Jump to content

Solariusz 2022 acrux


acrux

Recommended Posts

No więc czas na mój Solariusz, mimo że jeszcze troszkę czasu zostało (przy okazji witam nowym nickiem : ) ).

Jak chyba wielu osobom z mojego rocznika, przynajmniej na forum z tego co widzę, powtarzają się osie mniej więcej. Rymarkiewicz twierdzi, że w 33 urodziny zawsze tak jest, taka ciekawostka.

Ascendent w 12 domu, ascendent natalny w 1 domu solariusza - coś się kończy coś się zaczyna. Szeroka, ale aplikująca koniunkcja Marsa i Urana w 7 domu - może w końcu ten rozwód xD albo jakieś inne wywalenie do góry nogami. Szczególnie, że Jowisz w 5 razem z Księżycem (choć ten na końcówce) i w kwadracie do Wenus - wygląda mi to na romans trochę. Bo z myślą o dziecku się żegnam powoli... Co jeszcze? Saturn w 4 i ogólnie tranzytować będzie IC - jeśli nie rozwód, to może jakaś próba "osiedlenia" się? Ewentualnie ciężkie historie rodzinne. Pluton tranzytuje mi opozycją Słońce i tutaj to się spodziewam wszystkiego : )

 

Dajcie znać co tu jeszcze widzicie jeśli macie chęć !

 

https://naforum.zapodaj.net/9026e79f8682.png.html

Edited by acrux
 • Like 1
 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

 • Ekspert

Lepiej mi się „pracuje”na samym Solariuszu więc pozwolę sobie wkleić i za moment dodam komentarz :) 

 

 

A3ACF4A2-9F21-4394-83E7-55C288A3D05D.png

 • Like 1
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

 • Ekspert

Patrica na nadchodzący Solariusz, mam wrażenie, że więcej Ci będzie dane „układać” się z ludźmi. Takie położenie planet( od IC fo MC) pokazuje, że bardziej jesteśmy uzależnieni od innych ludzi i trzeba tutaj często iść na kompromisy i ustępstwa. To nie będzie czas kiedy inni podążają za nami a raczej to my jesteśmy uzależnieni od ich stanowiska i zdania. Może być też takie poczucie braku wpływu na sytuację, że trzeba płynąć z tym, co przyniesie los. 

Jest tutaj tez powtórzenie osi z horoskopu natalnego więc rok zapowiada się jako znaczący. Może to dotyczyć domu, ogniska domowego, rodziców - Saturn w 4 domu w Wodniku w szerokiej, separujacej kwadraturze z Uranem. Trzeba tu będzie wykazać się duża cierpliwością. Ta sfera może przynieść stres i złe samopoczucie.
Mam wrażenie, ze może być jakiś problem w pracy - jakaś kłótnia, postawienie sprawy na ostrzu noża - przez mężczyznę. Zaznacza die opozycja Słońce( władca MC) oraz Plutona( Ascendent). Ktoś będzie będzie próbować wymusić na Tobie jakąś postawę, sposób zachowania i może to tyczyć się to Twojej kariery lub statusu. Mars( władca 6 fomu) w kwadracie z Merkurym( 11 dom) - może plany odnośnie pracy ulegną zmianie, coś zrealizuje die w inny sposób niż oczekiwałaś, do czegoś trzeba będzie się na niwo dostosować. Dl tego Chiron w 6 domu - w jakiś sposób ta dziedzina będzie wymagać uleczenia i bolesnego cięcia. 
Władca ascendentu - Mars w 7 domu, pokazuje, że relacje w nadchodzącym Solariuszu będą dla Ciebie istotne, ponieważ jest to Mars - stosunki z otoczeniem jie będą łatwe( a wręcz pojawi die ktoś z kim trzeba będzie otwarcie „walczyć”). 
Pluton( współwładca Asc ) w 3 domu - podkreśla ważna role komunikacji w nadchodzącym czasie( i będzie ona dość intensywna a wręcz ulegnie pewnej transformacji). 
Slonce Solariusza w 9 domu - kontakty z prawem lub zagranicą. Plus Merkury w tym samym domu - kontakty, wymiana wiadomości na tym polu będzie bardzo ważne. 
Tutaj musisz sama odnieść do tego, co dzieje die w domu, w Twoim życiu - Saturn w domach końcowych( jak jazda inna planeta w tym miejscu) realizuje się bardzo szybko i „wprost”, zsyłać jakieś namacalne wydarzenia w życiu( ogólnie Saturn zwraca uwagę

tutaj na konieczność „wzięcia” się mocno w kupę, bardzo dojrzałe podejście do sytuacji). 
 

