Skocz do zawartości

Czy zrzucą bombę na Putina


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Paź pucharów Wieża Sąd --- myślę że jak najbardziej tak, ten paź jest tutaj dziwny ale na mojej karcie on nogami jest w powietrzu czyli bomba z góry jak nic. Może nawet na jego rodzinę lub większa część ludzi. 

 

Do jakiego czasu ? 

Diabeł -- zakladam ze do roku czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bidok sie nie bedzie spodziewal jak trafi grom  z jasnego nieba ;p

Ta bombe upatruje w Wieży.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Elie-1 napisał:

WIEŻA=RYBY 19.02-20.03

DIABEŁ= Koziorożec

 W moich kartach nie zabiją Putina;

2 Denary...2 Kielichy...9 Kielichów

A jaka masz sprawdzalnosc jezeli chodzi o sprawy biezace polityczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blackraven napisał:

A jaka masz sprawdzalnosc jezeli chodzi o sprawy biezace polityczne?

A co to ma do rzeczy.... ... liczy się ogólna sprawdzalność, a tą mam niezłą. Faktem jest trudność w stawianiu kart na obecną, tragiczną sytuację. Nie wiem czy ktokolwiek potrafi podejść do niej bez emocji, wzburzenia, a nawet lęku.

 

2 godziny temu, Hopefull napisał:

Nasze karty dosyć się różnią Ellie.  

To widać gołym okiem. Pytanie brzmiało; 

Cytat

Czy zrzucą bombę na Putina

Na Putina czy bezpośrednio na Rosję - to ogromna różnica. Rzucenie bomby na Rosję wiązałoby się z III Wojną Światową. Na samego Putina byłoby raczej trudno. Bardziej adekwatnym pytaniem wydaje mi się pytanie - czy zabiją Putina, czy odbiorą mu władzę, etc. Cokolwiek zrobią w celu zakończenia tej tragicznej w skutkach wojny - napaści

 

12 godzin temu, Hopefull napisał:

Paź pucharów Wieża Sąd

Powyższe karty, moim skromnym zdaniem, mówią nie = Wieża. Znajdą inne rozwiązanie, bardziej sprawiedliwe i o tym mówi karta Sąd.

11 godzin temu, Blackraven napisał:

W moich kartach nie zabiją Putina;

2 Denary...2 Kielichy...9 Kielichów

Biorą pod uwagą możliwość zabicia Putina = 2 Denary, oraz inne wyjście unicestwienia tego potwora i znajdą lepsze rozwiązanie.  W zasadzie trudno jest mi być obiektywną. To co robi Putin,  na oczach całego świata, nie mieści mi się w głowie żeby w XXI w nie było możliwości zatrzymania tej potwornej zbrodni. Tu muszą wchodzić w grę inne czynniki, interesy innych szaleńców rządzących naszym światem. To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Moim skromnym zdaniem Wieża jest najtragiczniejszą z wszystkich kart. I do bomby pasuje jak ulał. W końcu na karcie jest pokazany grom z jasnego nieba. 

 

2 hours ago, Elie-1 said:

Na Putina czy bezpośrednio na Rosję - to ogromna różnica. Rzucenie bomby na Rosję wiązałoby się z III Wojną Światową. Na samego Putina byłoby raczej trudno. Bardziej adekwatnym pytaniem wydaje mi się pytanie - czy zabiją Putina, czy odbiorą mu władzę

Pytanie brzmiało jak wyżej, Czy zrzucą bombę na Putina? I jestem przekonana że pytanie zadałam w bardzo adekwatny sposób. Jestem w pełni świadoma co by spowodowało 3 wojną światową ale dziękuję za uświadomienie.  

A kiedy Al Qaeda  (jeśli to prawda)  porwała samoloty na Pentagon i World trade center w USA, na odrębne budynki,  to jakoś się dało, i nie było 3 wojny światowej.  

 

I nie ważne czy się ze mną zgadzasz czy nie, ale jestem wielce przekonana że Putin zasługuje na bombę, i na nic mniejszego... 

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2022 o 16:38, Hopefull napisał:

A kiedy Al Qaeda  (jeśli to prawda)  porwała samoloty na Pentagon i World trade center w USA, na odrębne budynki,  to jakoś się dało, i nie było 3 wojny światowej.  

 

No właśnie. Czy to nie jest zastanawiające...pomyśl trochę ...

 

W dniu 13.03.2022 o 16:38, Hopefull napisał:

nie ważne czy się ze mną zgadzasz czy nie, ale jestem wielce przekonana że Putin zasługuje na bombę, i na nic mniejszego... 

Ależ zgadzam się. Czy nikomu nie przychodzi do głowy, że Putin jest tu tylko marionetką

 

W dniu 13.03.2022 o 01:46, Elie-1 napisał:

W moich kartach nie zabiją Putina;

2 Denary...2 Kielichy...9 Kielichów

Zastanówcie się nad tymi kartami, mimo, iż wydają się jakieś nieadekwatne w stosunku do informacji jakie do nas docierają. Może dociera do nas to co chcą aby dotarło. Może prawda leży gdzie indziej :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu bomby tez nie widze. Widze niedojrzałe myślenie Putina, może i inni też maja w tym udział  ktoś kto działa dla swojego widzimisię Paz to osoba niedojrzałą emocjonalnie 

Wieża to jest wojna sieje zniszczenie. 

Oby zburzyla to co sobie Putin zaplanował w Sadzie widze że OBY jego kres on musi zapłacić za to co zrobił. 

Bin Laden tez w koncu zapłacił za atak w Nowym Jorku. 

Wieża burzy spokoj wszędzie nie musi byc 3 wojny światowej burzy uklady 

A Niemcy co robia teraz? Pomagaja Rosji 

To jest polityka 

W Polsce bedzie bida przy wzrastajacych cenach i marnych zarobkach tu tez Wieża działa burzy spokoj ludzi 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...