Skocz do zawartości

Duchy, przewidywanie przyszłości,pech


Szczygaa.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Około 10 lat temu zrobiłam z koleżanką tabliczkę ouija i zaczęłam wywoływać duchy.dlaczego to zrobiłam ?zaczęłam słyszeć pukanie w ścianę, światło migało aż końcu widziałam cień twarzy na ścianie. Pomyślałam jakiś duch mnie meczy, muszę się z nim skontaktować i zapytać, o co chodzi. Nawiązałam kontakt z jakimś duchem powiedział, że ma na imię Kamil ma 24 lata mieszkał w moim domu zginą w wypadku cały czas twierdził, że nie chce mi nic zrobić i że nie jest zły... (po zapytaniu się mamie czy rzeczywiście ktoś taki tu mieszkał odpowiedziała, że tak, wszystko się zgadzało)pukania ustały światło przestało migać po nocach, ale od tego momentu moje życie się zmieniło, zaczęłam widzieć i czuć obecności duchów, po nocach przychodziły do mnie stojąc koło łóżka byłam bardzo przerażona.pewnego ranka nie mogłam się obudzić, chciałam bardzo otworzyć oczy, ale coś mi nie pozwalało nagle poczułam jak coś siedzi mi na klatce piersiowej nigdy w życiu tego nie zapomnę zaczęłam się modlić uczucie przygniecenia znikło.powtórzyło się to jeszcze kilka razy.zaczęłam słyszeć jak do mnie duchy szepczą, choć ich nie rozumiałam, czułam ich obecność.zaczęłam mieć w życiu niesamowitego pecha.zaczęłam widzieć przyszłość, wiedziałam kto, kiedy umrze, pomyślałam, że to może dar, ale pech mnie nie opuścił a w szczególności w zakresie pracy.

Jak mam sobie poradzić z duchami, które mnie po nocach dręczą no i z pechem, czy ktoś może rzucił urok?.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało, to się stało, nie trzeba było niepokoić Zaświata. Zabawy z Astralnym światem bywają niebezpieczne.

 

Oceniam, że masz ogon energetyczny pozostawiony przez istotę astralną, które lubią się podawać za osoby zmarłe. Podszywają się po to, aby podłączyć się do człowieka jako larwy energetyczne.

 

Konieczne jest teraz oczyszczenie docięcie się od tego wpływu, który będzie Ciebie straszył, aby wyzwalać w Tobie strach, niepewność, aby ciągnąc energię z Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Duchy, przewidywanie przyszłości,pech

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...