Skocz do zawartości

Pierwsza połowa kwietnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie tutaj nie było, ale wracam z rozkładem na pierwszą połowę kwietnia. Obecnie w moim życiu pojawił się Pan z którym spotykam się od miesiąca, ale chyba nie uda się tutaj stworzyć związku, bo zbyt dużo rzeczy na dzieli. 

 

Aura
5 denarów + paź denarów + 6 pucharów

Widać jakąś pustkę, tęsknota za kimś z przeszłości. Może tutaj oddalenie z Panem P będzie nadal trwać i będę tęsknić i będzie mi go brakować

 

Praca
7 mieczy + 10 pucharów + 6 mieczy

tutaj ktoś będzie chciał mnie oszukać, będzie nie czyste zachowanie w stosunku do mnie, ale ostatecznie odniose sukces i odetnę się od tej osoby

 

Uczucia
kochankowie + 2 buławy + moc

No tutaj będzie wielki dylemat i trudny wybór. Będą rozważania, wybory. Zapewne tyczy się to osoby z którą się spotykam. Problemem jest tutaj różnica charakterów która z czasem jak spędzamy więcej czasu coraz bardziej przeszkadza. Widać, że jest jakieś przyciąganie i chyba to będzie dylematem co zrobić.

 

Najważniejsze wydarzenie
2 puchary + umiarkowanie + paź denarów

Widać tutaj piękny początek czegoś, a następnie znalezienie równowagi, spokoju. Nie wiem czy to interpretować jako nowa znajomość czy dotyczy to Pana P, że zrodzą się uczucia

 

Rada
2 buławy + 4 buław + mag

Karty mówią, żeby nie zmuszać się do podjęcia jakiejś decyzji, wsłuchać się w swoje serce. Trzeba cieszyć się z tego co jest i celebrować te chwile oraz realizować swoje cele.

 

Znajomość z P
umiarkowanie + as pucharów + król mieczy

Widać tutaj spokój, harmonię, ale też oddalenie się od siebie i albo w tej znajomości zrodzą się uczucia, albo pojawi się ktoś nowy i Pan się odetnie. Nie wiem jak tuta właśnie na to spojrzeć czy to w obecnej znajomości coś się narodzi czy pojawi się ktoś zupełnie nowy, bo as to nowe więc sama nie wiem 

 

Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś spojrzy swoim okiem na karty i doda interpretację. Pozdrawiam serdecznie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
5 denarów + paź denarów + 6 pucharów

Myślę, że wkradnie się nostalgia i wspominki za kimś lub za czymś co było. 5 Denarów, to tęsknota, odczuwanie braku. Poszukiwanie jakiejś możliwości, aby ten brak jakoś zapełnić, zwłaszcza że dalej jest Paź Denarów, który chętnie inicjuje spotkania jest nastawiony na konkrety. Dalej 6 Kielichów, która podbija tęsknotę, ale też mówi o potrzebie pomocy. Przyszło mi do głowy, że postanowisz wspomoc finansowo dzieci lub zwierzęta 

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
7 mieczy + 10 pucharów + 6 mieczy

Trzeba będzie pokombinować, żeby wyjść że strefy komfortu i poszukać czegoś co doda Ci wiatru w żagle. Może szykuje Ci się rozmowa o pracę w innym miejscu, gdzie będziesz miała bogatszy wachlarz wyzwań. Inna opcja, ktoś będzie próbował zaszkodzić Twojej pozycji w firmie, ale uda Ci się temu zapobiec

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
kochankowie + 2 buławy + moc

Rozterki... Będzie ciężko podjąć decyzję, na razie zostanie tak jak jest... być może trochę na siłę...

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
2 puchary + umiarkowanie + paź denarów

Spotkania, które będą dosyć nijakie, pozostaniesz z Panem na stopie koleżeńskiej 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
2 buławy + 4 buław + mag

Zgadzam się,  nie zadręczaj się rozterkami typu: co by było gdyby

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z P
umiarkowanie + as pucharów + król mieczy

Moim zdaniem znajomość wypali się, od Pana wieje chłodem. Żadnych większych konkretów nie będzie, trzymacie się trochę z braku innych, ciekawszych możliwości 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretacje. Chyba faktycznie będzie trochę rozmyślania, bo znajomość z Panem fajnie się zapowiadała a teraz Pan się wycofał a co za tym idzie i ja zrobiłam krok w tył. Miałam ogrom wątpliwość co do Pana a on chyba ułatwił mi decyzję. Pomimo tego jakoś tak trochę dziwnie że x dnia na dzień się to zmieniło no ale to lepiej teraz niż miało wyjść za ileś :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
34 minuty temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretacje. Chyba faktycznie będzie trochę rozmyślania, bo znajomość z Panem fajnie się zapowiadała a teraz Pan się wycofał a co za tym idzie i ja zrobiłam krok w tył. Miałam ogrom wątpliwość co do Pana a on chyba ułatwił mi decyzję. Pomimo tego jakoś tak trochę dziwnie że x dnia na dzień się to zmieniło no ale to lepiej teraz niż miało wyjść za ileś :)

