Jump to content

Duchy, przewidywanie przyszłości,pech


 Share

Recommended Posts

 

Około 10 lat temu zrobiłam z koleżanką tabliczkę ouija i zaczęłam wywoływać duchy.dlaczego to zrobiłam ?zaczęłam słyszeć pukanie w ścianę, światło migało aż końcu widziałam cień twarzy na ścianie. Pomyślałam jakiś duch mnie meczy, muszę się z nim skontaktować i zapytać, o co chodzi. Nawiązałam kontakt z jakimś duchem powiedział, że ma na imię Kamil ma 24 lata mieszkał w moim domu zginą w wypadku cały czas twierdził, że nie chce mi nic zrobić i że nie jest zły... (po zapytaniu się mamie czy rzeczywiście ktoś taki tu mieszkał odpowiedziała, że tak, wszystko się zgadzało)pukania ustały światło przestało migać po nocach, ale od tego momentu moje życie się zmieniło, zaczęłam widzieć i czuć obecności duchów, po nocach przychodziły do mnie stojąc koło łóżka byłam bardzo przerażona.pewnego ranka nie mogłam się obudzić, chciałam bardzo otworzyć oczy, ale coś mi nie pozwalało nagle poczułam jak coś siedzi mi na klatce piersiowej nigdy w życiu tego nie zapomnę zaczęłam się modlić uczucie przygniecenia znikło.powtórzyło się to jeszcze kilka razy.zaczęłam słyszeć jak do mnie duchy szepczą, choć ich nie rozumiałam, czułam ich obecność.zaczęłam mieć w życiu niesamowitego pecha.zaczęłam widzieć przyszłość, wiedziałam kto, kiedy umrze, pomyślałam, że to może dar, ale pech mnie nie opuścił a w szczególności w zakresie pracy.

Jak mam sobie poradzić z duchami, które mnie po nocach dręczą no i z pechem, czy ktoś może rzucił urok?.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Co się stało, to się stało, nie trzeba było niepokoić Zaświata. Zabawy z Astralnym światem bywają niebezpieczne.

 

Oceniam, że masz ogon energetyczny pozostawiony przez istotę astralną, które lubią się podawać za osoby zmarłe. Podszywają się po to, aby podłączyć się do człowieka jako larwy energetyczne.

 

Konieczne jest teraz oczyszczenie docięcie się od tego wpływu, który będzie Ciebie straszył, aby wyzwalać w Tobie strach, niepewność, aby ciągnąc energię z Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Duchy, przewidywanie przyszłości,pech

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...