Skocz do zawartości

5 buław - docieranie się? ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, średnio dogaduje się z taką małą grupką ludzi, z którymi muszę się widywać codziennie. Postanowiłem popróbować afirmacji i myśleć o nich pozytywnie. 

 

Jak ułożą się nasze relacje? 

5 buław, 10 kielichów, 3 kielichy

 

Wydaje mi się, że wszystko pójdzie w dobrą stronę, powinniśmy się zakolegować. 

Ale ta 5 buław, jak ją widzicie? 

Czy to jest takie docieranie się? Musimy się ze sobą bardziej obyć i dostosować się do siebie? 

 

Czy może te 5 buław przy 10 kielichach pokazuje współpracę w grupie?

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Widzę 5 buław przede wszystkim jako grupę różnorodnych ludzi, z których każde ciągnie w swoją stronę. Mimo wszystko współpraca jest możliwa - będzie burzliwie, ale będzie też zabawnie, a to co w tej karcie najbardziej mi sie podoba to ostateczne poczucie pewnego rodzaju wspólnoty, być może nawet spełnienia o którym mogłaby mówić 10 buław. 5 daje mi zawsze vibe zabawy dzieci na podwórku, które postanowiły się spotkać, coś zoragnizować i same we własnym zakresie ustalają między sobą kto za co będzie odpowiedzialny, a dynamika grupy dopiero dąży do ustalania się, do osiągniecia stanu równowagi. 10 kielichów zapowiada, że prawdopodobnie doświadczycie większego poczucia jedności, większego wzajemnego zaufania i pragnienia wspólnego dobra. 3 kielichów kojarzy mi się ze spotkaniami towarzyskimi i utrzymywaniem nowych przyjaźni :)

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
9 godzin temu, nastek96 napisał:

 

Jak ułożą się nasze relacje? 

5 buław, 10 kielichów, 3 kielichy

Będzie dobrze :) w 5 Buław każdy chce postawić na swoim ale tu nie ma złośliwości. Ot, czasem tak wychodzi, że każdy ma inne plany i może wyjść mały galimatias. 
Dalej masz dobre, pozytywne karty - spełnienie emocjonalne w 10 Kielichów 

( rodzina?) oraz 3 Kielichy które pokazują po prostu miłe chwile i przyjemnie spędzony czas. Życzliwość. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, nastek96 napisał:

Oj, tak różnimy się kulturowo. 

 

I w tym problem. 5 Buław mówi o walce wewnętrznej, typu - on/ona lubi to, a ja to, on/ona ma takie przekonania, ja inne. Czy się dogadamy, czy potrafię zaakceptować jej/ jego inność, przyzwyczajenia, etc. Ogólnie powinno zakończyć się fajnie. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Narazie ciężko z dyskusjami, nie znam ukraińskiego :)

 

Myślę, że potrafie zaakceptować. Postanowiłem robić pozytywne afirmacje w ich kierunku, aby nie zacząć myśleć o nich źle.

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Bolesne docieranie się! Lecz konieczne, które przyniesie ulgę!

 

Interpretacja statyczna (brak zmiany zostawiamy jak jest)i dynamiczna (wprowadzamy zmianę) kart. Mało kto zastanawia się skąd wzięła się sytuacja 5 buław, jakie będą dalsze tego konsekwencje, również 10 kielichów i 3 kielichów.

 

5 buław - to ewidentnie sytuacja społeczna, niekoniecznie zawodowa, w której panuje chaos, jest to pierwsza karta więc jest to sytuacja wyjściowa, z pozoru beznadziejna, ale wewnątrz jest ukryty duży potencjał, jeżeli rozpatrywać to statycznie i z postawą bierną, to tak będzie trwać bez końca, trzeba zadziałać dynamicznie i przejść do przodu w 6 buław, czyli uporządkować sytuację, a wtedy masz w kieszeni zwycięstwo, 5 buław charakteryzacje się brakiem lidera, stąd chaos, jeżeli taki lider się pojawi i uporządkuje sytuacje, wszyscy na tym zyskają! Lub cofasz się do 4 buław, która poprzedzała chaos, życie to amplituda od kryzysu do kryzysu, 5 buław to również kryzys, szczególnie w relacjach międzyludzkich. Przed chaosem było nadzwyczaj dobrze, ale zjechało w dół, była sielanka - 4 buław - co jest groźne, gdyż groźna jest dla nas nie tylko porażka, ale i sukces. Cofanie się nic nie da, może przynieść powrót do starych rozczarowań. Jest to karta kluczowa dla niej samej i pozostałych, jak jej nie ruszysz, to reszta nie zadziała.

 

10 kielichów - piękna karta harmonii i szczęścia, lecz bez dynamicznej zmiany 5 buław niemożliwa do realizacji, pozornie nie ma związku między 5 buław, a 10 kielichów, wygląda mi na to, że to jest perspektywa do osiągnięcia, lub do zmarnowania, tego jeszcze nie ma, to może się pojawić jako cel, który zrealizować możesz tylko ty sam, przepracowując 5 buław, Możesz uciekać od 5 buław, ale i tak dosięgnie Ciebie nawet na odległość.

 

3 kielichów - jest to karta zmaksymalizowania kobiecego wpływu na męski czynnik, przy tym rozluźniający, nawet zniewalający, wieczne świętowanie też musi mieć swoje granice inaczej źle się skończy, ta kartę w Twoim przypadku traktowałbym jako ostrzeżenie, przed ekscytowaniem się owocami, które jeszcze nie dojrzały, trzeba jeszcze poczekać, na to na co czekasz, ale to czekanie musi być aktywne w Tobie!

 

Przepraszam za ten wgląd, może bzdury, albo nie!

Edytowane przez Białoksiężnik
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jeden próbował być liderem, ale chyba coś mu nie wyszło. 

Staram się wyjść z inicjatywą i zagadywać, żeby właśnie nie czekać aż samo się ułoży. Choć do części osób nie zagadam. Bariera obcego języka. 

Wszyscy się starają, więc po prostu często się kończy na wzajemnym uśmiechu. Ale to i tak już dużo :)

 

Dziekuję :)

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na 5 buław - docieranie się? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...