Skocz do zawartości

Czy wypłata przyjdzie 10? ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pytanie bardziej zadane dla wprawy. Czy wypłata przyjdzie 10 kwietnia? 10 to niedziela. 

 

4 denary, Paź Kielichów, Kochankowie

 

W 4 denarów widzę wzbogacenie się, pieniądze schowane na koncie. Paź kielichów to miła wiadomość, czyli powinna przyjść. Kochankowie mówi o tym, że przyjdzie część pieniędzy. Ponieważ dwa dni pracowałem na czarno i za ten okres dostanę w kopercie potem.

 

Co sądzicie? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, pytanie bardziej zadane dla wprawy. Czy wypłata przyjdzie 10 kwietnia? 10 to niedziela. 

 

4 denary, Paź Kielichów, Kochankowie

 

W 4 denarów widzę wzbogacenie się, pieniądze schowane na koncie. Paź kielichów to miła wiadomość, czyli powinna przyjść. Kochankowie mówi o tym, że przyjdzie część pieniędzy. Ponieważ dwa dni pracowałem na czarno i za ten okres dostanę w kopercie potem.

 

Co sądzicie? 

W niedzielę przelewy nie przychodzą - chyba, że coś się zmieniło w Polce? Jeśli masz umowę o pracę i termin na „10” i wypada to w dzień świąteczny to przelew wynagrodzenia dostajesz w ostatni dzień roboczy  przed wyznaczoną datą. 
4 Monet jest na „tak”, Paź Kielichów jest kartą przysługi, a kochankowie to umowa. Kasa powinna być dziś czyli 8 kwietnia. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, pytanie bardziej zadane dla wprawy. Czy wypłata przyjdzie 10 kwietnia? 10 to niedziela. 

 

4 denary, Paź Kielichów, Kochankowie

 

W 4 denarów widzę wzbogacenie się, pieniądze schowane na koncie. Paź kielichów to miła wiadomość, czyli powinna przyjść. Kochankowie mówi o tym, że przyjdzie część pieniędzy. Ponieważ dwa dni pracowałem na czarno i za ten okres dostanę w kopercie potem.

 

Co sądzicie? 

Nie sprawdzając to powinieneś dzisiaj dostać,bo skoro do 10 masz wypłate ? Jak nie dostaniesz dzisiaj według prawa pracy liczą się odsetki jak będzie po 10... Hahaha... To  pilnuj ich żebyś dostał za tą pracę na czarno... 

..

Edytowane przez NadziejaZoja
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że wtedy muszą przyjść w ostatni dzień roboczy przed terminem. 

Sprawdziłem przed chwilą, jeszcze nic nie ma. Ale jeszcze trochę czasu jest. 

Na odsetki to nie ma raczej co liczyć :)

Dziękuję Wam :)

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Nie wiedziałem, że wtedy muszą przyjść w ostatni dzień roboczy przed terminem. 

Sprawdziłem przed chwilą, jeszcze nic nie ma. Ale jeszcze trochę czasu jest. 

Na odsetki to nie ma raczej co liczyć :)

Dziękuję Wam :)

Zawsze tak jest jak 10 wypada w weekend.. Kwestia zaksięgowania banku....

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: Zapłacili 12.04 po terminie Uśmiech

Wypłaty dalej miało nie być, ale jedna dziewczyna, która była ważna zastrajkowała i pieniądze na wypłaty się znalazły. Ale zamiast na konto to do ręki. I nwm kiedy mi zapłacą za sobotę.

 

Z podsumowania jest Wisielec, czyli opóźnienie. Być może jednak 4 denarów nie zwiastuje pieniędzy, chowamy to co już mamy, a nie przychodzi nic nowego. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy wypłata przyjdzie 10? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...