Skocz do zawartości

Jak się będę bawić? ZWERYFIKOWNE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

19 kwietnia idę na imprezę, bilet już kupiłam. Zapytałam jak się będę bawić. 

 

8 pucharów Śmierć Kapłan

Przyznam, że bardzo nietypowe karty na imprezę. Zabawy i radości nie widzę jako tako ale być może przejdę jakąś transformację, zmienię punkt widzenia na bardziej tradycjonalny. Zdobędą pewną wiedzę być może. 

Zweryfikuje po☺. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 minut temu, Hopefull napisał:

19 kwietnia idę na imprezę, bilet już kupiłam. Zapytałam jak się będę bawić. 

 

8 pucharów Śmierć Kapłan

8 Pucharów to jak napisała @Blackraven takie miotanie się. Mi raz wypadła 8 Pucharów odnośnie imprezy i chodziłam

po trzech salach z muzyką i byłam strasznie rozczarowana :/ 

Śmierć może pokazać zakończenie czegoś - może jeśli Cię te imprezowe opcje nie będą cieszyć po prostu wyjdziesz z imprezy wcześniej? Gdzieś indziej się przeniesiesz. 
Kaplan to może być osoba która zaproponuje inne miejsce na kontynuowanie zabawy( w Kapłanie idziemy za czyjąś radą bo tak czujemy sercem). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Impreza zaczyna się późnym wieczorem ale pójdę bo jestem bardzo ciekawa, chce czegoś doświadczyć. Fajnie byłoby się dobrze bawić ale jeśli nie, to może faktycznie wyjdę wcześniej.

Dziękuję wam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2022 o 21:36, Hopefull napisał:

19 kwietnia idę na imprezę, bilet już kupiłam. Zapytałam jak się będę bawić. 

 

8 pucharów Śmierć Kapłan

Przyznam, że bardzo nietypowe karty na imprezę. Zabawy i radości nie widzę jako tako ale być może przejdę jakąś transformację, zmienię punkt widzenia na bardziej tradycjonalny. Zdobędą pewną wiedzę być może. 

Zweryfikuje po☺. 

Myśle ze odżyjesz jeśli masz taki moment zmęczenia lub zwątpienia to ja bym to tak czytała.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Weryfikacja: 

On 4/11/2022 at 8:36 PM, Hopefull said:

8 pucharów Śmierć Kapłan

Przyznam, że bardzo nietypowe karty na imprezę. Zabawy i radości nie widzę jako tako ale być może przejdę jakąś transformację, zmienię punkt widzenia na bardziej tradycjonalny. Zdobędą pewną wiedzę być może. 

Impreza jak impreza był śpiew i był taniec. Karty pokazały mój wewnętrzny stan. Od samego początku czegoś mi brakowało, niby wszystko ok ale jednak czegoś brak (8pucharów) i to uczucie dominowało właściwe przez dłuższy czas. Jak Śmierć wskazywała, doszłam do wniosku że to jednak nie dla mnie. Poznałam kogoś  i wymieniłam się numerami. Kapłan, wyszłam pewniejsza siebie bo dostałam to co chciałam i byłam z tego zadowolona , czyli typowy kapłan.  

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Jak się będę bawić? ZWERYFIKOWNE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...