Skocz do zawartości

Pieniądze


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Witam wszystkich :1s_z: :bukiet:

 

Wiem że pieniądze są ważne dla każdego z nas i z pracą bywa ciężko.

Zakupiłam sobie karty na pracę i kasę i z tego faktu wyciągnę 3 karty na jedną osobę na rok. Karty doradzają jak sobie radzić z pieniążkami i jak nimi zarządzać. Można je użyć również do rozwoju duchowego w sprawach pieniędzy. 

 

Będę robić zdjęcia by było szybciej zamiast pisać i jedynie o co proszę to potwierdzenie że karty mówią na temat i podziękowanie :)

 

Będę wyciągać tyle ile mogę ale jeśli będę mieć za dużo próśb na dzień wtedy będę odkładać na następny. 

 

Więc kto pierwszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hopefull napisał:

Wspaniałe karty :)

1648394828508218326343.jpg

Dzieki. Jestem w 7 roku numerolo wiec ezo jak najbardziej. Ale ciagle cos mnie odciaga od tego aby by byc systematycznym w tym. Co do finansow to ok poczaruje je. Moz e jakis rytual? Perfekcja zawsze sprawiala ze zaprzestawalam dzialania wiec w punkt. Bardzo trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
27 minut temu, Hopefull napisał:

 

16483956188722117967889.jpg

Bardzo pasuje do mojej sytuacji :) Nowe pieniądze to wciąż moja nadzieja na rozkręcenie ezo biznesu :niepewny:

Pomocnik - pasuje do mojej pracy w hotelu plus wraz z ostatnią kartą mówi o zdaniu się na pomoc innych - No tu koja siostra wkracza na arenę :) 

Dobre karty. Ważne by nie było gorzej ;) 

Dziękuję Ci serdecznie :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
6 minutes ago, Blackraven said:

Dzieki. Jestem w 7 roku numerolo wiec ezo jak najbardziej. Ale ciagle cos mnie odciaga od tego aby by byc systematycznym w tym. Co do finansow to ok poczaruje je. Moz e jakis rytual? Perfekcja zawsze sprawiala ze zaprzestawalam dzialania wiec w punkt. Bardzo trafne.

Tak jak karty pokazują próbujesz znaleźć swoją własną drogę rozwoju duchowego, możliwe że jeszcze jej nie znalazłaś. Ale jak ją znajdziesz, to ono bardzo pomoże Ci w wielu rzeczach. Może cię nie odciąga ale ciągnie we właściwą stronę, więc to jest normalne. Musisz spróbować kilku rzeczy zanim znajdziesz właściwą.  

Może byłaś czarownicą kiedyś i sama mogłabyś stworzyć jakieś własne czary, rytuały, nawet słowem i swoją silną wolą je przywoływać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
1 minute ago, Gringe said:

Bardzo pasuje do mojej sytuacji :) Nowe pieniądze to wciąż moja nadzieja na rozkręcenie ezo biznesu :niepewny:

Pomocnik - pasuje do mojej pracy w hotelu plus wraz z ostatnią kartą mówi o zdaniu się na pomoc innych - No tu koja siostra wkracza na arenę :) 

Dobre karty. Ważne by nie było gorzej ;) 

Dziękuję Ci serdecznie :koniczynka:

Cieszę się :) dodam tylko że rzeczy można przepracować i może nawet pomedytować nad pewnymi radami które tu karty wskazują, zrozumieć je bardziej i wtedy zmieniać jeśli sprawy nam nie odpowiadają :) Pisze do do wszystkich zainteresowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Hopefull napisał:

Proszę :)

1648397822610863594246.jpg

Ogromnie dziękuję :1s_z:

Jedyne co przychodzi mi do głowy,  to że pewnie będę miała problemy z remontem pomieszczenia gospodarczego. No i wygląda, że mogę się ogólnie finansowo nie wyrabiać. Jest to opcja mocno prawdopodobna z racji tego, że Jowisz z Neptunem wkrótce będą robić mi kwadraturę do Jowisza.

Niebardzo wiem jak ugryźć środkowa kartę, bo te 2 mało przychylne :p zweryfikuję na pewno, serdecznie dziękuję :bukiet3i:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
40 minutes ago, Lunaria said:

Ogromnie dziękuję :1s_z:

Jedyne co przychodzi mi do głowy,  to że pewnie będę miała problemy z remontem pomieszczenia gospodarczego. No i wygląda, że mogę się ogólnie finansowo nie wyrabiać. Jest to opcja mocno prawdopodobna z racji tego, że Jowisz z Neptunem wkrótce będą robić mi kwadraturę do Jowisza.

