Skocz do zawartości

Problemy w miłości ,,Wachlarz"


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, rozkład na problemy w życiu uczuciowym.

 

     6

2-------5

   3-4

     1

 

 

1.Problemy w znalezieniu partnera/ki warunkowane poprzednim wcieleniem:

4 buław 

Być może w poprzednim życiu za bardzo oddawałem się zabawie i świętowaniu nie dbając o stabilizację i w tym muszę bardziej o nią zawalczyć. W dzisiejszym życiu to może być brak takiej swobody w wyrażaniu siebie.

 

 

2.Sposób postępowania w celu przezwyciężenia tych problemów: 

As Kielichów 

Przede wszystkich otworzyć się na miłość i na uczucia. Poprzednia karta to 4, która ładnie podkreśla, że byłem zamknięty na to. Powiniennem dopuszczać do siebie uczucia, przeżywać je, okazywać...

 

 

3.Najlepsze kierunki działania w celu znalezienia odpowiedniego partnera:

6 monet 

Myślę, że jest to umiejętność dawania i brania, dzielenia się tym co już mamy. 

Może złapanie balansu między daniem i braniem, aby nie być dla kogoś ciężarem ani nie poświęcać się zbytnio dla innych. 

 

 

4.Karmicznie najodpowiedniejszy partner/ka:

As buław 

Osoba energiczna i ruchliwa, która mogła bym mnie trochę bardziej ożywić i zachęcić do działania, abym nie był cichutki i spokojny. 

 

 

5.Miejsce, w którym czeka karmiczne wyznaczony partner/ka:

5 monet 

Miejsca gdzie pomaga się innym: jakieś schroniska, kościół. 6 monet plus 5 monet, pomoc potrzebującym. 

5 monet kojarzy mi się z emigracją. 

 

 

6.Czas najbardziej odpowiedni do założenia związku:

Księżyc 

Być może czas kiedy zaufam swojej intuicji i zacznę rozwijać się duchowo. Albo czas, kiedy znaczne przepracowywać swoje emocje i wczuć się w nie.

 

 

Co sądzicie? 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, rozkład na problemy w życiu uczuciowym.

 

     6

2-------5

   3-4

     1

 

 

1.Problemy w znalezieniu partnera/ki warunkowane poprzednim wcieleniem:

4 buław 

Być może w poprzednim życiu za bardzo oddawałem się zabawie i świętowaniu nie dbając o stabilizację i w tym muszę bardziej o nią zawalczyć. W dzisiejszym życiu to może być brak takiej swobody w wyrażaniu siebie.

Może byłeś zbyt blisko rodziny? Tzn. na przykład zbyt długo mieszkałeś w domu rodzinnym, przebywałeś w wąskim gronie osób - nie miałeś zbyt wielu okazji, żeby poznać kogoś nowego.

Godzinę temu, nastek96 napisał:

 

 

2.Sposób postępowania w celu przezwyciężenia tych problemów: 

As Kielichów 

Przede wszystkich otworzyć się na miłość i na uczucia. Poprzednia karta to 4, która ładnie podkreśla, że byłem zamknięty na to. Powiniennem dopuszczać do siebie uczucia, przeżywać je, okazywać...

Zgadzam się. Trzeba otworzyć się na miłość, flirtować, poznawać nowych ludzi, chodzić na randki.

Godzinę temu, nastek96 napisał:

 

 

3.Najlepsze kierunki działania w celu znalezienia odpowiedniego partnera:

6 monet 

Myślę, że jest to umiejętność dawania i brania, dzielenia się tym co już mamy. 

Może złapanie balansu między daniem i braniem, aby nie być dla kogoś ciężarem ani nie poświęcać się zbytnio dla innych. 

Włożyć wysiłek w szukanie. Nie liczyć, że ktoś sam spadnie z nieba. Jak już ktoś się znajdzie, zachować równowagę między braniem i dawaniem - być otwartym, ale nie nachalnym.

Godzinę temu, nastek96 napisał:

 

 

4.Karmicznie najodpowiedniejszy partner/ka:

As buław 

Osoba energiczna i ruchliwa, która mogła bym mnie trochę bardziej ożywić i zachęcić do działania, abym nie był cichutki i spokojny. 

Atrakcyjna, przebojowa, aktywna.

Godzinę temu, nastek96 napisał:

 

 

5.Miejsce, w którym czeka karmiczne wyznaczony partner/ka:

5 monet 

Miejsca gdzie pomaga się innym: jakieś schroniska, kościół. 6 monet plus 5 monet, pomoc potrzebującym. 

5 monet kojarzy mi się z emigracją. 

Może być też szpital, jakieś pustkowie, przy okazji zbiórki.

Godzinę temu, nastek96 napisał:

 

 

6.Czas najbardziej odpowiedni do założenia związku:

Księżyc 

Być może czas kiedy zaufam swojej intuicji i zacznę rozwijać się duchowo. Albo czas, kiedy znaczne przepracowywać swoje emocje i wczuć się w nie.

20 luty - 20 marca - czas przypisywany karcie Księżyc. Czyli może za rok.

Ale księżyc to też znak raka, więc czerwiec pewnie też pasuje.

Godzinę temu, nastek96 napisał:

 

 

Co sądzicie? 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałaś na pytanie numer 1 idealnie oddaje moje obecne życie. 

