Skocz do zawartości

Podpisywać czy nie ? ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Szukam pracy i mam pewne ofertę którą jestem bardzo zainteresowana. Patrzyłam wcześniej w karty i coś mi nie pasowało, więc zadałam pytanie  inaczej. 

 

Czy firma x będzie chciała podpisać że mną kontrakt--- 7 mieczy 5 mieczy (=12) - albo nie, albo tak i będą chcieli coś ugrać dla siebie ale na nie moją korzyść 

 

Czy ja będę chciała podpisać umowę z firmą x --- 2 pucharów 8 mieczy (=10) - tak będę ale z pewnymi obawami, moje chęci będą zmienne 

 

Czy podpisywać, jako rada od kart--- 2 denarów ( 5denarów, 9 denarów) (=16) - i tak i nie, licząc razem to Nie, ale kasa może być dobra. 

 

Co będzie jeśli podpisze --- 8 buław Wisielec Kapłanka (=Głupiec) - może nie popracuje tam długo i skończę na bezrobociu, ale przyniesie mi coś nowego, może dziecko ;)

 

Co będzie jeśli nie podpiszę --- 3 denarów Mag 5 pucharów (=9)  -- pracę znajdę[email protected] ale też jakaś niespodzianka nastąpi i skończy się rozczarowaniem. Z sumy, może zdobędą większą mądrość i wiedzę gdzie indziej. 

 

 

:bukiet: :bukiet: :1s_z:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie karty bardzo niejednoznaczne.

 

Nawet jeśli oni będą chcieli (z jednej strony miecze mogą na to wskazywać, z drugiej mogą mówić tylko o braniu Cię pod uwagę, ale zdecydują się na kogoś innego) nic złego się nie stanie jeśli podpiszesz... Szybko odkryjesz "o co chodzi" i "co w trawie piszczy".

3 godziny temu, Hopefull napisał:

Czy podpisywać, jako rada od kart--- 2 denarów ( 5denarów, 9 denarów) (=16)

Obie odpowiedzi są ok. To też podpowiedź by wszystko sprawdzić czy wszystko nie wygląda ładnie tylko "przez okno". Idź za głosem rozsądku, posłuchaj co Ci podpowiada ciało i umysł.

Jak nie ten statek to następny.

3 godziny temu, Hopefull napisał:

Co będzie jeśli nie podpiszę --- 3 denarów Mag 5 pucharów (=9)

Choć w 5 kielichów możesz mieć wrażenie, że "a może jednak powinnam była się zdecydować".

Odnośnik do komentarza

Jakos takie negatywne te karty,dla mnie wszystkie na nie.

Jesli patrzac na pytanie czy beda chcieli podpisac z toba kontrakt,dla mnie nie,nie beda chcieli,wiec pytanie dalsze czy ty bedziesz chciala nie ma sensu ale skoro juz jest zadane to 2 kiel przy 8 mieczy to chyba jakakolwiek relacja wspolpraca raczej zablokowana.

 Co jesli podpiszesz? 2 den jakis watpliwosci chyba,niepewnosc.....hmmmm nie wiem ale jakos tego nie widze....

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Hey, byłam dziś na treningu w tej firmie i wszystko się być wydaje naprawdę ok. Fajnie się bawiłam. Wszystko jest przejrzyste.   Pani powiedziała że ma jeszcze inne osoby na rozmowę o pracę.

Wydaje mi się że dużo by się działo ale też dużo bym się nauczyła w tej firmie. 

Wcześniej wychodziła mi 7 buław i rycerz buław, czyli praca pomiędzy 2 miejscami ale dla tej samej firmy, musiałabym jeździć w 2 różne miejsca ale byłby zapiernicz, może nawet praca nocna i dużo jazdy autem. 

Za 2 dni wrócę z weryfikacją czy pracę dostałam.  Dziękuję :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Podpisywać czy nie ? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...