Niebardzo wiem jak ugryźć środkowa kartę, bo te 2 mało przychylne :p zweryfikuję na pewno, serdecznie dziękuję :bukiet3i:

Może masz zbyt zawyżone ambicje co do tego remontu lub ogólnie w sprawach finansowych. 3 karta ogólnie mówi że by bardziej zejść na ziemię A środkowa może mówić by nie tracić nadziei i bardziej optymistycznie spojrzeć na karty jednocześnie mocno stąpając po ziemi. Ogólnie może wydawaj pieniądze z głową na ten remont i zrób plan zanim wydasz.  Policz, przelicz zanim wydasz . Takie moje osobiste spostrzeżenie :) Bo przy Jowiszu chyba łatwo wydawać ;)

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hopefull napisał:

 

16484877332242009870533.jpg

Dziękuję za wróżbę, ale nie wiem w sumie, jak patrzeć na te karty. Masz jakąś sugestię, jak czytać ten rozkład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2022 o 16:25, Hopefull napisał:

Witam wszystkich :1s_z: :bukiet:

 

Wiem że pieniądze są ważne dla każdego z nas i z pracą bywa ciężko.

Zakupiłam sobie karty na pracę i kasę i z tego faktu wyciągnę 3 karty na jedną osobę na rok. Karty doradzają jak sobie radzić z pieniążkami i jak nimi zarządzać. Można je użyć również do rozwoju duchowego w sprawach pieniędzy. 

 

Będę robić zdjęcia by było szybciej zamiast pisać i jedynie o co proszę to potwierdzenie że karty mówią na temat i podziękowanie :)

 

Będę wyciągać tyle ile mogę ale jeśli będę mieć za dużo próśb na dzień wtedy będę odkładać na następny. 

 

Więc kto pierwszy? :)

 

ja rowniez poprosze, jesli mozna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 3/28/2022 at 7:40 PM, Romualda de Kocurko said:

Dziękuję za wróżbę, ale nie wiem w sumie, jak patrzeć na te karty. Masz jakąś sugestię, jak czytać ten rozkład?

Hey, 1sza karta mam nadzieję jest prosta w zrozumieniu, ale jeśli nie to z kim przystajesz to takim się stajesz. 2ga, może musisz popracować nad swoim wewnętrznym dzieckiem i pewnymi jego aspektami.  Często praca z wewnętrznym dzieckiem jest bardzo cenna i pozwala nam wiele zrozumieć i jednocześnie się wyleczyć z różnych traum, itd . To coś mogło by ci pomóc we finansach. Ale karty zalecają też byś bardziej dbał o siebie jak i o swoje wewnętrzne dziecko, byś czasem o nim pamiętał, czasem rozmawiał, zapytał się co lubi robić. To sprawi że lepiej się poczujesz. 

Może jakiś aspekt Ciebie ma zbyt duże oczekiwania( ambicje, praca, finanse) przy jednoczesnym poczuciu że potrzebujesz więcej opieki i troski( milości)a takie coś może być przeszkodą.  Może to dziecko chce opieki i troski a ty chcesz więcej kasy, i może być lekka nierównwaga. Wiadomo można mieć obie rzeczy ale może w tej chwili potrzebujesz więcej miłości. I pamiętaj, Ty i on to jedno. Nie wiem, ale zgaduje że jesteś płci męskiej, jesli nie to sorki.  

A może chcesz być rodzicem.

A może masz zbyt wygórowane ambicje w stosunku do siebie jako rodzica. 

A może pracę znajdziesz przy dzieciach. 

 

Tyle mi przyszło do głowy :)

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hopefull napisał:

 

1648650034249242631710.jpg


Co nieco się domyślam, ale czy może poprosić o „tłumaczenie”? Jak Ty to rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hopefull napisał:

Nie wiem, ale zgaduje że jesteś płci męskiej, jesli nie to sorki.

Jestem płci żeńskiej - kotka Romualda :papa2: dziękuję za obszerne wyjaśnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
3 hours ago, runoutofbreath said:


Co nieco się domyślam, ale czy może poprosić o „tłumaczenie”? Jak Ty to rozumiesz?

U Ciebie w karty mogą mówić o tym byś słowem pisanym jak i mówionym jakoś zdobywała pracę jak i finanse. Ogólnie słowo jest u Ciebie ważne.  Byś szła na kompromis przy podpisywaniu umowy jeśli się da i również w rozmowach. Używaj taktu w wypowiedziach. Możesz bardziej wpłynąć na swoją korzyść właśnie poprzez słowa jak i również zdobyć uznanie, tym bardziej że 3cia karta to koniczynka. A może zaczniesz pisać w tym roku, może masz jakiś nieodkryty  talent pisarski.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Zalecam wszystkim by być kreatywnym w  interpretacjach i pomoc sobie w wyjaśnieniu zwykłymi kartami jeśli to komuś pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
22 hours ago, afrodite said:

Poproszę:serce:

Przyszedł mi drugi plik kart więc rozłożyłam ci z dwóch. Byłabym wdzięczna gdybyś mi napisała czy to co karty pokazały ma sens i które bardziej do Ciebie przemawiają. 

16487323491981971727470.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 16:23, Hopefull napisał:

 

1648650169895978112179.jpg

Manifestuję co jakiś czas, jestem dość perfekcyjna jako osoba, ale rozumiem, że jakiś sukces może pojawić się we współpracy z kimś innym? Czy jeszcze można w tej kwestii dopowiedzieć? Dziękuję za karty, myślę pozytywnie, że jest i będzie lepiej <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 4/2/2022 at 7:27 PM, Boombayah said:

że jakiś sukces może pojawić się we współpracy z kimś innym

Według kart, tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...