Skocz do zawartości

Czy bedzie spotkanie? ZWERYFIKOWANE


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Mam w planach razem z Panem sie spotkać 

Sam zaproponował spotkanie .jak sam powiedział kiedyś  kiedy bedzie miał czas.

Czyli czas nieokreślony 

 

Zadałam pytanie czy spotkamy się?

 

Pustelnik 6 bulaw 9 pucharów 

 

Narazie jesteśmy w oddaleniu. Pustelnik szuka sposobu i możliwości nie spieszy mu sie ma czas .jak cos wymyśli wtedy wyjdzie z ukrycia. Z doświadczenia jak wypada mi jako karta dnia to cały dzien spędzony w domu a wychodziłam w nocy 

 

Dalej dobre karty 

 

Uważam że spotkamy się ale będę musiała poczekać. I możemy się spotkać noca jak na karcie Pustelnik 

 

Jak to widzicie?

 

Weryfikacja bedzie napewno 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Szept myśli napisał:

Zadałam pytanie czy spotkamy się?

 

Pustelnik 6 bulaw 9 pucharów 

Myślę, że to spotkanie odbędzie się na święty nigdy... Pustelnik siedzi w swojej samotni, może się uczy. W każdym razie pogrążony jest w swoich sprawach. 6 Buław to jest próba podjęcia wysiłku, ale osobie na karcie 9 Kielichów nigdzie się nie spieszy, woli czekać i lenić się z założonymi rękami, więc czas zostanie nieokreślony. Chyba, że to Ty zadasz sobie trud, aby obok Pana pochodzić i proponować spotkanie :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Lunaria napisał:

Myślę, że to spotkanie odbędzie się na święty nigdy... Pustelnik siedzi w swojej samotni, może się uczy. W każdym razie pogrążony jest w swoich sprawach. 6 Buław to jest próba podjęcia wysiłku, ale osobie na karcie 9 Kielichów nigdzie się nie spieszy, woli czekać i lenić się z założonymi rękami, więc czas zostanie nieokreślony. Chyba, że to Ty zadasz sobie trud, aby obok Pana pochodzić i proponować spotkanie :)

A może to Pan podejmie próbę wysiłku jak wyjdzie ze swojej pustelni 

Przecierz 9 kielichow to tez fajnie spędzony czas na luzie 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
8 minut temu, Szept myśli napisał:

A może to Pan podejmie próbę wysiłku jak wyjdzie ze swojej pustelni 

Przecierz 9 kielichow to tez fajnie spędzony czas na luzie 

9 Kielichów to nie jest karta randek/spotkań. Postać siedzi sama. Gdybyś miała 10 Kielichów, 3 Kielichów, 10 Denarów, 4 Buław to widzę szansę na spotkanie ale przy tym zestawie, to wcale nie wygląda różowo.

Poza tym napisałaś, że pan nie ma teraz czasu, więc to on jest Pustelnikiem.

Do kiedy zakreslilas ramy czasowe podczas zadawania pytania? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nie ma tutaj kart spotkania. 9 pucharów to dobrze mi samemu i nie jest to karta spotkania. W 6 buław może jakieś działania zostaną podjęte ale ostatecznie nie dojdzie do spotkania

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Nie zakreślam ram czasowych 

Dla mnie 9 Kielichów jest kartą spotkań już sprawdzone 

Natomiast 10 denarow ktore u Ciebie mówi o spotkaniach u mnie wogole na spotkania nie sprawdza się. 

Zgadza sie on ma swoje życie wiec wychodzi w Pustelniku. 

A przecież 6 buław mówi o powrotach radości 

Ja to widze tak  radosny powrót po jakimś czasie 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 minuty temu, Szept myśli napisał:

Nie zakreślam ram czasowych 

Dla mnie 9 Kielichów jest kartą spotkań już sprawdzone 

Natomiast 10 denarow ktore u Ciebie mówi o spotkaniach u mnie wogole na spotkania nie sprawdza się. 

Zgadza sie on ma swoje życie wiec wychodzi w Pustelniku. 

A przecież 6 buław mówi o powrotach radości 

Ja to widze tak  radosny powrót po jakimś czasie 

Dobrze, masz prawo do swojej interpretacji.

Natomiast ja mówię o tym co mi się sprawdza. Każdy ma swoje doświadczenia :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lunaria napisał:

Dobrze, masz prawo do swojej interpretacji.

Natomiast ja mówię o tym co mi się sprawdza. Każdy ma swoje doświadczenia :)

Oczywiście kazdy ma swoje doświadczenia i prawo do własnego zdania

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
10 godzin temu, Szept myśli napisał:

Zadałam pytanie czy spotkamy się?