Pewnie, że lepiej wcześniej.  Zwłaszcza skoro nie był dla Ciebie, to nie ma sensu marnować czasu i spotykać się tylko dla zabicia czasu 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura

5 denarów + paź denarów + 6 pucharów

Rzeczywiście widać tu jakiś brak. Może brak ofert pracy na jaką będziesz czekać, kogoś z przeszłości...

 

 

Praca

7 mieczy + 10 pucharów + 6 mieczy

Myślę, że ktoś może stosować jakieś emocjonalne gierki, ale się od tego odetniesz. 

 

 

Uczucia

kochankowie + 2 buławy + moc

Ja bym powiedział, że być może.pojawo się drugi kochanek, który będzie namawiał na romans.

 

 

 

Najważniejsze wydarzenie

2 puchary + umiarkowanie + paź denarów

Pojawienie się drugiej osoby, która wprowadzi wiele równowagi do twojego życia. To będzie taki młody pan, myślę że o tym mówią uczucia. 

 

 

 

Rada

2 buławy + 4 buław + mag

Myślę, że powinnaś śmiało działać i podejmować decyzje, abyś nie utkwiła w bezruchu w 2 buław.

 

 

Znajomość z P

umiarkowanie + as pucharów + król mieczy

Myślę, że to się wszystko rozwinie do takiego przyjemnego stanu zauroczenia, choć pan może być powściągliwy w uczuciach. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo @nastek96 za interpretacje. Znajomość z Panem P stanęła trochę w miejscu, bo Pan zrobił krok w tył. Spotykamy się, ale nie jest to każdy wolny czas i mniej rozmawiamy. Ja nie chcę prowadzić rozmów jeśli on będzie chciał to zawalczy a jeśli nie to rozejdzie się po kościach. Mam trochę wątpliwości co do Pana, bo trochę inne mamy charaktery ale już sama nie wiem bo czas razem spędza się fajnie. Zobaczymy czy ktoś nowy się pojawi, bo ja teraz nie ograniczam się tylko do niego. Co do aury to może będzie jakaś pustka i wzdychanie do przeszłości :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.03.2022 o 11:08, Mala_83 napisał:

Trochę mnie tutaj nie było, ale wracam z rozkładem na pierwszą połowę kwietnia. Obecnie w moim życiu pojawił się Pan z którym spotykam się od miesiąca, ale chyba nie uda się tutaj stworzyć związku, bo zbyt dużo rzeczy na dzieli. 

 

Aura
5 denarów + paź denarów + 6 pucharów

 

Jakoś było mi smutno, czułam pustkę i wracałam do przeszłości

W dniu 31.03.2022 o 11:08, Mala_83 napisał:

 

Praca
7 mieczy + 10 pucharów + 6 mieczy

 

Jedna z osób próbowala takiej emocjonalnej gierki, huśtawki, ale udało mi się odciąć

W dniu 31.03.2022 o 11:08, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
kochankowie + 2 buławy + moc

 

Pan z salsy zaczął robić dziwne podchody, dodatkowo co do Pana P było zastanawianie co dalej, ale postanowiłam dać szansę w weekend majowy spędzić więcej czasu i podjąć decyzję czy chcę tą znajomośc kontynuować

W dniu 31.03.2022 o 11:08, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
2 puchary + umiarkowanie + paź denarów

 

Były rozterki  ale pozostaje tak jak jest na tą chwilę z Panem Posłem, no ostatnio mało czasu na spędzenie czasu razem. Ja mam weekendy zajęte a on na tygodniu brak czasu

W dniu 31.03.2022 o 11:08, Mala_83 napisał:

 

Rada
2 buławy + 4 buław + mag

 

Chyba powinnam docenić to co jest i z tego się cieszyć a nie zmuszać się do wyborów. Czas wszystko zweryfikuje

W dniu 31.03.2022 o 11:08, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z P
umiarkowanie + as pucharów + król mieczy

 

Jest harmonia, ale brakuje mi ciepła, tego ognia, bo Pan się zdystansował. Ja na tą chwilę też się zdystansowałam i chcę na spokojnie o kilku rzeczach pogadać żeby móc podjąć decyzję co dalej. To dopiero możliwe na spokojnie bliżej weekendu majowego 

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa kwietnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...