Skocz do zawartości

Jak przebiegnie spotkanie


Ircia

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_20220402_123255_com.android.gallery3d.thumb.jpg.4f3d23efd31aea5f19d87cb038a242a6.jpgWitam :)czy mogę prosić o pomoc w interpretacji kart? Pytanie było jak przebiegnie spotkanie? Pani młodsza od Pana, poznali się na żywo ale nie rozmawiali długo. Teraz jest długotrwały kontakt telefoniczny, no i pytanie jak będzie kiedy się spotkają. 10 kielichów chyba mówi o tym że będzie bardzo miło ciepło ale ta Kapłanka z cesarzem? Czy może pokazać związek między młodsza kobieta i straszy kilka lat facetem? Jakbyście to zinterpretowali?z góry dziękuję za pomoc

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pytasz o przebieg spotkania, więc tak jak mówisz 10 Kielichów to karta harmonii, miłego spędzania wspólnego czasu. Dalej jest Kapłanka- kobieta może być onieśmielona postawą pana, bedzie skryta, małomówna. Natomiast mężczyzna na spotkaniu będzie pełnić rolę lidera, będzie grał pierwsze skrzypce, przewodził rozmowie.

Karta Sądu co ma oznaczać? To jest karta, która była na spodzie talii? Nadałaś jej jakieś znaczenie?

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lunaria napisał:

Pytasz o przebieg spotkania, więc tak jak mówisz 10 Kielichów to karta harmonii, miłego spędzania wspólnego czasu. Dalej jest Kapłanka- kobieta może być onieśmielona postawą pana, bedzie skryta, małomówna. Natomiast mężczyzna na spotkaniu będzie pełnić rolę lidera, będzie grał pierwsze skrzypce, przewodził rozmowie.

Karta Sądu co ma oznaczać? To jest karta, która była na spodzie talii? Nadałaś jej jakieś znaczenie?

Nie nadałam jej znaczenia, to karta spod talii (zawsze spoglądam jako na dodatkowa informacje) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ircia napisał:

Nie nadałam jej znaczenia, to karta spod talii (zawsze spoglądam jako na dodatkowa informacje) 

Sąd może oznaczać, że po spotkaniu znajomość zostanie "zawieszona" na jakiś czas, by potem znowu "odżyć". 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 4/2/2022 at 11:33 AM, Ircia said:

pytanie jak będzie kiedy się spotkają. 10 kielichów chyba mówi o tym że będzie bardzo miło ciepło ale ta Kapłanka z cesarzem

Kapłanka będzie bardziej cicha i delikatna, więcej słuchała niż mówiła a cesarz będzie dżentelmenem i ją powiedzmy obsługiwał. 10 pucharów może wskazywać na aurę szczęścia i zakochania między nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.04.2022 o 19:58, Romualda de Kocurko napisał:

Sąd może oznaczać, że po spotkaniu znajomość zostanie "zawieszona" na jakiś czas, by potem znowu "odżyć". 

Było spotkanie, bardzo miłe. A co do sądu i zawieszenia relacji to faktycznie. Tylko że to zawieszenie nastąpiło przed spotkaniem. Myślałam, że już po wszystkim w sumie. Ale później odżyło bardzo.... Także bingo co do interpretacji sądu 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja. Po określenie zawieszenia relacji w końcu doszło do spotkania i tak jak tu wszyscy pisali, tak było.. Bardzo miło . Pan po spotkaniu zaczął bardziej poważnie też podchodzić do tej znajomości. Dziękuję wszystkim za pomoc 

  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 08:19, Ircia napisał:

Weryfikacja. Po określenie zawieszenia relacji w końcu doszło do spotkania i tak jak tu wszyscy pisali, tak było.. Bardzo miło . Pan po spotkaniu zaczął bardziej poważnie też podchodzić do tej znajomości. Dziękuję wszystkim za pomoc 

Super, gratuluję!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co o tym myślicie? Spotkania były, jest jakby wszystko do przodu. Zapytałam dziś kart co on do mnie czuje, co o mnie myśli i jakie. Ma zamiary. Pan jest generalnie w separacji z żoną i jak zobaczyłam królowa monet to się zaczęłam zastanawiać czy zby jej nie kocha? Chociaż pytałam co czuje do mnie. Później co o mnie myśli i wyszedł rycerz buław to karta romansu jakby, chyba że pokazała iż dla niego jestem atrakcyjna. ... Słońce wygląda tutaj bardzo optymistycznie. Karta świata pod talia to oznacza że zakończy swoje sprawy rozwodowe? Sama nie wiem, ciężko mi pod siebie interpretować. Pomożecie? 

IMG_20220516_194911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...