Skocz do zawartości

Druga połowa kwietnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na drugą połowę kwietnia

Aura
7 denarów + 3 puchary + cesarzowa

Trzeba będzie trochę poczekać, na spotkania ze znajomymi, imprezy, które dodadzą mi wiary w siebie, kobiecości.

 

Praca
słońce + 4 denary + 8 denarów

Widać radość, stabilizację, ale też sporo pracy, bo 8 denarów tutaj kilka razy się przewija

 

Uczucia
4 miecze + 5 pucharów + 8 denarów

Wycofanie, jakiś smutek, rozczarowanie z racji braku czasu na uczucia. Cały czas i uwagę poświęcę na pracę

 

Najważniejsze wydarzenie
paź buław + królowa denarów + 8 denarów

Widać tutaj energicznego mężczyznę, który będzie próbował mnie odciągnąć od pracy 

 

Rada
królowa denarów + świat + 10 mieczy

Najwyższy czas przypomnieć sobie o swoich zaletach i sukcesach i pokazać innym na co mnie stać. Trzeba otworzyć się na nowe a nie trzyma się tego co się ma i ruszyć do przodu zostawiając za sobą to co było.

 

Znajomość z P (spotykam się z Panem ponad miesiąc, trochę tutaj wątpliwości czy to osoba z którą jestem w stanie stworzyć związek, chcę spędzić trochę czasu żeby móc sobie na to pytanie odpowiedzieć. Jest to głównie znajomość weekendowa i ostatnio wcześniejsze plany krzyżują sprzędzenie razem tego czasu)


rycerz buław + 7 mieczy + świat
Widać, że Pan będzie aktywny, lecz może wyjść na jaw jakieś kłamstwo i nasze drogi w świecie się rozejdą lub wyjaśnimy sobie tą sytuację. Choć świat przeważnie mi pokazuje rozejście.

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretacje i inne spojrzenie na karty 

 

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę kwietnia

Aura
7 denarów + 3 puchary + cesarzowa
 Powolne odkrywanie swojej  kobiecości, co sprawi Tobie ogromną przyjemność

 

Praca
słońce + 4 denary + 8 denarów
Przyjemne sytuacje zamknięcie się w tym uczuciu i skupieniu sie na systematycznej pracy

 

Uczucia
4 miecze + 5 pucharów + 8 denarów
Zmęczenie wycofanie co powoduję tęsknotę do tych uczuć jednak skupisz się na pracy, bo nawet w pracy wyszła Ci 8 denarów

 

Najważniejsze wydarzenie
paź buław + królowa denarów + 8 denarów
Wiadomości od kobiety związane z Twoją pracą, albo informację które wzbudzą w Tobię tą buławianną do lepszej pracy nad sobą

 

Rada
królowa denarów + świat + 10 mieczy
 Skupić się na tym co przyziemne i używać swojej inteligencji, odcinając to co Tobie nie słuzy

 

Znajomość z P (spotykam się z Panem ponad miesiąc, trochę tutaj wątpliwości czy to osoba z którą jestem w stanie stworzyć związek, chcę spędzić trochę czasu żeby móc sobie na to pytanie odpowiedzieć. Jest to głównie znajomość weekendowa i ostatnio wcześniejsze plany krzyżują sprzędzenie razem tego czasu)


rycerz buław + 7 mieczy + świat


 Otwarty kontaktowy,ale manipulujący i zakrzywiający rzeczywistość może Ci się to nie spodobać i się rozejdziecie....

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretacje i inne spojrzenie na karty 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @NadziejaZoja za interpretację. Pomyślałam, że może coś mnie pozytywnego zaskoczy w pracy co sprawi radość. Widać,  że praca bedzie bardzo ważna, bo aż 3 razy przewinęło się 8 denarów

Taka systematyczna praca w sumie jakbyś w tym miesiącu robiła za specjalistkę...:>

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja!!! 

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę kwietnia

Aura
7 denarów + 3 puchary + cesarzowa

 

Początek taki czas zatrzymania się w miejscu  ale później miałam imprezę rodzinna na której usłyszałam bardzo dużo miłych słów i poczułam się atrakcyjną kobietą

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

 

Praca
słońce + 4 denary + 8 denarów

 

Był spokój i taka fajna atmosfera i stabilizacja. Było sporo pracy, ale na spokojnie bez nerwów

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
4 miecze + 5 pucharów + 8 denarów

 

Wycofałam się, zaczęłam rozpamiętywać przeszłość i wracać do tego co było a później skupiłam się na pracy, aby za dużo nie myśleć

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
paź buław + królowa denarów + 8 denarów

 

Odszedł od nas z pracy bardzo fajny młody i energiczny mężczyzna, który sprawił że zaczęłam myśleć o zmianach i postanowiłam powalczyć o swoje wynagrodzenie

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

 

Rada
królowa denarów + świat + 10 mieczy

 

Powinnam odciąć się od przeszłości i zacząć nowe  ruszając przed siebie

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z P (spotykam się z Panem ponad miesiąc, trochę tutaj wątpliwości czy to osoba z którą jestem w stanie stworzyć związek, chcę spędzić trochę czasu żeby móc sobie na to pytanie odpowiedzieć. Jest to głównie znajomość weekendowa i ostatnio wcześniejsze plany krzyżują sprzędzenie razem tego czasu)


rycerz buław + 7 mieczy + świat

Początek był aktywny, później doszło do do sprzeczki, chyba bardziej powiedzenia co mi w naszej znajomości nie odpowiada i nasze drogi się rozeszły w świecie

W dniu 12.04.2022 o 20:40, Mala_83 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa kwietnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...