Skocz do zawartości

Krzyż magiczny


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam rozkład na 13 kart zadałam pytanie jakie są przyczyny moich obecnych problemów finansowych?

                             

                                 6 10 kielichów

                                 7 Księżyc

1 4buławy 2 9 monet 3 cesarz 4 9 buław 5 paź kielichów

                                 8 7 monet

                                 9 5 buław

                                 10 paź buław

                                 11 król buław

                                 12 10 buław

                                 13 królowa buław

 

PRZESZŁOŚĆ ODLEGŁA  KARTY 1,2

PRZESZŁOŚĆ BLISKA  4,5

TERAŹNIEJSZOŚĆ KARTA 3

PRZYSZŁOŚĆ KARTY 8-13

MARZENIA 6,7

 

W przeszłości byłam niezadowolona z sytuacji  i chciałam się stać niezależna finansowo... Rozczarowałam się sytuacja, a ambicje wychodziły na wierzch.  Teraźniejszość ciągle myślę o tym by zrobić coś swojego bardzo walczę ze swoimi emocjami i staram się podchodzić do sytuacji bardzo po męsku tzn bardziej racjonalnie.  W bliskiej przeszłości wychodzi moje zmęczenie obecną sytuacją łudząc się,że będzie lepiej a nie jest i nie było lepiej. Przyszłość Będę musiała nauczyć się czekać i nie podawać się takiej szarpaninie emocjonalnej może być jak paź buław być bardziej otwarta? Spotkam parę ludzi co spowoduję do  ciężkiej pracy nad samą sobą,albo oni mi pomogą?  Łudzę się,że będzie dobrze nie tracę nadziei pomimo danej sytuacji.

 

 

 

Jakby ktoś miał ochotę zerknąć było by super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
5 hours ago, NadziejaZoja said:

przyczyny moich obecnych problemów finansowych?

                             

                                 6 10 kielichów

                                 7 Księżyc

1 4buławy  2 9 monet 3 cesarz 4 9 buław 5 paź kielichów

                                 8 7 monet

                                 9 5 buław

                                 10 paź buław

                                 11 król buław

                                 12 10 buław

                                 13 królowa buław

 

PRZESZŁOŚĆ ODLEGŁA  KARTY 1,2

PRZESZŁOŚĆ BLISKA  4,5

TERAŹNIEJSZOŚĆ KARTA 3

PRZYSZŁOŚĆ KARTY 8-13

MARZENIA 6,7

1,2 - chciałaś robić to co ty chciałaś, może również pracować z domu. 

3. Cesarz- albo tu chodzi o jakiegoś faceta, dyrektora, albo karty pokazują twoja "męskość" aktualnie. To dobra karta, pokazuje organizację, planowanie, twardość charakteru oraz ambicje w dążeniu do celu. 

4,5 - blokady w kwestii emocjonalnej, blokujesz swoją wrażliwość, kreatywność. Może pewna część Ciebie jest tak wrażliwa i smutna aktualnie że boi się ruszyć do przodu. 

                       8 7 monet

                                 9 5 buław

                                 10 paź buław

                                 11 król buław

                                 12 10 buław

                                 13 królowa buław

6-7 - boisz się marzyć :mysli:

8-13- nie licz na szybki zysk, 7 denarow inwestuje długofalowo i mówi że na plony będziesz musiała poczekać. Troszkę pokonkuruj z innymi, pokaż się i swój temperament, działaj i graj pierwsze skrzypce. Król buław to człowiek na czele więc to może być długa droga ale dostaje to co chce. Uważaj byś się nie zapalała zbyt szybko bo równie szybko się wypalisz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Hopefull napisał:

1,2 - chciałaś robić to co ty chciałaś, może również pracować z domu. 

3. Cesarz- albo tu chodzi o jakiegoś faceta, dyrektora, albo karty pokazują twoja "męskość" aktualnie. To dobra karta, pokazuje organizację, planowanie, twardość charakteru oraz ambicje w dążeniu do celu. 

4,5 - blokady w kwestii emocjonalnej, blokujesz swoją wrażliwość, kreatywność. Może pewna część Ciebie jest tak wrażliwa i smutna aktualnie że boi się ruszyć do przodu. 

                       8 7 monet

                                 9 5 buław

                                 10 paź buław

                                 11 król buław

                                 12 10 buław

                                 13 królowa buław

6-7 - boisz się marzyć :mysli:

8-13- nie licz na szybki zysk, 7 denarow inwestuje długofalowo i mówi że na plony będziesz musiała poczekać. Troszkę pokonkuruj z innymi, pokaż się i swój temperament, działaj i graj pierwsze skrzypce. Król buław to człowiek na czele więc to może być długa droga ale dostaje to co chce. Uważaj byś się nie zapalała zbyt szybko bo równie szybko się wypalisz. 

 

Strzał w 10.... Nie można powiedzieć,że nie jestem męska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...