 • Super 2
Link to comment
Share on other sites

@Gringe dziękuję za interpretację! Pożyjemy zobaczymy, jeszcze trochę czasu zostało :)

ten Saturn przez IC i Pluton opozycja Słońce to chyba mnie pomęczą, ale pewnie coś dobrego z tego wyjdzie jak zawsze !

 • Like 1
 • Lux 1
Link to comment
Share on other sites

 • Moderator

Hej @acrux :)

to i ja wtrącę 3 grosze :) ten rok będzie intensywny w doznania, uczucia wszystko możesz odczuwać bardzo osobiście, ale co Cię nie zabije to wzmocni. Faktycznie mogą irytować Cię inni, może ujawni się ktoś nieprzychylny Tobie i pewnie te inne osoby będą próbowały na Tobie wymóc coś na co nie będziesz miała ochoty. Asc solarny jest w 12 domu natalnym w dodatku w skrytym Skorpionie, myślę że nawet jeśli będą towarzyszyć Ci duże emocje, to nie będziesz pokazywać ich na zewnątrz.

Księżyc w Baranie w domu 5 - może zaangażujesz się w coś co będzie sprawiać Ci radość, może to być aktywność fizyczna, bo tak posadowiony Ksiezyc nie lubi siedzieć w bezruchu - tworzy sekstyl z Twoim natalnym Księżycem, który jest w domu 3 - może jakieś niedalekie podróże, wycieczki poza miasto i tam uprawianie sportów  :)

Słońce s, n (dom 9) opozycja Pluton s (dom 3) wymusi na Tobie jakąś zmianę światopoglądu.

No i opozycja Wenus/Mars n (dom 9) do Saturna s (dom 4) dyscyplina uderza w Twoje przyzwyczajenia i coś co sprawia Ci radość, też jakąś zmianę w podejściu do życia zapowiada, Mars będzie się buntował przed zmianami :p 

Jeszcze Uran dokopie kwadraturą do Marsa i Wenus - mi zesłał ogromną irytację i brak zgody na to, że nie mam na coś wpływu. Myślę że u Ciebie może być podobnie. Tak czy inaczej nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z tym wszystkim 

 • Super 2
Link to comment
Share on other sites

 • Moderator
4 godziny temu, acrux napisał:

@Lunaria bardzo dziękuję ! Całkiem mnie cieszy ten barani księżyc, bo ostatnie lata mocno "wodne" pod tym względem i już mam trochę dość :D

No to teraz będzie wiatr w żagle :) u mnie przewija się powietrzny Księżyc i też by mi się przydało trochę ognia xD 

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
W dniu 11.03.2022 o 14:55, Gringe napisał:

Saturn w 4 domu w Wodniku w szerokiej, separujacej kwadraturze z Uranem. Trzeba tu będzie wykazać się duża cierpliwością. Ta sfera może przynieść stres i złe samopoczucie.

Także przenoszę się z rozkminą o Saturnie do odpowiedniego wątku i od razu wyrażam obawy - Nie tyle dziadkowie odgrywają rolę w moim życiu, co cały łańcuszek okoliczności, który prowadzi do tego, że bym się jakoś czuła zobowiązana pomóc mamie przy nich. Trochę mam też obawy o zdrowie ojca, zupełnie o siebie nie dba, nie chodzi do lekarzy a jest z nim średnio. Do tego w tranzytach Saturn będzie lazł przez Słońce - to ostatnia wodnikowa prosta, mój tata ma stellum w Wodniku, słońce w 29st w opozycji do Urana w Lwie.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...