 

Pustelnik 6 bulaw 9 pucharów 

Nie lubię pytań Tak/Nie. Bo jak z tego układu trzech kart otrzymać odpowiedź? Przyjmując nawet, że jedne karty w Tarocie odpowiadają na „Tak” a inne na „Nie” to czy rozkładając trzy karty mamy obliczyć stosunek jednych do drugich?.. Tarot w takich zamkniętych pytaniach lubi być przewrotny i bardzo filozoficznie podaje wtedy odpowiedzi( przynajmniej mi ;) 

9 Pucharów nie jest dla mnie egoistyczną kartą( w przeciwieństwie do 9 Monet) - tutaj całkiem milo się biesiaduje, cieszy życiem

w bieżącym momencie - ale nic poza tym. Dla przykładu, u mnie wypada na jakąś kawę w Costa czy wieczorne posiedzenie przy chipsach ale - to, że wypiłam kawę czy zjadłam słoną przekąskę w żaden sposób nie wpływa na sytuację między mną a współbiesiadnikami. Po prostu TERAZ jest milo. I nie można z tego wyciągać wniosków na przyszłość, że coś z tego będzie( jest jak jest). 
Nie lubię Pustelnika nie doceniałam do pewnego czasu jak upierdliwa jest to karta. Człowiek tu jest sam i tyle. A że jest to najsilniejsza karta w tym rozkładzie( plus AW) to, ten Eremita rzutuje na inne sfery życia - nie tylko na Twoje docelowe pytanie. Powód braku spotkania jest bardziej skomplikowany niż może się z początku wydawać. Jest tu wiele składowych.

6 Buław jest fajną kartą. To ogień, wola, chęci - poczucie wygranej tylko, że reasumując cały rozkład to: do spotkania może dojść przy czym to będzie jedno spotkanie(9 Kielichów) które wywoła w Tobie poczucie zwycięstwa( 6 Buław) jednakże docelowo pan nie zaangażuje się w dalszy rozwój relacji. 
 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mezza napisał:
5 godzin temu, Gringe napisał:

Nie lubię pytań Tak/Nie. Bo jak z tego układu trzech kart otrzymać odpowiedź? Przyjmując nawet, że jedne karty w Tarocie odpowiadają na „Tak” a inne na „Nie” to czy rozkładając trzy karty mamy obliczyć stosunek jednych do drugich?.. Tarot w takich zamkniętych pytaniach lubi być przewrotny i bardzo filozoficznie podaje wtedy odpowiedzi( przynajmniej mi ;) 

9 Pucharów nie jest dla mnie egoistyczną kartą( w przeciwieństwie do 9 Monet) - tutaj całkiem milo się biesiaduje, cieszy życiem

w bieżącym momencie - ale nic poza tym. Dla przykładu, u mnie wypada na jakąś kawę w Costa czy wieczorne posiedzenie przy chipsach ale - to, że wypiłam kawę czy zjadłam słoną przekąskę w żaden sposób nie wpływa na sytuację między mną a współbiesiadnikami. Po prostu TERAZ jest milo. I nie można z tego wyciągać wniosków na przyszłość, że coś z tego będzie( jest jak jest). 
Nie lubię Pustelnika nie doceniałam do pewnego czasu jak upierdliwa jest to karta. Człowiek tu jest sam i tyle. A że jest to najsilniejsza karta w tym rozkładzie( plus AW) to, ten Eremita rzutuje na inne sfery życia - nie tylko na Twoje docelowe pytanie. Powód braku spotkania jest bardziej skomplikowany niż może się z początku wydawać. Jest tu wiele składowych.

6 Buław jest fajną kartą. To ogień, wola, chęci - poczucie wygranej tylko, że reasumując cały rozkład to: do spotkania może dojść przy czym to będzie jedno spotkanie(9 Kielichów) które wywoła w Tobie poczucie zwycięstwa( 6 Buław) jednakże docelowo pan nie zaangażuje się w dalszy rozwój relacji. 
 

W rozkładzie na 3 karty u mnie bynajmniej 1 karta wskazuje na stan obecny to co się dzieje teraz lub co może być istotne w danej sprawie. 

Pustelnik ma skłonności do wycofywania sie na jakiś czas a właśnie ten moj Pan taki jest.Jest miło jest fajnie a za chwile cisza brak kontaktu.Ciezko mi go zrozumieć.Pustelnik zachowuje ostrożnośc może boi się angażować w relacje ma swój  świat. Wiec na ten moment tak między nami jest 

 Co do spotkania to widzę powrót w tej 6 buław jak Pan wyjdzie ze stanu Pustelnika. 

9 kielichow pokazuje mi spotkania gdzie jest miło aczkolwiek bez dalszych planów na przyszłość takie tu i teraz poprostu fajnie spędzony czas 

 

I taki ow Pan jest 

On zawsze znika I potem wraca. Nie buduje bliskości której bym chciała. 

Ostatnio otworzył się trochę bardziej a za chwilę znikł tego już nie rozumiem 

 

 

6 godzin temu, mezza napisał:

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 4/3/2022 at 12:12 PM, Szept myśli said:

 

Zadałam pytanie czy spotkamy się?

 

Pustelnik 6 bulaw 9 pucharów

Pustelnik opóźnienia, 6 bulaw powrót i ogromne zadowolenie z tego. 

Karty mogą pokazywać jak bardzo będziesz się cieszyła z tego że się odezwał niż samo spotkanie więc ja jestem na tak. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy bedzie spotkanie? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...