Skocz do zawartości

Jakie są jego zamiary?


Boombayah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pozwoliłam sobie dzisiaj sprawdzić zamiary pewnego jegomościa względem mnie, z którym mam "ciche dni". Jest to znajomość, początkująca relacja, która miała niby rokować w coś głębszego. Zapytałam więc jakie on ma wobec mnie zamiary. 

Oto co wyszło: Umiarkowanie, Diabeł, 6 kielichów i Sprawiedliwość. 

Czy macie pomysły jak to rozgryźć? Przeszło mi przez myśl, że może po tym naszym jednym spotkaniu coś mu się nie spodobało, wspomina to i teraz tak jakby "odwdzięcza" mi się brakiem kontaktu? Czym może być ten diabeł? Myślicie, że jest szansa na ocieplenie tej znajomości? 

 

Z góry dziękuję każdemu za pomoc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, Boombayah napisał:

Oto co wyszło: Umiarkowanie, Diabeł, 6 kielichów i Sprawiedliwość. 

Moim zdaniem jego zamiary są ogólnie dobre, jest w nich i pożądanie i poważne myślenie o relacji, ciepłe uczucia w nim wzbudzasz. On może mieć tendencję do hamowania swoich popędów, stąd umiarkowanie przy diable.  Ponieważ pytanie jest o zamiary, to trudno wywnioskować z tych kart, co spowodowało jego brak kontaktu. Zamiary same  sobie są w mojej ocenie różne, ale nie fałszywe i nie dla Ciebie przykre. 

 

ps. czy on jest wolny i nie ma dzieci?

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem jego zamiary są ogólnie dobre, jest w nich i pożądanie i poważne myślenie o relacji, ciepłe uczucia w nim wzbudzasz. On może mieć tendencję do hamowania swoich popędów, stąd umiarkowanie przy diable.  Ponieważ pytanie jest o zamiary, to trudno wywnioskować z tych kart, co spowodowało jego brak kontaktu. Zamiary same  sobie są w mojej ocenie różne, ale nie fałszywe i nie dla Ciebie przykre. 

 

ps. czy on jest wolny i nie ma dzieci?

 

Nie ma dzieci, jest rok starszy ode mnie. Z tego co wiem jest wolny, ale po toksycznym związku.  

 

Niby czekam na ten krok z jego strony, bo ostatnio to cały czas tylko ja pisałam i mi zależało. Ciekawi mnie czy kontakt się odnowi czy wróci na dobre tory, czy da coś ogólnie od siebie. Dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Boombayah napisał:

 

Nie ma dzieci, jest rok starszy ode mnie. Z tego co wiem jest wolny, ale po toksycznym związku.  

 

Niby czekam na ten krok z jego strony, bo ostatnio to cały czas tylko ja pisałam i mi zależało. Ciekawi mnie czy kontakt się odnowi czy wróci na dobre tory, czy da coś ogólnie od siebie. Dziękuję za odpowiedź 

Nic przyjemnego jeżeli stara się tylko jedna strona. Poczekaj na jego krok I zobaczysz co będzie. Z jego strony to wychamowanie w tym Umiarkowaniu może się odezwać po jakimś czasie. Diabeł no sex mu w głowie i miłe spędzanie czasu w 6 pucharach. Jak się odezwie to sie będzie tłumaczył lub będzie chciał coś wyjaśnić w tej Sprawiedliwości

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 20:36, Boombayah napisał:

Oto co wyszło: Umiarkowanie, Diabeł, 6 kielichów i Sprawiedliwość. 

Czy macie pomysły jak to rozgryźć? Przeszło mi przez myśl, że może po tym naszym jednym spotkaniu coś mu się nie spodobało, wspomina to i teraz tak jakby "odwdzięcza" mi się brakiem kontaktu? Czym może być ten diabeł? Myślicie, że jest szansa na ocieplenie tej znajomości? 

Czy na spotkaniu nie zachował się zbyt śmiało. Gdyby nawet, to wspomina ten fakt z pewnym sentymentem wręcz. W Sprawiedliwości może chciałby poprawić swój wizerunek, gdyż nie takie były jego początkowe zamiary i o tym mówi karta Umiarkowanie - chciał normalnej randki. Być może nie odzywa się z powodu wstydu, jeśli ma ku temu powody - Diabeł. Może czeka na Twój ruch.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, VildVoman napisał:

Czy na spotkaniu nie zachował się zbyt śmiało. Gdyby nawet, to wspomina ten fakt z pewnym sentymentem wręcz. W Sprawiedliwości może chciałby poprawić swój wizerunek, gdyż nie takie były jego początkowe zamiary i o tym mówi karta Umiarkowanie - chciał normalnej randki. Być może nie odzywa się z powodu wstydu, jeśli ma ku temu powody - Diabeł. Może czeka na Twój ruch.

Bardzo często nalegał mnie na spotkanie, jest dość spontaniczny. Spotkanie miało neutralny wydźwięk, ale wiem że raczej nie spodobało mu się, że obecnie nie pracuję z prywatnych przyczyn. Przed spotkaniem pisaliśmy dużo i była dobra komunikacja, a po spotkaniu jakby ten kontakt z każdym dniem zanikał. Mimo wszystko ja próbowałam od czasu do czasu pisać to zarzucił mi zbyt „inteligentna” formę pisania, że jestem zbyt poważna. Niedługo ma urodziny to chciałam napisać mu takie oschłe „wszystkiego najlepszego” z myślą że może do mnie zagada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet unika kontaktu po spotkaniu to już nie wróży dobrze. Nie pytam czy na spotkaniu był sex. Diabeł to nie tylko pożądanie coby w tym przypadku było plusem to tez najgorsze instykty .Ja bym już do niego nie pisała. On chyba już postawił krzyżyk na tej znajomości w tej Sprawiedliwość.

A jeżeli się odezwie to tylko ze względu na sex 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szept myśli napisał:

Facet unika kontaktu po spotkaniu to już nie wróży dobrze. Nie pytam czy na spotkaniu był sex. Diabeł to nie tylko pożądanie coby w tym przypadku było plusem to tez najgorsze instykty .Ja bym już do niego nie pisała. On chyba już postawił krzyżyk na tej znajomości w tej Sprawiedliwość.

A jeżeli się odezwie to tylko ze względu na sex 

 

Nie, nie było żadnego sexu, ot zwykłe spotkanie na mieście, tylko spacerowaliśmy. Było to spotkanie jak on to nazwał "zapoznawcze" i uznał je za udane. Od początku nie było żadnego zamiaru na bzykanie i tego typu sprawy, bo zaznaczyłam mu, że chciałam się jedynie zapoznać i on chyba z początku też tak miał. Może potem coś inaczej pomyślał? Nie mam pojęcia. Dodam jeszcze jako ciekawostkę, może bzdurną, ale moje relacje na instagramie zawsze ogląda i zdarzało mu się nawet do nich "odwoływać" i mnie w ten sposób zagadywać, ale tak połowicznie. Z... miesiąc temu tym razem ja zapraszałam go żebyśmy się spotkali(skoro za pierwszym razem on tak nalegał) ale... kompletnie zbył temat, zignorował. :) Więc nic nie rozumiem. 

 

No dziwny typ mi się trafił, może faktycznie lepiej dać sobie spokój tak definitywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W jego myślach jest to czysta kalkulacja nie kieruje się głosem serca. Czuje fizyczne pożądanie Jeśli chodzi o 6 kielichów to pojawi się ktoś trzeci z jego przeszłości z kim będzie chciał odbudować relację. Sprawiedliwość Karta może mówić o chęci sprawiedliwego działania w stosunku do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...