Jump to content

Strzał w serce, przeżycie i nowe możliwości


Mp83

Recommended Posts

Witam. Mialem sen w noc pełni księżyca. 

 

Treść snu:

Jechalem ciężarówką, źle skrecilem gdzieś w malym mieście i zawrocilem. Później wlaczalem sie do ruchu i przepuszczałem inne tiry (w realu pracuje jako kierowca ale ciężarówki w moich snach generalnie symbolizują pracę). Nagle nie wiem skad ktos do mnie strzelił z broni palnej i trafił w serce. Kule przeleciały przez serce i nie zrobiły mi krzywdy. Zdziwiłem się. Natomiast zyskałem nadprzyrodzone możliwości psychiczne. Coś jak jasnowidzenie. Co jakis czas pojawiały mi się przed oczami informacje co sie wydarzy. Wiedziałem wszystko, nawet jakaś informacja o Putinie. Wręcz bylem zachwycony, ze wkoncu w życiu jest moj czas i przyszło do mnie przeznaczenie jakby, cel życia, jakbym wkoncu trafil na swoją drogę. 

 

Jednak bylo tych informacji bylo tak dużo, że nie nadazylem czytać i zapamiętac. Ktos mi doradził zehy robil zdjęcia tym informacjom (jak w komputerze poprzez przycisk PrintScr ktory do pamięci zapisuje obraz).

Edited by Mp83
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam ponownie,

 

co do snu to po kilku miesiącach muszę powiedzieć, że doświadczyłem sytuacji na którą nie byłem przygotowany i silny wstrząs psychiczny i emocjonalny. Jeśli jakaś sytuacja byłaby strzałem w serce to właśnie ta którą miałem i mam dalej gdyż doświadczyłem jednego z najsilniejszych stanów emocjonalnych w życiu po których były okropne już myśli. Trudno mi sobie z tym poradzić. Jednak póki co żadnych możliwości ani związanych z tym nadzieji, że wkoncu jakies przeznaczenie do mnie przyszło po takim wstrząsie jak we śnie nie ma. Jest póki co dużo bólu którego nie sposób czasem udźwignąć. Były i sny zapowiadające już bliżej konkretne sytuacje jednak nie sposób było się przed nimi uchronić, gdyż działy się niespodziewanie jak bez kontroli.

 

Dziś miałem sen, że mojej mamie dali znajomi w prezencie dwoje dzieci takich noworodków do adopcji. (Mama śni mi się ostatnio jako jakiś symbol, w dniach największego bólu śniła mi się nieżywa, że padła za domem martwa. Także ona coś symbolizuje obecnie). Natomiast wracając do dzisiejszego snu bałem się, że mając ponad 60 lat będzie niezadowolona z prezentu w postaci noworodków bo to przecież ogromne wyzwanie fizyczne i na lata, a jednak ucieszyła się. (Pomijając absurdalnosc podarunku dzieci jako prezentu).

 

Śnił mi się też Cristiano Ronaldo u mnie na placu, miał bardzo poważną twarz i był moim znajomym. Nie miałem potrzeby się chwalić, że go znam a wypytywałem go o sprawy emocjonalne np. jak zniósł porażki w życiu, czy miał okropne dni po przegranych, jak radzi sobie na codzien. Raczej wyglądał jakby nie podchodził do tego z emocjami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...