Skocz do zawartości

Karty na kwiecień - nastek ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, rozkładam prognozę miesięczną :)

 

1.Aura: V Arcykapłan 

Miesiąc nauki. Będę się douczał w pracy, starał się zachowywać wg zasad tam panujących. Być może po prostu pobyt w uzdrowisku. 

 

2.Praca: Królowa Monet, Rycerz Mieczy, Król Monet 

Tutaj można pokombinować. Jakieś małżeństwo. Być może prezesostwo, którego nie znam i narazie jest mało prawdopodobne, że poznam. Pomiędzy nimi ja? Czyżbym przyszedł i poszedł?  

 

3.Finanse: XIX Słońce

Znaczna poprawa i dużo radości. Powiniennem być zadowolony. 

 

4.Miłość: 8 mieczy, 2 kielichów, 10 monet 

Zamknę się na uczucia i zadowolę się czasem spędzonym z rodziną, znajomymi. 

 

5.Relacje z otoczeniem: 

10 mieczy, Królowa Kielichów, 5 kielichów 

Ogólnie w nowym otoczeniu z powodu różnic kulturowych jest ciężko. Widzę, że się nie poprawi, a ja sam mogę być zbyt cichy, aby się tam przebić i ostatecznie te relacje się nie rozwiną. 

 

6.Jak poprawić relacje? 

6 mieczy, I Mag

Odważyć się i samemu zagadywać, starać się o kontakt. Wykonać pierwszy krok w stronę każdego. 

 

7.Rada: 

Uzbroić się w cierpliwość. Wszystko będzie dobrze, ale potrzeba czasu. 

 

Co sądzicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

1.Aura: V Arcykapłan 

To będzie taki miesiąc w którym będziesz przykładać szczególna wagę do wartości. Może jakieś przemyślenia albo coś pod katem religijności 

 

2.Praca: Królowa Monet, Rycerz Mieczy, Król Monet może jskies kontakty z ludźmi , kurs, doksztalcanie 

 

3.Finanse: XIX Słońce

Stabilne, bez stresu może jakieś przyjemności 

 

4.Miłość: 8 mieczy, 2 kielichów, 10 monet 

Może tak być , ze zainwestujesz w siebie albo po prostu w coś w ciemno coś jakby na jedna kartę 

 

5.Relacje z otoczeniem: 

10 mieczy, Królowa Kielichów, 5 kielichów 

Ktoś Cię może rozczarować , zawieść 

 

6.Jak poprawić relacje? 

6 mieczy, I Mag

Zamknąć temat, zacząć od nowa 

 

7.Rada: 

Nie wiem jaka tu była karta 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1.Może chodzi o moralność? Czy przyjmować zlecenia na lewo, czy nie? 

 

2.W pracy się właśnie okazało, że być może odejdzie kierownik. To już chyba forma do zamknięcia. 

 

7. Tu było 7 monet. 

 

Dziękuję bardzo :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

Witajcie, rozkładam prognozę miesięczną :)

 

1.Aura: V Arcykapłan 

Miesiąc nauki. Będę się douczał w pracy, starał się zachowywać wg zasad tam panujących. Być może po prostu pobyt w uzdrowisku. 

W pracy możesz mieć jakiegoś mentora, który będzie Cię przyuczał.

W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

 

2.Praca: Królowa Monet, Rycerz Mieczy, Król Monet 

Tutaj można pokombinować. Jakieś małżeństwo. Być może prezesostwo, którego nie znam i narazie jest mało prawdopodobne, że poznam. Pomiędzy nimi ja? Czyżbym przyszedł i poszedł?  

może być dużo rozmów o finansach, obowiązkach, perspektywach, kompetencjach

W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

 

3.Finanse: XIX Słońce

Znaczna poprawa i dużo radości. Powiniennem być zadowolony. 

Może kupisz sobie coś ładnego

W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

 

4.Miłość: 8 mieczy, 2 kielichów, 10 monet 

Zamknę się na uczucia i zadowolę się czasem spędzonym z rodziną, znajomymi. 

Jakaś randka i obiecująca znajomość :)

W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

 

5.Relacje z otoczeniem: 

10 mieczy, Królowa Kielichów, 5 kielichów 

Ogólnie w nowym otoczeniu z powodu różnic kulturowych jest ciężko. Widzę, że się nie poprawi, a ja sam mogę być zbyt cichy, aby się tam przebić i ostatecznie te relacje się nie rozwiną. 

Może Ci się spodobać jakaś kobieta, ale możesz bać się zagadać.

W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

 

6.Jak poprawić relacje? 

6 mieczy, I Mag

Odważyć się i samemu zagadywać, starać się o kontakt. Wykonać pierwszy krok w stronę każdego. 

tak

W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

 

7.Rada: 

Uzbroić się w cierpliwość. Wszystko będzie dobrze, ale potrzeba czasu. 

