razu wyrażam obawy - Nie tyle dziadkowie odgrywają rolę w moim życiu, co cały łańcuszek okoliczności, który prowadzi do tego, że bym się jakoś czuła zobowiązana pomóc mamie przy nich. Trochę mam też obawy o zdrowie ojca, zupełnie o siebie nie dba, nie chodzi do lekarzy a jest z nim średnio. Do tego w tranzytach Saturn będzie lazł przez Słońce - to ostatnia wodnikowa prosta, mój tata ma stellum w Wodniku, słońce w 29st w opozycji do Urana w Lwie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...