Skocz do zawartości

Plan współlokatora ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wkurzył mnie współlokator i to ostro. Gadał sobie wczoraj przez telefon do prawie pierwszej. Oczywiście zwróciłem mu uwagę itp...ale mówił do tej dziewczyny po cichu, że ma plan już na jutro. Coś tam o eksmisji, ale nwm czy mojej, czy jego. Zastanawia mnie, czy będzie mnie próbował wywalić z pokoju, bo wcześniej miał jedynkę. 

 

Jaki współlokator ma plan, aby mógł z nią rozmawiać w nocy przez telefon? 

2 kielichów, 7 mieczy, 3 kielichów 

No te karty nie wyglądają źle, ale jest 7 mieczy, więc ewidentnie będzie próbował coś kręcić i kombinować. Choć niekoniecznie będzie próbował oszukać mnie. Myślę, że w 2 kielichów chce w to zaangażować drugą osobę. 3 kielichów kojarzy mi się z zabawą, więc z nocą. W sumie ciężko stwierdzić co zaplanował. Może uda się gdzieś w bardziej zatłoczone miejsce, aby sobie pogadać?

 

Czy będzie to niekorzystne dla mnie?

8 monet

Ciężko stwierdzić. Tutaj wysuwa się temat pracy. Raczej nie będzie niekorzystne. Mieszkamy blisko budynku pracowniczego. Może on sam uda się do pracy, aby gadać? 

 

Wg mnie nie wygląda na to, aby knuł jakieś intrygi. Co sądzicie? 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dobra już znam ten plan. Ma.plan zamknąć się w kiblu i założyć słuchawki. Już wiem co 7 mieczy oznaczało. 

3 kielichy czasem oznacza zęby. Więc może 3 kielichów oznacza łazienkę. 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Dobra już znam ten plan. Ma.plan zamknąć się w kiblu i założyć słuchawki. Już wiem co 7 mieczy oznaczało. 

3 kielichy czasem oznacza zęby. Więc może 3 kielichów oznacza łazienkę. 

 

Jeśli pytałeś jaki on ma plan 7 Mieczy z tą 3 Kielichów wyglada na spędzenie „po kryjomu” milo czasu z osobą bliską sercu ( 2 Kielichy). 
Nie widać w tych kartach by chciał Ciebie skrzywdzić czy coś ugrać Twoim kosztem a raczej zrealizować swoje plany by nie wszystko było widziane lub słyszane. 
 

8 Monet to dobra karta a tym bardziej w kontekście Twojego pytania - dopracowywanie współpracy. Człowiek nie odpuszcza ale stara się polepszyć sytuację, doszlifować detale ( w kontakcie z Tobą). 
 

Ja tu nie widzę by on Ci zagrażał a raczej stara się wyprostować te relacje z Tobą. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, wkurzył mnie współlokator i to ostro. Gadał sobie wczoraj przez telefon do prawie pierwszej. Oczywiście zwróciłem mu uwagę itp...ale mówił do tej dziewczyny po cichu, że ma plan już na jutro. Coś tam o eksmisji, ale nwm czy mojej, czy jego. Zastanawia mnie, czy będzie mnie próbował wywalić z pokoju, bo wcześniej miał jedynkę. 

 

Jaki współlokator ma plan, aby mógł z nią rozmawiać w nocy przez telefon? 

2 kielichów, 7 mieczy, 3 kielichów 

No te karty nie wyglądają źle, ale jest 7 mieczy, więc ewidentnie będzie próbował coś kręcić i kombinować. Choć niekoniecznie będzie próbował oszukać mnie. Myślę, że w 2 kielichów chce w to zaangażować drugą osobę. 3 kielichów kojarzy mi się z zabawą, więc z nocą. W sumie ciężko stwierdzić co zaplanował. Może uda się gdzieś w bardziej zatłoczone miejsce, aby sobie pogadać?

 

Czy będzie to niekorzystne dla mnie?

8 monet

Ciężko stwierdzić. Tutaj wysuwa się temat pracy. Raczej nie będzie niekorzystne. Mieszkamy blisko budynku pracowniczego. Może on sam uda się do pracy, aby gadać? 

 

Wg mnie nie wygląda na to, aby knuł jakieś intrygi. Co sądzicie? 

 

2kielichów - parka miłosna, która nie widzi świata poza sobą, nie zwracają uwagi na innych i nie obchodzi ich los innych nawet gdy jest to szkodliwe.

 

7 mieczy - podstępne działania, mściwe i chytre, po kryjomu. zakłóciłeś mu sielankę z panienką, ale to jest krótkotrwałe jednorazowe, zabraknie mu konsekwencji do długotrwałego działania. jak będziesz spokojne to traktował i nie dolewał oliwy do ognia to ustąpi.

 

3 kielichów - pogodzicie się, ale pozornie na jakiejś większej imprezie, tutaj w tej sytuacji jest wskazane nie działanie, milcząca dezaprobata, jeżeli dalej będzie powtarzał swój błąd.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

To znowu ja. Wczoraj znowu się powtórzyła sytuacja. Wczoraj akurat nie zwracałem mu uwagi, bo telefon był ważny, choć mógł go wykonać w dzień. 

 

Czy dogadam się z nim w sprawie rozmów przez telefon?

7 monet, 3 kielichy, 10 monet 

Na początku 7 monet odwleka w czasie. Ale w 3 kielichów widzę radość i potem w 10 rodzinną atmosferę, więc chyba się dogadam, ale nie od razu. 

 

Rada dla mnie w jakiś sposób się z nim dogadać? Słońce

Chyba szerze powiedzieć co myślę i po prostu skupić się na sobie, że JA nie mogę spać, że już nie mieszka sam...

 

Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Plan współlokatora ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...