Skocz do zawartości

Nowy trening


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od jakiegoś pół roku ćwiczę kalistenike. Miałem wzmocnić mięśnie i ścięgna, nabrać lepszej kondycji i rzeczywiście w pewnym sensie się to udało. Ciało wygląda lepiej, ponieważ mięśnie się inaczej układają. Ale sporo chudnę! Chyba schudłem 5 kg, albo nawet więcej. Jednak chciałbym trochę większy nacisk położyć na rozbudowę ciała i siły. Mam plan zmienić trening. Nie będę już uprawiał tylko kalisteniki, ale połączę ją z lekkim treningiem hantlami. 

 

 

Jaki efekt uzyskam łącząc dwa treningi? 

 

 

1.Co za mną? 3 buławy 

Za mną pierwszy początek. Zacząłem uprawiać kalistenike, wytrwałem i zbudowałem solidne podstawy do dalszego treningu. Wzmocniłem stawy i ścięgna.

 

 

2.Gdzie jestem teraz? As Mieczy 

Mam nowy pomysł jak ulepszyć trening. 

 

 

3.Mój następny krok? IV Cesarz 

Dość statyczna karta, ale myślę, że to trzymanie się ustalonych zasad. Ustalenie planu i rwanie przy nim.

 

 

4.Co mi to da? 5 buław

Przysłowiowy ,,zapiernicz". Myślę, że bede musiał w mój nowy plan wkładać dużo wysiłku, trudu i potu. 

To chyba dobra karta na ćwiczenia. Znajdę dużo energii na to. 

 

 

5.Wynik tej drogi? VII Rydwan

To jeszcze nie jest dotarcie do celu, ale zbliżę się do niego.

 

 

 

 

Z podsumowania Słońce - u mnie na karcie grecki Apollo. Chyba plan wypali  :kaganek:

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, nastek96 napisał:

Witajcie. Od jakiegoś pół roku ćwiczę kalistenike. Miałem wzmocnić mięśnie i ścięgna, nabrać lepszej kondycji i rzeczywiście w pewnym sensie się to udało. Ciało wygląda lepiej, ponieważ mięśnie się inaczej układają. Ale sporo chudnę! Chyba schudłem 5 kg, albo nawet więcej. Jednak chciałbym trochę większy nacisk położyć na rozbudowę ciała i siły. Mam plan zmienić trening. Nie będę już uprawiał tylko kalisteniki, ale połączę ją z lekkim treningiem hantlami. 

 

 

Jaki efekt uzyskam łącząc dwa treningi? 

 

 

1.Co za mną? 3 buławy 

Za mną pierwszy początek. Zacząłem uprawiać kalistenike, wytrwałem i zbudowałem solidne podstawy do dalszego treningu. Wzmocniłem stawy i ścięgna.

 

 

2.Gdzie jestem teraz? As Mieczy 

Mam nowy pomysł jak ulepszyć trening. 

 

 

3.Mój następny krok? IV Cesarz 

Dość statyczna karta, ale myślę, że to trzymanie się ustalonych zasad. Ustalenie planu i rwanie przy nim.

 

 

4.Co mi to da? 5 buław

Przysłowiowy ,,zapiernicz". Myślę, że bede musiał w mój nowy plan wkładać dużo wysiłku, trudu i potu. 

To chyba dobra karta na ćwiczenia. Znajdę dużo energii na to. 

 

 

5.Wynik tej drogi? VII Rydwan

To jeszcze nie jest dotarcie do celu, ale zbliżę się do niego.

 

 

 

 

Z podsumowania Słońce - u mnie na karcie grecki Apollo. Chyba plan wypali  :kaganek:

Powinieneś być zadowolony z efektów. Chociaż może nie być łatwo (5 buław), ale zyskasz dużo więcej siły i zręczności. W Rydwanie zauważysz dużą różnicę. Cesarz może też oznaczać, zwrócenie się po radę do kogoś, np. jakiego trenera.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 3/10/2022 at 1:56 PM, nastek96 said:

.Co mi to da? 5 buław

Przysłowiowy ,,zapiernicz". Myślę, że bede musiał w mój nowy plan wkładać dużo wysiłku, trudu i potu. 

To chyba dobra karta na ćwiczenia. Znajdę dużo energii na

Karty świetne na trening. Co do 5 buław, skojarzyło mi się byś nie przedobrzył i byś sobie czasem nie naderwał ścięgna ale to tylko skojarzenie. Powodzenia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, mam problem z kolanem. Muszę uważać i zacząć od bardzo mało intensywnego treningu, nawet jeśli efekty byłyby niewielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Mój następny krok? IV Cesarz 

Dość statyczna karta, ale myślę, że to trzymanie się ustalonych zasad. Ustalenie planu i rwanie przy nim.

 

Cesarz wie czego chce.ma plan i obraną strategie i swoje zasady. Poprostu trzymaj się tego i działaj. 

 

 

Rydwan zawsze dąży do celu to bardzo dobra karta plus do tego slonce bedziesz zadowony z tego co sobie wypracujesz

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 14:56, nastek96 napisał:

3.Mój następny krok? IV Cesarz 

Dość statyczna karta, ale myślę, że to trzymanie się ustalonych zasad. Ustalenie planu i rwanie przy nim.

 

Moim zdaniem - pod okiem trenera, który odpowiednio pokieruje Twoimi treningami. Wtedy masz szansę na sukces.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, postaram się trzyma planu. Co do trenera to ja mam sprzęt w domu, więc nie będę miał styczności z żadnym trenerem, ale możliwe, że poradzę się bardziej doświadczonych osób. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...