Fajna interpretacja Księżyca. Zobaczymy co będzie w czerwcu :)

 

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 godzin temu, nastek96 napisał:

.Problemy w znalezieniu partnera/ki warunkowane poprzednim wcieleniem:

4 buław

Być może w poprzednim wcieleniu obiecałeś komuś, że będzie tą jedyną. W końcu 4 to układ zamknięty, więc może na razie czekasz na tą przeznaczoną Ci osobę.

19 godzin temu, nastek96 napisał:

2.Sposób postępowania w celu przezwyciężenia tych problemów: 

As Kielichów 

kieruj się sercem, oddaj się emocjom, one poprowadzą Cię tam gdzie należy

19 godzin temu, nastek96 napisał:

3.Najlepsze kierunki działania w celu znalezienia odpowiedniego partnera:

6 monet 

skupienie się na prawidłowym braniu i dawaniu, poszukuj wśród znajomych lub w swoim środowisku pracy

 

19 godzin temu, nastek96 napisał:

4.Karmicznie najodpowiedniejszy partner/ka:

As buław

Osoba pewna siebie, atrakcyjna, przebojowa, żywiołowa

19 godzin temu, nastek96 napisał:

5.Miejsce, w którym czeka karmiczne wyznaczony partner/ka:

5 monet 

szpital,/ hospicjum/ miejsca gdzie pomaga się chorym lub biednym

19 godzin temu, nastek96 napisał:

6.Czas najbardziej odpowiedni do założenia związku:

Księżyc 

do 18 miesięcy, czyli jeszcze 1,5 roku :( ale może też chodzić o to, że poznasz ją w nocy lub wieczorem

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawa ta 5 monet, bo ja pracuję w miejscu, które można do tego przypasować i ogólnie w przyszłości mam możliwość pracy w takich miejscach. 

A z Księżycem też faktycznie mogę kogoś poznać pod osłoną nocy, albo podczas pełni.

 

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 18.04.2022 o 18:39, nastek96 napisał:

Problemy w znalezieniu partnera/ki warunkowane poprzednim wcieleniem:

4 buław 

Za dobrze czułeś się we własnym domu. Zasiedzenie, stałość, domowa rutyna. Zamknięcie się na otoczenie i świat. Dom angażował Cię na tyle, że już nie było sił, czasu, chęci by wyjść z niego i eksplorować otoczenie. 
 

 

W dniu 18.04.2022 o 18:39, nastek96 napisał:

Sposób postępowania w celu przezwyciężenia tych problemów: 

As Kielichów 

Kierować die emocjami. Inicjować nowe poprzez emocje. Korzystać z szans które proponuje życie. 
 

W dniu 18.04.2022 o 18:39, nastek96 napisał:

 

3.Najlepsze kierunki działania w celu znalezienia odpowiedniego partnera:

6 monet 

Pójść do pracy( dla mnie 6 Monet jest jedną z kart mówiących o środowisku zawodowym). 
Co idealnie wiąże się z poprzednimi kartami które mówiły o zasiedzeniu i konieczności korzystania z nowych szans, wyjście do otoczenia( tudzież do pracy). 
 

W dniu 18.04.2022 o 18:39, nastek96 napisał:

4.Karmicznie najodpowiedniejszy partner/ka:

As buław 

Ktoś bardzo komunikatywny, inicjujący działanie. Odważny, mający silną wolę. Wesoły, spontaniczny, przedsiębiorczy. 
 

W dniu 18.04.2022 o 18:39, nastek96 napisał:

Miejsce, w którym czeka karmiczne wyznaczony partner/ka:

5 monet 


Gdzieś gdzie znajdują się ludzie poszkodowani, wymagający opieki, ratunku. Mogą być to wszelkiego rodzaju miejsca tymczasowego pobytu( wszelkie socjalne pomoce i miejsca z tym związane). Miejsca gdzie udziela się pomocy i wsparcia materialnego( schroniska, przytułki, spirale ale tez i mieszkania socjalne). 
 

W dniu 18.04.2022 o 18:39, nastek96 napisał:

 

6.Czas najbardziej odpowiedni do założenia związku:

Księżyc 

Wg Joanny Stawińskiej Księżycowi patronuje znak Ryb i Raka( czyli luty/marzec albo czerwiec/lipiec).
Może być to tez czas „za miesiąc”. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Podobnie jak reszta, myślę że 4 buław pokazuje twoje więzy jeszcze z kimś przeszłości. To też karta ślubu i rodziny. Zdarza się że przenosimy te więzy, śluby, przyrzecznia do kolejnego życia więc zwyczjanie trzeba je zerwać bo inaczej trzymają nas w tyle.  

AS pucharów i As bulaw mówią by zainteresować się kimś nowym kto ma cechy asa pucharów i buław. 

6 denarow i 5 denarow bardzo do siebie pasują więc w miejscach gdzie się pomaga innym. Księżyc też mi się jakoś łączy z tymy dwoma kartami. Czas 18 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem już do pracy, pracuje :)

Być może kogoś poznam kiedy będę niósł pomoc. 

Za miesiąc, czyli kolejna interpretacja tej karty. W sumie kiedyś to właśnie księżyc wyznaczał miesiąc. 

Więzy z kimś z przeszłości? Czyli muszę czekać na kogoś kto jest mi pisany.

 

Dziękuję Wam bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...