 

Co sądzicie?

pracować i uczyć się cierpliwie

 

Gratuluję znalezienia pracy!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2022 o 21:41, nastek96 napisał:

Witajcie, rozkładam prognozę miesięczną :)

 

1.Aura: V Arcykapłan 

Zagłębianie wiedzy, pomoc humanitarna, ogólnie dawanie komuś wsparcia, przekazywanie wartości, wiedzy, ale może być w drugą stronę, że to ktoś będzie dla Ciebie mentorem.

 

2.Praca: Królowa Monet, Rycerz Mieczy, Król Monet 

Styczność z wieloma osobami w pracy, możliwe, że właśnie chodzi o szefostwo. Przekazanie od nich jakichś informacji lub komunikacja internetowa. Rycerze Mieczy może przynieść trochę nerwówki, wymusza podejmowania szybkich decyzji.

 

3.Finanse: XIX Słońce

Tak, nie będziesz narzekał w tym miesiącu, wręcz powinno być doskonale.

 

4.Miłość: 8 mieczy, 2 kielichów, 10 monet 

Ja bardziej widzę lęk przed otwarciem się na drugą osobę. Możliwe, że problem leży w psychice, a więc warto byłoby nad tym popracować. Marzysz o poważnej relacji, która będzie rokowała założeniem rodziny w przyszłości.

 

5.Relacje z otoczeniem: 

10 mieczy, Królowa Kielichów, 5 kielichów 

Zerwanie znajomości z jakąś kobietą. Ktoś może Cię zranić, zawieść.

 

6.Jak poprawić relacje? 

6 mieczy, I Mag

Jak dla mnie może na początek internet, tam spróbować nawiązać jakieś znajomości, ale zdecydowanie działać. Zapisz się na jakiś kurs, szkolenia, gdzie będziesz miał styczność z gronem jakiś osób.

 

7.Rada: 

Uzbroić się w cierpliwość. Wszystko będzie dobrze, ale potrzeba czasu. 

 

Co sądzicie?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

4.Narazie zamknąłem się celowo i nie wchodzę na portale, ponieważ zająłem się czymś innym. To świadoma decyzja. Może i jest jakaś blokada, ale teraz nie jest ważna. 

 

Dziękuję bardzo :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
12 hours ago, nastek96 said:

Uczyć się ich języka to tak średnio. Ale już jednego właśnie pytałem o Ukrainę. Chyba będę kontynuował 

Dziękuję :)

 

Coś mi mówiło że chodzi o Ukrainę. Nie że cię krytykuje ale jest wojna aktualnie na Ukrainie i to straszna więc ich zachowanie właśnie może wynikać z tego i nie mieć nic wspólnego z Tobą. Prawie każdy ktoś tam stracił członka rodziny, dom, ziemię, kraj. Napewno każdy z nich przechodzi przez wielki kryzys i stres, PTSD, 

więc jakieś kłótnie itd wątpię że mają coś wspólnego z Tobą. Poprostu tak działa psychika ludzka. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Weryfikacja: 

1.Aura: V Arcykapłan 

Uczyłem się, ale języków. Poza tym powróciłem do duchowości. Zacząłem rozmyślać o systemach religijnych na skutek rozmowy z kilkoma uduchowionymi osobami, które spotkałem. 

 

 

2.Praca: Królowa Monet, Rycerz Mieczy, Król Monet 

Jedna dziewczyna odeszła. W pracy nastąpiło przetasowanie stanowisk. Teraz pod koniec kwietnia doszły dwie nowe osoby. Miałem trochę stresu. 

Czyli Rycerz to ktoś kto wybył z tej pracy, albo to sprzeczki z kierownikiem i kierowniczką.

 

3.Finanse: XIX Słońce

Dostałem pierwszą pensję. Nie zbyt dużą, bo nie pracowałem całego miesiąca. Ale pracowałem dodatkowo i teraz powinna być normalna z plusem. Jednak z finansów byłem zadowolony. 

 

 

4.Miłość: 8 mieczy, 2 kielichów, 10 monet 

Na początku byłem zamknięty. Potem zacząłem szukać, ale tak tylko trochę, bardziej z nudów. Poznałem kogoś, ale to takie luźne rozmowy. Raczej byłem zamknięty na miłość, a nawet dokładniej to w moim miejscu zamieszkania nie mam szans na poznanie kogoś. 

 

 

5.Relacje z otoczeniem: 

10 mieczy, Królowa Kielichów, 5 kielichów 

Była jedna niemiła sprzeczka. Powiedziałem coś koleżance, ona to poprzekręcała i wyszła niemiła sytuacja. 

 

 

6.Jak poprawić relacje? 

6 mieczy, I Mag

Starałem się coś tam do każdego powiedzieć i jest ok. Ok to chyba idealne słowo. 

 

 

7.Rada: 

Cierpliwie pracuje i jakoś wszystko się układało, choć pracę chciałbym zmienić. 

 

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc :)

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Karty na kwiecień - nastek ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...