Skocz do zawartości

Przeprowadzka ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam współlokatora i zastanawiam się, czy do końca umowy 3 miesiące przeprowadze się od niego. 

 

Czy przeniose się na inny pokój do 20 czerwca?

Słońce, Pustelnik, Rycerz Monet 

Słońce i Pustelnik kojarzą mi się z pokojem jednoosobowym. Może się uda? Słońce to pomyślną wróżbą i mówi też o zajeciu się sobą. Pustelnik to również odosobnienie. Ty weź Monet może.pokazywac na przeprowadzkę do miejsca pracy. Albo w ogóle o ruchu.

 

Co sądzicie? 

 

Jeśli uważacie, że tak to drugie pytanie. W jakim miesiącu się przeniose? 

 

Kwiecień:8 kielichów + 4 buław 

Maj: Koło Fortuny + Wieża 

Czerwiec: Gwiazda 

 

Stawiam na kwiecień lub maj. 8 kielichów to wyprowadzka, a 4 buław to świętowanie i 4 ściany. 

Koło i Wieża to zmiany przy czym Wieża to dom. 

Może w.kwietniu zmienię pokój, a w maju pracę? 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
14 godzin temu, nastek96 napisał:

Czy przeniose się na inny pokój do 20 czerwca?

Słońce, Pustelnik, Rycerz Monet 

Słońce i Pustelnik kojarzą mi się z pokojem jednoosobowym. Może się uda? Słońce to pomyślną wróżbą i mówi też o zajeciu się sobą. Pustelnik to również odosobnienie. Ty weź Monet może.pokazywac na przeprowadzkę do miejsca pracy. Albo w ogóle o ruchu

Jeśli analizować karty pod katem tak/nie to dwie są na „tak”( Słońce i Rycerz Monet). 
Jeśli patrzeć na karty pod katem pytania: jak potoczy się sytuacja z pokojem do 20 czerwca - to też karty są na „tak”. Słońce jedt mega pozytywne i łagodzi tego Eremitę - co jak sam pisałeś, może dać Ci wymarzony jednoosobowy pokój. W Rycerzu Monet trzeba będzie wykazać się cierpliwością, może w jakiś sposób udowodnić swoje racje, że ten pokój Ci się należy. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, nastek96 napisał:

Czy przeniose się na inny pokój do 20 czerwca?

Słońce, Pustelnik, Rycerz Monet 

Myślę, że uda się a ten Pustelnik właśnie oznacza pokój na wyłączność :)

14 godzin temu, nastek96 napisał:

Jeśli uważacie, że tak to drugie pytanie. W jakim miesiącu się przeniose? 

 

Kwiecień:8 kielichów + 4 buław 

Maj: Koło Fortuny + Wieża 

Czerwiec: Gwiazda 

Kwiecień lub maj. Aczkolwiek kwiecien wskazywałby na zmianę pokoju a maj być może zmianę mieszkania 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca czerwca przeprowadzisz się na inny pokój..mozesz się czuć samotna z poczatku choć Pustelnik odnajduje swoje miejsce i powoli urzadza sie w Rycerzu Denarów 

 

W kwietniu będziesz myślała o wyprowadzce. 

W maju coś zburzy ci plany 

W czerwcu już powinno byc dobrze 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 4/4/2022 at 6:10 AM, nastek96 said:

Czy przeniose się na inny pokój do 20 czerwca?

Słońce, Pustelnik, Rycerz Monet

Czy ja wiem ? Ja to widzę troszkę inaczej. Słońce to myślę Ty, chcesz być szczęśliwy i cieszyć się własnym szczęściem sam na sam. Pustelnik szuka bardziej niż się przeprowadza A rycerz jest powolny ale konkretny. Jak dla mnie nie ma jednoznacznej karty mówiącej w tym układzie o przeprowadzce. Karty zalecają bardziej byś nie spieszył i szukał porządnej oferty. 

Mimo wszytko, życzę Ci jak najlepiej. 

On 4/4/2022 at 6:10 AM, nastek96 said:

Kwiecień:8 kielichów + 4 buław 

Maj: Koło Fortuny + Wieża 

Czerwiec: Gwiazda

Jestem na nie ale w kwietniu widać że będziesz zmęczony ciągłym wracaniem do tego pokoju.

W maju sytuacja niespodziewanie się zmieni, może kłótnia, ale kto wie, może to oczyści atmosferę na Czerwiec. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.04.2022 o 07:10, nastek96 napisał:

Czy przeniose się na inny pokój do 20 czerwca?

Słońce, Pustelnik, Rycerz Monet 

Będą jakieś działania... może nawet podpisanie jakieś umowy.. ale tu wszystko będzie szło powoli....

 

W dniu 4.04.2022 o 07:10, nastek96 napisał:

W jakim miesiącu się przeniose? 

 

Kwiecień:8 kielichów + 4 buław 

Maj: Koło Fortuny + Wieża 

Czerwiec: Gwiazda 

W maju może trafić się coś ciekawego, albo będziesz mieć już naprawdę dość... zastanawiam się też czy czasami współlokator nie będzie chciał się przenieść :mysli:

Na pewno widać duże zmiany w maju, także takie wewnętrzne... zmiana perspektywy.

Czerwiec to nadzieja, szansa, liczenie na dobry los.

 

Nie wiem jak poprzednicy, ale ja jakoś nie jestem pewna tej przeprowadzki... jakieś zmiany będą... to na pewno... ale może maj przyniesie jakieś inne rozwiązania niż dotychczas zakładałeś :mysli:

 

W każdym razie powodzenia :kwiatek:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, może tak będzie jak mówisz. Być może jego dziewczyna przyjdzie do pracy, nie wiadomo. Wtedy on by chciał pewnie z dziewczyną zamieszkać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że tak, bo słońce zawsze dobrze wróży. Tylko ten monetowy jakby jakieś dopłaty doszły ? Co do terminu z tych kart to najbardziej obiecujący jesT czerwiec .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja: 

Nie przeniosłem się. 

 

W kwietniu to nie było możliwe. 

W maju już nawet nie pytałem. To chyba też moja zmiana nastawienia, że narazie mi nie zależy. 

W Gwieździe narazie jest dobrze i nie będę się przenosił. Zobaczymy jak długo tutaj popracuje. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, nastek96 napisał:

W Gwieździe narazie jest dobrze i nie będę się przenosił. Zobaczymy jak długo tutaj popracuje. 

Ja myślę, że w tej Gwieździe chodzi o inne miejsce zatrudnienia. A narazie jest jak jest. 
Dzięki za weryfikację - widać Słońce nie dało rady Pustelnikowi, może złagodziło negatywną sytuację i machnąłeś na wszystko ręką, odpuściłeś walkę o pokój. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Przeprowadzka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...